Jump to content
Incompatible ATS & ETS2 Game Versions ×

twitch.tv/black_holes

Veteran Driver VI
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About twitch.tv/black_holes

 • Birthday 12/31/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Turqia Ankara Sincan
 • Preferred Trucks
  Scania
 • American Garage Location
  Nevada: Carson City
 • EU Garage Location
  The Netherlands: Rotterdam
 • Known languages
  Türkçe English Russian

Recent Profile Visitors

3264 profile views

twitch.tv/black_holes's Achievements

0

Reputation

 1. Happy Birthday mate! Good luck on your new age.  🎉

 2. @MarkaLand Dostum Defender+SmartScreen+Windows Güvenlik Duvarını kaparsan sorun çözülebilir. Oyun dosyalarıyla bir alakası yok tamamen alaka windows ile, Eğer virüs programı kullanıyorsan dosya taramasını devre dışı bırak sorun hallolacaktır.
 3. Tahminimce 20 mayıs 1 haziran arası gelecektir.
 4. Benim arkadaşım hesabının şifresini unuttu 1 aydır uğraşıyor e postasını almaya çalışıyor fakat bulamıyor. Bu hesabın geri alınması için ne yapalım. Eposta atsak nasıl ilgilenirler bizde hesabın alınma tarihi felan var adam steam hesabını buluyor amk truckers mp hesabını bulamıyor.
 5. her yol birlerşimlerinde oluyor bazende duz yolda heni arabanın lasdiği patlar ya aynı onun gibi tır uçuyor toplayamıyorum direksiyonu mp yede giremiyorum adamlara vuracağım die
 6. BEYLER İZLEYİN BU NEY YA TIR BİRDEN BİRE SEKİYOR HASAR ALIYOR DİFRASİYEL KİLİDİ AÇIK DEĞİLDİR HERZAMAN BÖYLE YAPIYOR
 7. KARDEŞİM GÖRÜNTÜ AYARLARINDAN DİKEY EŞLEŞTİRMEYİ KAPATABİLİRSİN O SENİN FPS Nİ 60 İLE SINIRLAR GÖRÜNTÜDE BİR DEĞİŞİKLİK OLMAAZ AYRICA DAHA YÜKSEK FPS ALIRSIN SATEN 1. KAMERADA FPS DÜŞÜŞÜ HERKEZDE YAŞANIR SEN BİR DİKEY EŞLEŞTİRMEYİ KAPAMAYI DENE
 8. EN YENİ SÜRÜMÜ İNDİRMEYİ DENE OLMASSA OYUN DOSYALARINI BÜTÜNLE STEAM>ETS2>SAĞ TIKLA>ÖZELLİKLER>YEREL DOSYALAR> OYUN DOSYA BÜTÜNLÜĞÜNÜ DOĞRULA
 9. Şimdi dediğin olayı kuzenim yapıyor ama hiç bir sıkını olmadı ancak mesela 1. hesbının ismi x ama sen z ile oyuna girip x ile eşlediğin truckersmp hesabını yazarsan oyuna girmez.Dediğin açıdan sıkıntı olmaz.
 10. Tüm arka plan uygulamalarını kapat bir şey proxini engelliyor.
 11. Grafik sürücüsünü doğruladığına emin ol!!! Oyunu yönetici olarak aç!!! Uyumluluk sorununu gider (Genellikle windows 10 da bu sorun gözükür. Oyuna TRUCKERSMP'nin yasaklamadığı modlarla gir. Save dosyanı yenile. Arka plan uygulamalarını kapat!(Görev yöneticisinden) EĞER BU DA OLMASSA ÖZELDEN MESAJ YAZ !!!
 12. Teşekkürler,beni bilgilendirdiğiniz için.
 13. Ben Kaçak Tv'nin videolarını izliyorum.Kaçak nereye giderse gitsin adamlar 0 kamerasında görünüyor bizde sınır var. Normal kullanıcı olduğumuz içinmi öyle lütfen yazın öyle adam reportluyorum ss alıp. Topic is inactive. Locked & Moved to Archive
 14. Hız sabitleyiciye dikkat et takla atabilirsin Çünkü retarderi çalıştırır bu durum virajlarda frene ayağını koyduğun anda Devrilmene sebep olabilir.
 15. Oyun dosyalarını doğrulayın. Steam>Kütüphane>ets2>right click>özellikler>yerel dosyalar>oyun önbelleğini doğrula var ona basın küçük bir güncelleme yapacaktır. Eğer olmassa truckers mp yi yönetici olarak çalıştırın.Uyumluluk modunu windows 7 yapın.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.