Jump to content

roweroraffi

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Unlicensed

2 Followers

About roweroraffi

 • Rank
  3t Young Seedlings

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw
 • Interests
  cycling, fotographing
 • Virtual Trucking Company
  Q-LOG
 • Preferred Trucks
  Scania
  Volvo
 • American Garage Location
  California: San Francisco
 • EU Garage Location
  Germany: Hannover
 • Known languages
  polish, english

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiejszy konwój z fabułą polegał na przejechaniu w określonym czasie z Oslo do Travemunde, a w razie spóźnienia konwój zostałby wydłużony do Rotterdamu. Do wyzwania stanęło 7 kierowców Q-LOG, dla których zadanie okazało się być zbyt proste, bowiem ukończyli je prawie 10 minut przed limitem czasu. OPIS KONWOJU: Hejka Q-LOG, nie mam czasu, wiec powiem krótko. Z portu w Oslo właśnie wypłynął kontenerowiec do Chin. Z powodu błędu w systemie teleinformatycznym na jego pokładzie nie znalazły się pewne kontenery z ładunkami, które miały nim płynąć. Całe szczęście, że kontenerowiec będzie jeszcze zawijał do Rostock i Rotterdamu zanim wypłynie z Europy na dobre. Jest szansa naprawić ten błąd. Te kontenery muszą się znaleźć na pokładzie, a statek nie może na nie czekać. Krótko mówiąc: Musicie dogonić ten statek albo w Rostock, a jak nie zdążycie to w Rotterdamie, gdzie przybije na dłużej. Kontenery muszą tam dojechać w całości, nie rozbite. KONWÓJ: WYŚCIG Z ŻÓŁWIEM (MORSKIM) Czas startu:19 czerwca 2019 r., godzina 19:00 Ciężarówka: dowolna, barwy firmowe (sugeruje raczej mocniejsze wersje ;-) Ładunek: cokolwiek co jest w kontenerze (virtual speditor) Start: Oslo, Polarislines Koniec: Travemunde, port o ile zdążycie tam do godziny 20:15, bo jak nie to z Travemunde bierzecie taki sam ładunek na Rotterdam. UWAGA: Obowiązuje firmowy limit prędkości do 100km/h. Maksymalna ilość uszkodzeń ładunku to 5%. Można się wczytywać, ale trochę szkoda czasu ;-). Przed trasą sugeruje się naprawić ciężarówkę i zatankować do pełna. Później nie będzie na to czasu.
 2. Kolejny konwój z fabułą za nami. Tym razem grane były gabaryty, a trasa wiodła przez "Bałtycki Szlak" aż do Sankt Petersburga. W konwoju uczestniczyło 7 osób i wszyscy osiągnęli cel podróży. Opis konwoju: Cześć Q-LOG, tu San Builders. Zaczynamy właśnie budowę nowego marketu pod Petersburgiem. Ponieważ teren jest podmokły, stanie on na specjalnych betonowych i stalowych palach wbitych w ziemię przez potężne kafary. Kupiliśmy takie pale w Rosji, ale nie nadają się do niczego. Pękają podczas wbijania, rozwarstwiają się, gną lub uszkadzają. Podobnie ich belki konstrukcyjne na podłogę - gówno a nie materiał budowlany! Dobrej jakości belki betonowe i prefabrykaty podłogowe robi San Builders w Krakowie, ale to kawał drogi od Petersburga. Tylko, że nie mamy wyjścia. Musicie je nam przywieźć na tą budowę! Szybko i sprawnie, bo terminy gonią. KONWÓJ: NA MUR-BETON! Czas startu: 12.06.2019r., godzina 19:00 Ciężarówka:Volvo 6x4 lub 8x4 jeżlei ładunek 1, Volvo 6x4 przy ładunu 2, barwy firmowe. Start 1: Kraków, San Builders Meta: Sankt Petersburg, Radus Ładunek1: betonowe belki (concr_beams) - 51 ton Ładunek2: dla osób bez dodatku Heavy Transport: prefabrykaty podłogowe (floorpanels) - 23t
 3. Kolejny "Konwój z fabułą" za nami. Tym razem było nietypowo - nietypowe ciężarówki, inne od firmowego malowanie i trasa, która miała przystanki wymagające sprawnego parkowania. W konwoju wzięło udział 7 kierowców, tym razem jechaliśmy bez zaprzyjaźnionych spedycji. OPIS KONWOJU: Bonjorno Q-LOG My, Włosi, żyjemy motorsportem. Już niedługo, bo 15 czerwca, rozpocznie się legendarny wyścig 24h Le Mans. Kolorowe bolidy wielu marek znowu będą ścigać się przez dobę na liczącym 13 kilometrów torze. Chcemy tam być. Chcemy wygrywać! Ale wygrana to nie tylko kierowca i bolid! W wyścigach długodystansowych najważniejszy jest serwis i części, zwłaszcza klocki hamulcowe i opony. I te części właśnie musicie dostarczyć. Samych opon potrzebujemy 4 naczepy. Do tego naczepę klocków hamulcowych i kilka naczep innych części. Bez tego wygrana jest non ce possibilita! To nie jest zwykły konwój! W motorsporcie chodzi o marketing, Amico. "Win in sunday, sell in monday" mówią Amerykanie i choć zamiast wina chleją jakiś bimber, to tutaj trafili w punkt. Dlatego konwój nie przejedzie po prostu do Le Mans. To, że jedziecie, to musi być Grande Evento. Musicie odwiedzić wszystkie miasta po drodze tak, by konwój na pewno nie został niezauważony. W każdym z miast parkujecie na 3 minuty na serwisie. Obiektywy kamer i aparatów będą skierowane na Was. A Wy macie wyglądać tak, byśmy zamiast wykupywać reklamy przed Wiadomościami, pojawili się w samych Wiadomościach, na całym świecie, od BBC i CNN po NHK Tokyo. Iveco Hi-Way 4x2, największa kabina, piękna czerwień Maranello Rosso, osłony boczne zbiorników paliwa (czerwone), chromowane felgi, 4 prostokatne reflektory na dachu, a naczepa Libellula (tak, ta czerwona). A wszystkie traki wyglądające identycznie i błyszczące w Słońcu... Bellissimo! KONWÓJ: ŚWIAT WYŚCIGÓW Czas startu: 5 czerwca 2019r., godzina 19:00 Ciężarówka: 4x2 Iveco Hi-Way, malowanie czerwone, akcesoria ŚCIŚLE według schematu ze zdjęciia (Felgi dark silver, opony całe czarne, lusterka malowane, boczne osłony, na dachu lampy wg foto) Start: Bologna, Libellula Koniec: Le Mans, Lisette Logs Mapka: https://imgur.com/a/hczaAm7 Ładunek: Wyścigowe części samochodowe (racing_comp) - 21t, klocki hamulcowe (brake_pads) - 10t, opony (tyres) - 23t. UWAGA: Ciężarówka na ten konwój MUSI BYĆ DOKŁADNIE TAKA JAK NA OBRAZKU. Naczepa też. Po drodze zajeżdżamy do miast: Milano, Torino, Lyon - w każdym ustawiamy się do fot na serwisie i po 5 minutach ruszamy.
 4. roweroraffi

