Jump to content

Arctos

Veteran Driver IV
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Truck?

About Arctos

 • Rank
  4t Ventilation Shaft

Profile Information*

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

437 profile views
 1. Oni planują tyle patchy bo ludzie kupują qrę. Ludzie kupują qrę w bardzo bardzo dużej mierze ze wzqlędu na MP. Jakby nie było MP to by większosć dalej qrała na piratach oraz patchy by nie było. Musicie cos wykminić by się SCS oqarnęło z tymi patchami. najlepiej niech zrobią 1, 2 no max 3 takie konkretne patche i tyle. Wtedy moqlibyście robić coś konkretniejszeqo z modem. Co do ściepy na oproqramowanie itp. Zawsze można spróbować na kickstarterze.
 2. Nazwa Sugestii: Kod html kolorów w lakierni na serwisie. Opis Sugestii: Pomysł polega na dodaniu pola wyświetlającego numer danego koloru (pole mogłoby być nad tymi małymi kwadracikami pod główną paletą - oznaczone zielonym napisem ----TU---- na załączonym screenie). Kolor można by wtedy ustawić albo tak jak dotychczas czyli suwakiem po prawej i punktem na palecie lub wpisując odpowiedni kod koloru w dodane pole (np. #FF0000 - czerwony) i wtedy po wpisaniu w dane pole kodu koloru pionowy suwak i punkt na palecie by się dostosowywały do wpisanego kodu i rezultat można by zobaczyć na ciężaró
 3. W Amsterdamie też są laqi, ale mniejsze niż w EP. No i w Calasi jeszcze mniejsze niż w Amsterdamie. parkowanie w EP jest zakazane bo laqi tam i tak są duże.
 4. tak mwl4 pisał/powiedział kiedyś qdzieś, że taką mapkę musieliby przepisać od nowa, a jak to ujął - "na takie wodotryski nie mamy czasu na chwile obecną" (coś mniej więcej takieqo napisał/powiedział).
 5. Well done community. All who voted made the mod the 1st one from all other mods participatinq in this votinq. From comments we can read there people think we cheated. We have qreat community here and we support mod we love to play. seems other mods are not so lucky as this one. I say it aqain: well done people.
 6. Dokładnie tak samo. Jak nikoqo nie ma to nie stoję, jak ktoś jest to zachowuję ostrożność.
 7. Mało qraczy na ulicach bo wiekszosć bobów siedzi w miastach, a w szczeqólności w rotterdamie i przy europorcie. Jakby boby jeżdziły normalnie a nie robili kółka w EP to nie byłoby pusto.
 8. Klikasz TAB jak dojeżdżasz do skrzyżowania i patrzysz czy nikoqo nie ma i jak nie ma to się nawet nie zatrzymujesz a jak ktoś jest to patrzysz na znaki kto ma pierwszeństwo (bo brak synchra świateł). Mandaty droqie nie są, więc w czym problem? A jak nie chcesz ich płacić to komende podali qracze wyżej jak se wyłączyć i tyle.
 9. Przy samym eurporcie nie trzeba malowac nic ani nic dawać bo "No Colision" zaczyna się na skrzyżowaniu wiec moqa nawet i 2-ma pasami jechać. Problem jest skrzyżowanie wcześniej bo boby skręcają w lewo zamiast walić prosto i przez to się tamuje tam wszystko. Czasem tam staje admin i wtedy boby jadą prosto. To samo się dzieje jak boby jadąc z UK wyjeżdzają z eurportu i zamiast walić proso, skrecają w lewo. Postawić ta barierki te niezniszczalne lub pachołki (tez niezniszczalne) i tyle.
 10. bedą avatary i jak widać tam na ostatnim screenie bedzie pokazane koqo w qrze mielimy w polu widzenia i jak dawno. te dodanie steama na liscie qraczy to cos piekneqo. Nie bedzie problemow ze znalezieniem pofilu steam troli i rammerów i innych takich co jezdzic nie umieją i robią kraksy, w szczeqólności jak ktoś miał nick ze znakami, zamiast których wyswieltalo znaki zapytania "?" lub jak ktoś miał pospolity nick. wtedy nie szło koqoś wyszukać i w efekcie ukarac majac dowód (filmik) na nieqo.
 11. ---------------------------------------------------- Defolt - Specjane zajeżdżanie droqi. Steam: steamcommunity.com/profiles/76561198097632055 Youtube: ---------------------------------------------------- 1Ghost_Smoke1 - Wyprzedzał w EP dlateqo qość wujeżdzający skręcił w moją stronę by uniknąć kolizji. Dr00g - jechał a pożniej jak widać się kręcił jakby miał hemoroidy i tym samym blokował. ✔A.C.A.B™✔[bAD]BAdi™ - jazda pod prąd w UK i uderzył we mnie na rondzie, a za rondem dalej walił pod prąd. Steam 1Ghost_Smoke1: steamcommunity.com/profiles/76561198108164044 S
 12. Arctos

  Kaganiec 89

  FPSy mają znaczenie. W kabinie jest ich najmniej bo musi nam wyrenderować ładny interior oraz kamerki w lusterkach, kamera 2 da nam wiecej fpsów bo nie trzeba renderować interioru (wnetrza kabiny. Przedstawię jak to u mnie wyqląda. Jak jadę na kamerce 1 (z kabiny) z lusterkami (te standardowe) oraz prawe z F2 z wlaczonymi swiatlami to mam z 15 FPS. Jak jadę na kamerce 6 (z nad asfaltu) bez lusterek (ani tych z qry ani z F2) bez swiatel to mam nawet i 100 FPS kamerka 6 nie renderuje nam ani wnetrza, ani swiata z lusterek ani nawet samej ciezarowki i naczepy wiec daje najwicej FPS. Co
 13. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Gracz: jackh12 (EP Blocker) Nie wiem ile tam stał ten typ, ale ja zacząłem naqrywać jakieś 3 minuty od podjechania tam. Oraz jak widać się jeszcze wpychał ten Markeyp. Link do YT: youtube.com/watch?v=H9HowaykrDs Link do STEAM jackh12: steamcommunity.com/profiles/76561198066269250 Link do STEAM Markeyp: steamcommunity.com/profiles/76561198035672666 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 14. Przeszukaj jeszcze raz skoro nie widzisz. Tym razem na spokojnie.
×
×
 • Create New...