• Announcements

  • Chris - TFM

   Game versions updated - It's time to downgrade!   08/16/17

   Once again a new version of Euro Truck Simulator 2 and American Truck Simulator have been released. If you wish to carry on playing TruckersMP, for the time being you will need to downgrade your game versions to   ETS2: "temporary_1_27 - 1.27.x for incompatible mods" ATS: "temporary_1_6 - 1.6.x for incompatible mods"   Use the following to learn how to downgrade:      Thanks!

>K-SPEED< Seba740i (PL)

Veteran Driver
 • Content count

  190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

169 Trucker

About >K-SPEED< Seba740i (PL)

 • Rank
  I know the rules!
 • Birthday 01/14/85

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Katowice
 • Virtual Trucking Company K-SPEED
 • Preferred Trucks Volvo
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Katowice

Recent Profile Visitors

1142 profile views
 1. Konkurs na zdjęcie miesiąca- Lipiec 2017

 2. K-SPEED - VIRTUAL SPEDITION

  Wakacyjna traska
 3. Dyskusje na temat kierowcow

  Przestrzegam przed graczem o nicku Karol Official69. Gość rammuje scoutem oraz wyzwiska lecą na czacie.Oczywiście raport poleciał. Profil TruckersMP:: https://truckersmp.com/user/1060484 Filmik i ss z wyczynów tego osobnika:
 4. Konkurs na zdjęcie miesiąca- Lipiec 2017

 5. K-SPEED - VIRTUAL SPEDITION

  Firmowy "Olejowy konwój"
 6. K-SPEED - VIRTUAL SPEDITION

  Firmowy "Kolorowy konwój"
 7. Dyskusje na temat kierowcow

  Nie polecam gracza o nicku Fular.Przyszedł do firmy zmarnował tylko mój czas na rekrutację. Statystyki tego Pana po tygodniu czasu bycia w firmie: 0 raportów, 0 km, 0 godzin aktywności na TeamSpeaku. 0 informacji, ze nie może jeździć. Jeden z tych osobników, którzy się pojawiają i nigdy więcej ich nie widać. Z tego co słyszałem od innych osób nie jest to jego pierwsza taka zagrywka. Link do steam'a: http://steamcommunity.com/id/sdasadfsdgsdsdsdg/
 8. K-SPEED - VIRTUAL SPEDITION

  NASZE III URODZINY
 9. Dyskusje na temat firm

  Niestety, ale z przykrością muszę napisać kilka słów o firmie World Express. Generalnie nie mam nic do WE, ale ostatnie zachowanie troszkę słabe było. Zaprosiłem na nasz konwój jubileuszowy firmę World Express, pisałem do szefa firmy czyli Rafiego. Potwierdził przybycie na konwój,Niestety na konwoju się nie pojawili, nie napisali tez żadnej informacji ze ich nie będzie. Sami kierowcy WE byli zresztą zdziwienie ze mieli jechać w jakimkolwiek konwoju. Myślałem, ze jak na tak "stara" firmę jaka jest World Express ich podejście i zachowanie będzie bardziej profesjonalne.
 10. Trzecie urodziny K-SPEED

  Temat został zaktualizowany.Prosimy, aby każdy uczestnik konwoju zapoznał się z nim. Zostało dodane ustawienie początkowe jak i końcowe.Została dodana kolejność wyjazdu oraz zostały przypisane kanały CB dla poszczególnych firm. Do zobaczenia w sobotę na konwoju !
 11. Dyskusje na temat firm

  Polecam firmę Black Arrows. Miła, ogarnięta ekipa z którą można razem przemierzać tysiące kilometrów. Konwoje z nimi zaliczają się zdecydowanie do tych przyjemnych. Polecam.
 12. Trzecie urodziny K-SPEED

  Do konwoju dołącza firma Dakar Logistic. Tym samym zamykamy listę z zapisami na konwój.Wkrótce zostanie wklejone ustawienie firm na początku i końcu konwoju.
 13. Dyskusje na temat kierowcow

  Uwaga. Przestrzegam przed gościem o nicku Drewniak30 , który zatrudnił się u nas kilka dni temu i dziś napisał, ze skoro nie można jeździć na singlu to odchodzi. Napisałem , mu zeby sobie zatem usunął TAG'a K-SPEED ze steam'a i truckersmp.Oto jaką dostałem wiadomość zwrotną:
 14. Trzecie urodziny K-SPEED

  Firma Repiński-Transport dołącza do konwoju.
 15. Trzecie urodziny K-SPEED

  Do konwoju dołącza firma BF-Trans