Jump to content

onys1990

Veteran Driver III
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Truck?

About onys1990

 • Rank
  No Cargo

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. Sincere thanks. You took a man in a wheelchair the only entertainment for 2 days and then changed it for a month because I made appeals. Thank you and congratulations to approach people. You do not cut out for the admin. Unfortunately
  1. Wapsie

   Wapsie

   If you would have followed the rules he wouldn't have banned you. So it's your own fault.

  2. FirestarteR93

   FirestarteR93

   Hai, I've checked your appeal and saw that you want to make a complaint against the admin if you don't get unbanned - here's a little guide on how to contact with the project leaders -

   Quote

   How bans are issued

   The first 3 bans issued are at admin discretion. The 4th ban is 1 month. The 5th ban is 3 months. The 6th ban is permanent with no chance of undo.

   Any bans further than 12 months before the current ban are ignored under this rule. This is considered the cooling off period.

    

   If you have been banned, you have a right of appeal at http://truckersmp.com/appeals. If you feel that your ban appeal is not handled correctly, email [email protected] on the forums.

    

 2. Ja jestem na tak nie wydaje mi sie by po wprowadzeniu tej blokady na serwerze np azjatyckim było max 300 osób tylko dużo więcej a poza tym to Euro Truck Sim i server też EU więc po co nam w szczególności turkowie którzy nawet w wirtualnej rzeczywistości fundują nam falę emigrantów i turecką plagę terroryzmu drogowego, w ogóle to graczy z turkye bym postawił przed ultimatum albo wszyscy zaczynaja grać normalnie i mOWIC PO ANGIELSKU ALBO GET OUT NA SERWER AZJATYCKI
 3. czy jest szansa na dodatek który umożliwi zakup naczep wraz z ich personalizacją taką jak dla ciągników? p.s co z tandemami?? i może by tak wycofać te skody albo jakos ograniczyc ?
 4. Zatrudnię kierowców z doświadczeniem w VS mile widziane osoby w wieku 18+ które pomogą nam stworzyćszanowaną rozpoznawaną i lubianą przez innych graczy firmę oraz zgrany zespół by czas spędzony w trasie był czasem spedzonym w miłej atmosferze. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie aplikacji oraz przesłanie mi zaproszenia do znajomych na steam (onys1990). Na chwile obecna trwa jeszcze rekrutacja więc nie został ustalony regulamin firmy ani minimalna liczba kilometrów w miesiącu. Zapewniamy miłą atmosferę i gwarantujemy dobrą zabawę, na eventach, zlotach, konwojach firmowych oraz w trakcie pracy gdy jedziemy we wspólną trasę . a to chyba najlepsze wynagrodzenie za przejechane kilometry.
 5. SERWER EU2 DATA 27.12.2015 GODZINA 18:00 START Z PARKINGU PRZY DRODZE NR 11 POD SZCZECINEM ZBIERAMY SIE OD GODZINY 17:00 RUSZAMY O 18 NA POZNAN I WROCLAW POTEM PRAGA , LINZ , SALZBUR, INNSBRUCK ,ZURICH, BERN TURYN, MILAN VERONA, VENEZIA, KLAGENFURT, GRAZ, WIEN, BRNO, I POWRÓT DO WROCŁAWIA
 6. DATA: 27.12.2015 START: 18:00 MIEJSCE: PARKING PRZY DRODZE NR 11 POD SZCZECINEM S E R W E R: EUROPE 02!!! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONWOJU KTÓRY BĘDZIE JEDNYM Z OSTATNICH TAKIEGO TYPU W ROKU 2015. SPOTYKAMY SIĘ OD GODZINY 17:30 NA PARKINGU PRZY DRODZE NR 11 POD SZCZECINEM. RUSZAMY NA POZNAŃ A POTEM WROCLAW ,PRAGA, LINZ ,SALZBURG, INNSBRUCK ,ZURICH, BERN, GENEWA, TURYN, MILAN, VERONA, VENEZIA, KLAGENFURT AM WORTHENSEE, I POWRÓT PRZEZ WIEDEN I BRNO DO WROCŁAWIA. !!!! !!!!!!!!!Z A P R A S Z A M!!!!!!!!!!! !!!!
×
×
 • Create New...