Jump to content

roweroraffi

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
 • Posts

  160
 • Joined

 • Last visited

8 Followers

About roweroraffi

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw
 • Interests
  cycling, fotographing
 • Preferred Trucks
  MAN
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Germany: Hannover
 • Known languages
  polish, english

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

roweroraffi's Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

 • Old Timer
 • Getting Noticed
 • Popular
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

301

Reputation

 1. Jeżeli chodzi Ci o wiek, to w tej chwili w firmie jest jedna osoba 16+, reszta starsza, często 30+. Nie wiem czy tego właśnie oczekujesz, ale dzieciaków u nas nie ma. No właśnie: działało. Pierwsza zasada przynajmniej u mnie w firmie - nie naprawiaj tego co działa dobrze ? Tutaj ktoś na siłę chciał ulepszać ? I to jest ok, o ile się faktycznie ulepsza, krok po kroku, słuchając użytkowników i dyskutując z nimi o potrzebach. Nietsety tu tego procesu NIE MA. Jest odgórna decyzja bez uzasadnienia, która wywala coś do góry nogami, a potem nie ma żadnego kanału zwrotnego dla userów, który by działał. Np. w sprawie spapranego VTC prowadziłem w swoim czasie długą rozmowę z kimś z upper staffu. Że nie ma na VTC połowy znaczników html i funkcjonalności forum, że jest nieintuicyjnie, że w PL jest jedna firma zweryfikowana, że zasady w wielu miejscach są dziwne (dlaczego akurat 2 tygodnie w galerii? przecież nie z nadmiaru treści). Stanęło na tym, że moje spostrzeżenia są ok, że oni mają podobne wnioski, że sobie jeszcze przedyskutują między sobą, że będą m.in. ułatwienia w weryfikowaniu firm, czy dalsze ulepszenia VTC. W praktyce zrobiono okrągłe NIC.
 2. Truckers MP generalnie zamordowało swoje forum. Zabiło dział dla szukających firmy, jeden z tych, które naprawdę żyły i tworzyły to forum. Wywaliło do archiwum wątki poszczególnych firm, gdzie mogły się te firmy zareklamować i pokazać co u nich słychać. To były nierzadko lata pracy ludzi z poszczególnych VSek, którzy wrzucali tam relacje z konwoi, naprawdę ładne screeny, raporty z tego co dzieje się w firmach itp. Zamordowało wątki "polecam/nie polecam" dotyczące kierowców i firm - ostatnie wpisy tam są sprzed wielu miesięcy. Zamordowano dział Galeria - kiedyś pełny fajnych fot różnych ludzi, którzy regularnie wrzucali foty - ekipa TMP narzuciła, że mają wpadać posty co 2 tygodnie albo wątek leci do kosza. Wszystkie wątki poleciały i teraz w dziale są dwa wątki - oba nie spełniające zresztą ich zasady 2 tygodni. Jeszcze im został do zamordowania dział z konwojami, który jakoś się trzyma i można zlikwidować forum, bo nie będzie tu już żadnej unikalnej treści. Już teraz żyje na forum ledwie kilka działów i wątków - konwoje, konkursy foto (świetny pomysł, dlatego ostatnio opóźnienia przy wyłanianiu zwycięzców sięgają 1/3 miesiąca), informacje o ets/ats (unikalnej treści tu brak, to głównie przeklejki z bloga SCS) i jakieś śmiechwąteczki w stylu "dodaj kolejny wyraz na ostatnią literę poprzedniego", które nic nie wnoszą. TruckersMP zapewne myślało, że wszystko to zastąpi ich nowy system VTC. System ten jest jednak tak nieintuicyjny i niedorobiony (spróbujcie tam wstawić relację z konwoju ze zdjęciami), że mało która z VSek w ogóle tego systemu używa. Wiele firm i osób przeniosło się z CV i ogłoszeniami o poszukiwaniu kierowców na forum Trucksbook (https://trucksbook.eu/forum), inni uciekli na Facebooka TruckersMP (https://www.facebook.com/groups/587701731404074), inni reklamują się tylko w samej grze... tam bym szukał na twoim miejscu, bo jak będziesz szukał w ułomnym systemie VTC, to dojdziesz do błędnego przekonania, że w Polsce jest 6 firm (1 spedycja zweryfikowana i 5 avalidatowanych), czyli zobaczysz mały wycinek rynku polskich firm. BTW, przy okazji oczywiście skorzystam z okazji i polecę Ci rozwazyć aplikację do mojej VSki - Quality Logistics ?
 3. Wiosna w obiektywach aparatów kierowców z Q-LOG:
 4. Ostatni konwój organizowany przez W-LOG. Na zdjęciach Spatu i ekipa z Quality Logistics:
 5. Nastąpiły drobne zmiany na spedycjach końcowych w grupie I, na prośbę pilota.
 6. Uwaga: Z powodów technicznych Q-LOG zmuszony był zmienić adres serwera TeamSpeak 3. Nowy adres w pierwszej wiadomości w tym wątku.
 7. Dziękujemy za zaproszenie, kilka fotek z konwoju: Jest fejm: nasz Pilot: Agromexy: Q-LOG: Fotki Olka:
 8. Dodano ustawienie końcowe i godziny wyjazdu poszczególnych grup, nieco zmieniono grupy, kolejność i miejsca wyjazdu (przepraszamy, związane to było z prośbą jednej z VSek i kwestiami logistycznymi). Pojawiły się screeny dotyczące miejsc wyjazdu. Screeny dotyczące zakończenia niedługo.
 9. Dodano ustawienia na starcie konwoju (uwaga, mogą się zdarzyć tu jeszcze drobne zmiany), kanały CB dla poszczególnych VS-ek, uściślono serwer, na którym będzie się odbywał konwój.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.