Jump to content

Jak dodać zdjęcia ?


Merlin6

Recommended Posts

Wrzucasz foto gdzieś w Internet, gdzie będzie dostępne (ja osobiście korzystam z TrucksBook, ale może być inny serwer, np. Imgur).

Link do zdjęcia (do samego pliku JPG, nie do całej strony z tym plikiem!) wklejasz na forum. Link do obrazka możesz poznać klikając go prawym klawiszem i wybierając opcję "otwórz obraz w nowej karcie"

Koniec

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, roweroraffi said:

Wrzucasz foto gdzieś w Internet, gdzie będzie dostępne (ja osobiście korzystam z TrucksBook, ale może być inny serwer, np. Imgur).

Link do zdjęcia (do samego pliku JPG, nie do całej strony z tym plikiem!) wklejasz na forum. Link do obrazka możesz poznać klikając go prawym klawiszem i wybierając opcję "otwórz obraz w nowej karcie"

Koniec

Swietnie, ale pytam o strone truckersmp, a nie forum.

 

Poza tym, już wiem co i jak. Watek można zamknąć.

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.