Jump to content

roweroraffi

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

237 Sunday Driver

7 Followers

About roweroraffi

 • Rank
  6t Yacht

Profile Information*

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw
 • Interests
  cycling, fotographing
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Germany: Hannover
 • Known languages
  polish, english

TruckersMP Information*

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękujemy za zaproszenie, kilka fotek z konwoju: Jest fejm: nasz Pilot: Agromexy: Q-LOG: Fotki Olka:
 2. Dodano ustawienie końcowe i godziny wyjazdu poszczególnych grup, nieco zmieniono grupy, kolejność i miejsca wyjazdu (przepraszamy, związane to było z prośbą jednej z VSek i kwestiami logistycznymi). Pojawiły się screeny dotyczące miejsc wyjazdu. Screeny dotyczące zakończenia niedługo.
 3. Dodano ustawienia na starcie konwoju (uwaga, mogą się zdarzyć tu jeszcze drobne zmiany), kanały CB dla poszczególnych VS-ek, uściślono serwer, na którym będzie się odbywał konwój.
 4. Ostatnie fotki Q-LOG w starym malowaniu: A tu już po nowemu. W takich barwach można będzie nas spotkać na drogach ETS2:
 5. Kilka fotek z dzisiejszego konwoju - grupa III - zakończenie. Dragon Poland: Z pilotem: Suport-VIP (z lewej) i BBATS: Z pilotem: Za wspólny konwój dziękuje Pilot gr III - Roweroraffi:
 6. Moim zdaniem ATS stopniowo zacznie bronić się sam - pamiętajmy, że zaczynał z 2 stanami, 2 markami ciężarówek - to nie była gra, to było DEMO. Branie za to pieniędzy to było plucie graczom w twarz... Dopiero kolejne DLC mapowe i wysyp ciężarówek w ostatnim czasie (International, Freightliner, Mack, Western Star) sprawiły, że gra zaczęła być grywalna, mapa zróżnicaowana, a dłuższe trasy możliwe... wciąż jest słabo, ale SCS w końcu robi po 2-3 DLC mapowe na rok, co można uznać za satysfakcjonujące. A ProMods Canada? Zbyt wielki to on nie jest, wiele nie zmienia w graniu. Owszem,
 7. witam!
  bardzo przepraszam za dodanie zdjecia z podziekowaniem za zaproszenie ktorego nie mielismy od was na konwoj
   

  1. marcinek432119

   marcinek432119

   Jesli byJesli bylo by to mozliwe chcieli bysmy dolaczyc do tego konwoju:)

  2. roweroraffi

   roweroraffi

   Jak mówiłem, najlepiej byśmy pogadali na naszym TeamSpeaku. Pewnie coś da się zrobić, ale zanim zaprosimy Was na konwój urodzinowy (największy jaki organizujemy), chcemy:
   1) pogadać,
   2) przejechać się z Wami na jakimś mniejszym konwoju, organizujemy takie co środę :)

    

 8. Pluto Logistic jest pierwszą spośród polskich wirtualnych spedycji, która potwierdza obecność i dziękuje za zaproszenie, którego nie było. Jestem nieco zaskoczony, najprawdopodobniej doszło do jakiejś pomyłki. W celu wyjaśnienia nieporozumienia zapraszam na nasz serwer TeamSpeak (adres powyżej). Na pewno znajdziemy rozwiązanie. EDIT: Wszystko zostało wyjaśnione, Pluto Logistic dołącza do konwoju urodzinowego Q-LOG. Do zobaczenia!
 9. Dnia 30.01.2021 firma Quality-Logistics organizuje konwój z okazji V rocznicy istnienia na wirtualnym świecie. Konwój "zamknięty" dla graczy niezrzeszonych. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O KONWOJU: Serwer: Simulation III (jeżeli nie będzie III, wtedy Sim II) Zbiórka:18:30 Wyjazd:19:00 (szczegółowe godziny wyjazdu grup zostaną podane w późniejszym terminie) Start z: Katowice, Kraków Koniec: Terni, Roma (szczegółowe ustawienie zostanie podane w późniejszym terminie) Mapka: https://imgur.com/a/z78x007 Ładunek: Nie nie więcej niż 12t [Na własną
 10. Dzisiejszy konwój Niepodległościowy Maximusów:
 11. Poza tym kabina jest już takim izolowanym miejscem. Włączasz kierunek w zamkniętej kabinie przy wyłączonym silniku i masz w eterze słyszalny w zasadzie sam dźwięk kierunku, bo reszta jest tłumiona przez izolację akustyczną kabiny. O ile nie robisz tego przy startujących odrzutowcach, albo na środku A2 w szczycie, albo nie wpuściłeś do kabiny kogoś kto gada - powinno wystarczyć.
×
×
 • Create New...