Jump to content

Tolgahan Soylu

Veteran Driver II
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Truck?

About Tolgahan Soylu

 • Rank
  No Cargo

Profile Information*

 • Known languages
  English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. İnsanları ilahlaştırmak yerine düzgünce oyunlarınızı oynasanız bunlar olmayacak. İsimler gelip geçidir kalıcı olan şey Truckersmp'dir.
 2. Çok iyi olur bu tarz değişik ve güzel dorse modları ilgimi çekiyor.
 3. @HapengCatKullandığın dorse modları gerçekten güzel. Oyunun tüm içerik paketlerini bilmiyorum. Ek paket olarak satılan içeriklerden mi yoksa steam atölyesindeki modlardan mı?
 4. @BurakAKSAKAL Yalnız bu ehliyetler artık eskimeye başlayacak çipli ehliyetlere geçildi. Ben yeni ehliyetlerin aynısını sanala uyarlamıştım senin gibi düşünüp ama bunu 1 hafta önce değil 3-4 ay önce yapmıştım lojistik için ama olmadı yeni ehliyetlere göre güncellersen hoş olabilir böyle çok sade kalmış.
 5. @Kajito Çoğu arkadaş güzel tavsiyelerde bulunmuş ekleyebileceğim pek bir şey yok. Video kayıt programı olarak bandicam değilde plays.tv kullanmanı tavsiye ederim hem oyunda kasma yapmaz hemde kaydı açtım mı açmadım mı derdine düşmezsin çünkü plays.tv sen oyuna girdiğin an kayıta başlar oyunu alt+f4 ile kapatırsan yada oyun çalışmayı durdurur ise kaydın yanar benim başıma geldi. Kayıt açık geziyormuşsun gez ama video kaydına pek güvenme bende ilk başlarda video çekerdim oyun zevkimi bozanların ıd lerini alır rapor atardım raportlarıma bakılmayınca ve bakıldıktan sonra neredeyse hepsine haklı olduğum halde red gelince video kayıt çekmeyi bıraktım sonrasın da da mp girmeyi kestim.
 6. Şu sitede o kadar radyo var ama bankoyu eklememişler. Sistemleri güzel olabilir ama bence yetersiz bir sistem.
 7. Ets2 mp yi bilgisayarından kaldırıp tekrar yükleyebilirsin. Oyunu farklı sürücüye yükleyebilirsin. Sistem dosyalarını denetleyip oyuna girmeyi deneyebilirsin. Bilgisayarında 2. bir kullanıcı açıp oyunu ve mp yi kurup deneyebilirsin.
 8. @necip1616 Bunu deneyebilirsin Necip. Bazen de bilgisayar sistemi oyunun minumum sistem gereksinimlerine yakın olunca yükleme ekranı da o kadar geç dolar sabırsız biri isen o ara klavyenden yada fareden bir tuşa barsan oyun kitlenebilir belki bundan da oluyor olabilir.
 9. @BurakAKSAKAL sen klavyeden sürüyorsun da adam fareden süremez mi dayı? Bende fareden sürülmeye karşıyım ama fare ile kullanıp çok iyi sürenler var tabi imkanın var ise direksiyon ile sürmen senin için yararlı Burak.
 10. @Z3VKK Ve Aleyküm Selam. Bilgisayarı formatladıktan sonra 1 kere de olsa girdi mi yoksa hiç girmedi mi? Bazen launcherde güncelleme oluyor yada eski versiyonda kalıyor ise böyle bir sorunda ortaya çıkıyor olabilir.
 11. Tolgahan Soylu

  Ets2 mp

  Selam @ibrahim6116 Ets2 multiplayera farklı profille girmeyi denedin mi?
 12. Dostlar lojistiğe başarılar dilerim aranıza katılmak isterdim ama kurallarınıza uyum sağlayacağımı düşünmüyorum.
 13. Yeni kurulmuş lojistiğinize başarılar dilerim.
×
×
 • Create New...