Jump to content

coltevans

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    19
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by coltevans

  1. Rzucicie mi może listą naczep z tonażem? Dzięki
  2. xD Miałem na myśli ,że będzie przydatny program nareszcie xD Nie wiem jak to napisałem
  3. Wreszcie będzie można zamienić ciężarówkę w namiot cyrkowy <3 xD
  4. xD pewnie ta Ktoś cie potrąci i masz kasę z odszkodowania xD Gorzej jeśli zginiesz xD Ale zawsze rodzina może dostać.
  5. Pewnie zmieni tylko tyle ,ze policja będzie miała więcej kasy i więcej szans na łapanie kierowców
  6. Jeśli cię obraziłem to przepraszam ale wpis miał raczej charakter humorystyczny i chciałem też dodać troszkę mojej ulubionej muzyki Nie chciałem obrazić nikogo ani żadnych innych gatunków muzycznych :T :> Pozdrawiam Colt
  7. Mi to jakoś strasznie nie przeszkadza ;p
  8. Skoro inni dali to ja też dam stare. Oto ja kiedyś jak byłem przystojny i młody. Ten po lewej A teraz w sumie nic się nie zmieniło. Nadal jestem przystojny i młody.
  9. Tutaj modele Zdjęcia z trasy.
  10. Bardzo fajny pomysł nie będzie aż tak smutno w tej kabinie ;p Zawsze to jakieś urozmaicenie.
  11. jak jadę Scanią R730 to spala około 30 litrów oczywiście z ładunkiem
  12. Tylko Scania 730 Największa moc największa frajda.
  13. Działa bardzo ładnie, mi się nowy gps podoba czekać tylko aż do mp wejdzie
  14. coltevans

    Nowe DLC

    Jakaś Russia by się przydała chciałbym pojechać po rozwalonych drogach.- Rly
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.