Jump to content

sepeta

Veteran Driver IV
  • Posts

    82
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About sepeta

Recent Profile Visitors

1592 profile views

sepeta's Achievements

42

Reputation

  1. A z jakiej to parafii wysoka ? wysyłka w cenie na wystawach alledrogo i olxach znajedzesz pełno za 900-1000 ale bez shiftera wiekszość zanedbana i bez gwarancji Przeczytaj opis
  2. Zapraszam do mojej oferty. Daje dobry sprzęt w korzystnej cenie z pewną historią, a nie bajerami typu "nie udany prezent na święta" Oferta prywatna używana tylko i wyłącznie do ETS2 https://www.olx.pl/oferta/logitech-g29-shifter-CID99-IDk9Qrc.html
  3. Sztywność układu sprzężenia zwrotnego - kierownica nawet w miejscu jak sie stoi wraca do środkowej pozycji Środkowanie sprzężenia zwrotnego - to działa tak samo jak jedzie się w realnym życiu samochodem gdy ma się skręconą kierownice to jak się doda delikatnie gazu to się sama prostuje w ETS2 słabo to działa no ale działa Tłumienie force feedback - sam nie wiem jak ustawiałem kierownice to nie czułem różnicy przy jeździe czy było włączone czy nie sam nie wiem od czego to... Jak się mylę to niech ktoś poprawi... Pozdrawiam
  4. Witam. Mam pewien problem przy probie edycji profilu, a tak dokładniej jak otwieram game.sii za pomocą scsc extraktor czy jakoś tak wyskakują jakieś błędy... Czy ktoś z was miał/ma coś takiego i jak się z tym uporać.
  5. A te czarne naczepy (nie mam dlc naczepy) podobno nie sa wspierane jeszcze na multi i pelno ich widze czy to można jakoś sobie dac taka naczepe przez program/edycje save
  6. Tak przeglądam se te youtuby i znalazłem to Dawać jeśli macie coś podobnego
  7. Kierownica zostaje oddana na gwarancje jakis mechanizm w srodku jest wadliwy podobno wiele g29 ma tak patrzylem na yt i to problem podobno od strony mechanicznej
  8. Nie rozumiem o co ci chodzi dokładnie ? W sterowniki nie ma chyba takiej opcji bynajmniej ja jej nie widzę... _____________________________ Tyle czasu jeździłem i nagle problem się zrobił... Wszystkie przyciski są wciśnięte nawet w kontrolerze gier w panelu wystarczy nacisnąć pedał gazu i wszystkie przyciski na kierownicy nie działają a właściwe działają tylko nie tak jak trzeba... -,- Co się odwala tu czy to sterowniki nowe są tak wadliwe ? Ale nie wiem kiedy ostatnio były wydawane to bym powiedział czy to od nowych sterowników. Ale jak by był te stare co nie cały tydzień temu grałem to nie wiem dlaczego coś takiego się dzieje czy win 10 głupieje tak ?
  9. Witam. Dziś po aktualizacji ETS2 i Multiplayera chce sobie zagrać odpalam grę a tu problem żadne przyciski na kierownicy nie działają sprawdzałem w Panelu sterowania i pokazuje ze wszystkie przyciski są wciśnięte próbowałem jeszcze w Project Cars i to nic nie zmienia zrobiłem reinstalacja tez nic kompa uruchamiałem 2 razy tez nicy na Googlach sam nic nie znalazłem i zwracam się z prośba o pomoc do Was może ktoś miał taki przypadek. Dorzucę do tego że normalnie pedały skrzynia biegów i same kolo kierownicy działają poprawnie tylko te przyciski sterowniki mam najnowsze i sam nie wiem co mam teraz zrobić ??? Kierownica na gwarancje ale to raczej problem jest z sterownikami bo przed włączeniem gry sprawdziłem to w kontrolerze gier i wszystko działało dopiero po uruchomieniu jakiej kol wiek gry się partaczy sprawdzałem inne wejścia USB i nic to nie daje... Pozdrawiam, liczę na waszą pomoc.
  10. U mnie gościu chyba komara chciał zabić bo mu latał po kabinie i wpadł na barierki Udało mi się wyjść bez szkody ;D. Grafika troche słaba bo karta dopiero na nastepny dzien była ale widać co i jak Następne bedą lepszej jakości :]
  11. Z oddali pałac kultury w Warszawie i DAF XF 105 w malowaniu Prehistoric Paint Job Odbicie w chromowanych panelach logo "SCANIA"
  12. sepeta

    Kierownica ETS2

    Zaczynałem na Driving Force GT bardzo dobre jak byś kiedyś szukał coś lepszego to G27 b. dobra miałem przez rok, Jak cie stać i chcesz ładnie wykończoną kierownice to G29 obecnie na takiej śmigam... Polecam DFGT troche głośna ale bardzo dobrze działa szkoda ze nie ma manuala ale to wiadomo kosztuje troche wiecej...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.