Jump to content

Wersja 0.1.5 została wydana.


Recommended Posts

można powiedzieć, że są ludzie i parapety.

 

Ototo :)

A czy będzie jakiś feedback do tych zgłoszeń? Wcześniej było info zwrotne, że admin zbanował użytkownika Xxx za przewinienie Yyy. Jak odbywa się takie banowanie, admini mają jakiś wgląd w to co dzieje się na serwerze? Bo przyznam, że ciągłe nagrywanie i zgłaszanie jest uciążliwe.

Seriously... what is truck?

Link to comment
Share on other sites

Dlatego powiedziałem, że "powiedzmy". Tak na prawdę była to próba sprawdzenia czy coś się poprawiło i czy jest sens zdjęcia kagańca. Po 1 dniu masowego banowania można powiedzieć, że są ludzie i parapety.

 

Dlaczego wszyscy mają cierpieć przez takich odwalaczy? Przecież można z osobna dawać kagańce i się nauczą że odwalą - limit 90 ;)

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego wszyscy mają cierpieć przez takich odwalaczy? Przecież można z osobna dawać kagańce i się nauczą że odwalą - limit 90 ;)

Caaranbo ma racje jeżeli jakiś gostek dostanie bana za trolowanie itp. odrazu takiemu delikwentowi dać "kaganiec".Druga sprawa bardziej sie boje jeżeli ktoś mnie wyprzedza przy 90km/h niż przy ponad 120 :P

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

dokładnie... w demokracji przecież nie ma zbiorczej odpowiedzialności. Każdy ma swoje 5 minut i jak je zepsuje to dostaje kaganiec a kto nie to dalej może pruć 150 km 

Link to comment
Share on other sites

Caaranbo ma racje jeżeli jakiś gostek dostanie bana za trolowanie itp. odrazu takiemu delikwentowi dać "kaganiec".Druga sprawa bardziej sie boje jeżeli ktoś mnie wyprzedza przy 90km/h niż przy ponad 120 :P

 

Racja, bo są tacy co potrafią jechać na prostej 150km/h i na zakrętach hamować a są też i inni... Którzy powinni mieć kagańce, Bo prawda jest taka że autostrada prosta ciągnie się w nieskończoność przy 90km/h, a skoro ktoś coś odwali dostaje kaganiec i żegnamy ;)

 

Wiadomo że lepiej, gdy ktoś wyprzedza przy 120km/h bo zrobi to szybciej dzięki czemu na landówce zmniejsza się ryzyko zderzenia.

Link to comment
Share on other sites

Racja, bo są tacy co potrafią jechać na prostej 150km/h i na zakrętach hamować a są też i inni... Którzy powinni mieć kagańce, Bo prawda jest taka że autostrada prosta ciągnie się w nieskończoność przy 90km/h, a skoro ktoś coś odwali dostaje kaganiec i żegnamy ;)

 

Wiadomo że lepiej, gdy ktoś wyprzedza przy 120km/h bo zrobi to szybciej dzięki czemu na landówce zmniejsza się ryzyko zderzenia.

No ale wiesz "REALISTYKA"  musi być max 90 

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

No ale wiesz "REALISTYKA"  musi być max 90     

 

Od kiedy w realu ciężarówki jadą max 90km/h?

 

Stworzył chaos, zrobił innym nadzieje a teraz tłumaczy się że prima aprillis. Ciekawe co dalej z tego wyjdzie, gdy znowu dodadzą kaganiec. -50%? :P

 

PS: Dobrze że inne firmy tak nie robią, przykładowo oferując promocje na coś w grze a później jednak to wycofują i tracisz itemek :)

Link to comment
Share on other sites

Od kiedy w realu ciężarówki jadą max 90km/h?

 

Stworzył chaos, zrobił innym nadzieje a teraz tłumaczy się że prima aprillis. Ciekawe co dalej z tego wyjdzie, gdy znowu dodadzą kaganiec. -50%? :P

Mi zrobił dużą nadzieje nawet ogromną bo jazda po landówce 90 no wiecie usypiała, a tak przy 110 trzeba być już skupionym :D 

ps:W USA nie mają kaganców i żyją :P  

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

USA to USA, ale tutaj podobno jeździmy w Europie.

No podobno jeździmy no ale zauważ że wyrzucenie kagańca trochę urozmaica jazde ,a dodanie kagańca i w dodatku jazda po autostradzie robi się nudna i się dłuży. Wlaśnie prze te 90km/h przestałem czesto jeździć do GB ;/ No ale jak już zostało przegłosowane to co zrobić ;/ 

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Dłuży się Wam, gdyż nie ma ruchu AI. Gdyby takowy ruch był to nie byłoby płaczu, bo coś by się działo dookoła, a tak zdarza się, że jedziemy sami przez wiele kilometrów. Ruchu AI nie będzie. A co do samego ogranicznika to się już nie wypowiadam. Co ma być to będzie.

Tylko w tym problem że nie płacze za AI :P Tylko lubie jechać autostradą 110 a nie 90 ,a jeżeli ktoś nie umie wchodzić w zakręty prawidłowo jego sprawa !

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem o co wam chodzi z tym ogranicznikiem do 90, ja przestałem grać jak został włączony bo jadę po autostradzie a tu pustka nikt nie wyprzedza ja nikogo nie mijam bo wszyscy jadą 90. Po pierwszym dniu jazdy z tą zawrotną prędkością podziękowałem. Dzisiaj wchodzę na serwer i wreszcie jakiś ruch jadę 110 i pięknie tu zakręcik, tu przyhamuje, tam przyspieszę i coś się dzieje. A dla tych co spinają, że to nie nfs, co za problem wam włączyć ogranicznik w opcjach. Tak was boli, że ktoś was wyprzedza, wystarczy zjechać na prawo i nikt w was nie walnie (nie licząc troli :P). Mi się nie uśmiecha jeździć na pustej drodze 90 km/h, dzisiaj przejechałem z Poznania do Rotterdamu z jakimiś randomowymi ludźmi, gdzie jechaliśmy 120 - 130 non stop i nikt w nikogo nie wjechał, żadnych problemów, przed każdym wyprzedzaniem każdy czekał by wyprzedzić na prostej i nie narobić nikomu szkody. Są osoby które przy 90 trolują i czy będą jechać 160 czy 90 to nie zmienia niczego. Pozdrawiam.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Szpieg ja lubię jechać nawet 150 :P No ale co zrobić. Jazda z ogranicznikiem póki co mi się specjalnie nie dłuży, może dlatego, że z niecierpliwością czekam na nowości od SCS'u tj. Skandynawia czy MP4.

Co jak co no ale chce wiedzieć co do powiedzenia ma mwl4 bo jak narazie jest wykręcanie się Prima aprilis i tak jak powiedziałeś "Wkręcać to można śrubę w odpowiednie miejsce" bo poprostu narobił mi smaka a później wszytko lekko mówiąc zniszczył ;/

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.