Jump to content

TheBear1

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Truck?

About TheBear1

 • Rank
  1t Caravan
 • Birthday 04/02/2003

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  MAN
 • American Garage Location
  California: Los Angeles
 • EU Garage Location
  Turkey: Istanbul
 • Known languages
  Almanca, Türkçe, İngilizce

TruckersMP Information*

External Websites*

 • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

1541 profile views
 1. Evet doğru söylüyorsunuz fakat iki tarafta birbiri ile bağlantılı çalışıyor.
 2. @[TSP]Lorenzo Çok güzel bir yazı yazmışsın aslında TruckersMP değil de asıl sorun bence SCS'den kaynaklı. Biraz da onlar yavaş. Sonuçta TMP kafasına göre iş yapamıyor. Yanlış mıyım?
 3. Hey @Rodrigo_Jesus, Try updating your video card driver. Verify your game files. Steam> Library> Right click on ETS 2> Properties> Local files> Verify integrity of game cache. If you have tampered with the config file, restore it if possible or get a new one. My Documents / Euro Truck Simulator 2 / config.cfg Beware of unsupported mods. It may be related to your profile file, open a new one. If you are getting this error in crowded areas, it is related to the update coming or your computer.
 4. Thanks for following. 🤩

  1. #MadFoX

   #MadFoX

   you are welcome

 5. Takip için teşekkürler ❤️

 6. Herkese Selam, Sizlere bir soru sormak istiyorum özellikle alımlar ile ilgili. Fotoğrafta gösterdiğim yerlerde çok güzel bir şekilde ayarlama yapılmış fakat her zaman boş en azından buralara "tahmini" alım süreçlerinin başlama zamanları yazılırsa forumda aktiflik ve oyun içinde daha düzgün araç kullanmaya başlayabilir herkes çünkü alım zamanının yaklaştığını fark ederler.
 7. Selam, teşekkürler takip için.

 8. Hey, It may be more useful if you open feedback on this topic. ( Topic: Development )
 9. Selam @kerimberk, İlk olarak sana bir kaç tavsiyede bulunacağım: * TruckersMP klasörlerini komple kaldır ve tekrar yükleme yap. * ETS 2 oyun dosyalarını kontrol ettiriniz. * Bir ses modu vs. kurulu olup olmadığı kontrol ediniz. * TruckersMP girerken yönetici olarak girmeyi deneyiniz. Sorun çözüldü/çözülmedi diye dönüş bekliyor olacağım.
 10. Selam @saglammustafa40, * Aşağıdaki rehber size yardımcı olacaktır; https://truckersmp.com/knowledge-base/article/768 Eğer rehberdeki adımları uygulamanıza rağmen hata devam ederse, * Directx11 en güncel sürümü indirip kurunuz.
 11. Hello to everyone, I'm writing because I think it's incomplete. Turkey, added together with the DLC, but police lamps did not add. Wouldn't it be more pleasant to add? Suggestion Name: Turkey Police Lamp Suggestion Description: Red blue light add-on with ATS. Any example images: Red and Blue Why should it be added?: It's a beautiful image and complementary.
 12. @EGGSY_DEV çevirinden dolayı teşekkürler. Eline sağlık
 13. Hi @wajcha es, * Verify your game files. Steam > Library > Right click on Ets2 > Properties > Local files > Verify integrity of game cache. ( * Zweryfikuj pliki gry. Steam> Biblioteka> kliknij prawym przyciskiem myszy Ets2> Właściwości> Pliki lokalne> Sprawdź integralność pamięci podręcznej gry. )
×
×
 • Create New...