>K-SPEED< Seba740i (PL)

Veteran Driver
 • Content count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

166 Trucker

About >K-SPEED< Seba740i (PL)

 • Rank
  I know the rules!
 • Birthday 01/14/85

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Katowice
 • Virtual Trucking Company K-SPEED
 • Preferred Trucks Volvo
 • American Garage Location
 • EU Garage Location Poland: Katowice

Recent Profile Visitors

1049 profile views
 1. Firmowy "Olejowy konwój"
 2. Firmowy "Kolorowy konwój"
 3. Opinie

  Nie polecam gracza o nicku Fular.Przyszedł do firmy zmarnował tylko mój czas na rekrutację. Statystyki tego Pana po tygodniu czasu bycia w firmie: 0 raportów, 0 km, 0 godzin aktywności na TeamSpeaku. 0 informacji, ze nie może jeździć. Jeden z tych osobników, którzy się pojawiają i nigdy więcej ich nie widać. Z tego co słyszałem od innych osób nie jest to jego pierwsza taka zagrywka. Link do steam'a: http://steamcommunity.com/id/sdasadfsdgsdsdsdg/
 4. NASZE III URODZINY
 5. Niestety, ale z przykrością muszę napisać kilka słów o firmie World Express. Generalnie nie mam nic do WE, ale ostatnie zachowanie troszkę słabe było. Zaprosiłem na nasz konwój jubileuszowy firmę World Express, pisałem do szefa firmy czyli Rafiego. Potwierdził przybycie na konwój,Niestety na konwoju się nie pojawili, nie napisali tez żadnej informacji ze ich nie będzie. Sami kierowcy WE byli zresztą zdziwienie ze mieli jechać w jakimkolwiek konwoju. Myślałem, ze jak na tak "stara" firmę jaka jest World Express ich podejście i zachowanie będzie bardziej profesjonalne.
 6. Temat został zaktualizowany.Prosimy, aby każdy uczestnik konwoju zapoznał się z nim. Zostało dodane ustawienie początkowe jak i końcowe.Została dodana kolejność wyjazdu oraz zostały przypisane kanały CB dla poszczególnych firm. Do zobaczenia w sobotę na konwoju !
 7. Polecam firmę Black Arrows. Miła, ogarnięta ekipa z którą można razem przemierzać tysiące kilometrów. Konwoje z nimi zaliczają się zdecydowanie do tych przyjemnych. Polecam.
 8. Do konwoju dołącza firma Dakar Logistic. Tym samym zamykamy listę z zapisami na konwój.Wkrótce zostanie wklejone ustawienie firm na początku i końcu konwoju.
 9. Opinie

  Uwaga. Przestrzegam przed gościem o nicku Drewniak30 , który zatrudnił się u nas kilka dni temu i dziś napisał, ze skoro nie można jeździć na singlu to odchodzi. Napisałem , mu zeby sobie zatem usunął TAG'a K-SPEED ze steam'a i truckersmp.Oto jaką dostałem wiadomość zwrotną:
 10. Firma Repiński-Transport dołącza do konwoju.
 11. Do konwoju dołącza firma BF-Trans
 12. Jeśli chodzi o nasza firmę to posiadamy własny system zdawania raportów na forum, TrucksBook byłby tylko dodatkiem.Ciekawi nas po prostu czy dane , które są do nich wysyłane ,czy nie są to dane poufne i czy ten program jest w 100% bezpieczny.
 13. Witam, Zwracam się do Was z zapytaniem co sądzicie o programie http://trucksbook.eu/ Pytam, poniewaz sa u nas w firmie osoby, ktore zainteresowaly się troszkę tym programem i mają małe wątpliwości. Po krótkiej trasie jest bardzo dużo wysłanych w sieć danych przez ten program. Program posiada bardzo dużo uprawnień co do naszego Komputera, praktycznie dostęp do odczytywania jak i zapisywania wszystkich plików na naszym PC. Mamy do was pytanie, co o nim sądzicie, czy jest w 100% bezpieczny ?? Niektórzy mają zdanie negatywne, bo 1). Posiada za dużo uprawnień. 2). Dziwnie dużo wysyła danych w sieć. Temat założony w celu rozwiania wątpliwości naszych kierowców, jeśli wie ktoś coś więcej na temat w/w programu będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam, Seba740i
 14. Firmowo
 15. Do konwoju dołącza firma Agromex.