  Sangovic szuka pracy :)

  Zachęcam do rozważenia Quality Logistics. Jesteśmy jedną ze starszych wciąż działających VSek, w dodatku bardzo aktywną, zwykle wysoko w rankingach na Truckbooku, a jak wejdziesz na nasz TS to niemal zawsze kogoś na nim spotkasz (nie tak jak w innych firmach). Jest fajna i pomocna ekipa oraz dość wyluzowany zarząd. Jest trochę osób w twoim wieku, nawet jedna też z Warszawy (ja) ;-) W spedycji mamy niewielki limit kilometrów (20000 miesiecznie), są częste konwoje (np. w tym tygodniu będą łącznie 3) obowiązkowe i nieobowiązkowe, w tym unikalne "konwoje z fabułą" naszego pomysłu. Sporo współpracujemy z innymi firmami, także międzynarodowo. Mamy dość elastyczne podejście do osób pracujących, uczących się, wyjeżdżających w trasy itp., najważniejsze jest by informować zarząd o planowanej nieobecności. Nie wymagamy dodatków mapowych (aczkolwiek są bardzo mile widziane, bo uprzyjemniają grę). Nie ma obowiązkowej ciężarówki narzuconej z góry (w tygodniu jeździsz czym chcesz, tylko na konwoje jest ograniczenie). Jeździmy na multi w ETS, ale nie ma problemu byś sam grał na singlu, a do ATSa to nawet znajdziesz kilku kompanów ;-) Malujemy trucki na ładny, nie żarówiasty zielony kolor, którego nie będziesz się musiał wstydzić. Wymagamy wieku 14+. Nie interesują nas osoby grające raz w tygodniu lub rzadziej, szukamy aktywnych, co z chęcią będą jeździć w ETS i bywać na naszym firmowym TS. Więcej info znajdziesz tutaj, w tym opisy i zdjęcia z ostatnich konwoi:
 5. Kolejny konwój z fabułą za nami, tym razem frekwencja znowu otarła się o 10 osób, co dało nam niemal ponad 200 przewiezionych ładunków. Trasa była krótka, więc nawet spóźnieni mieli okazję dołączyć i zrobić kilka kółek. Opis konwoju: Ciiii.... nikt nie nagrywa? Jest bezpiecznie? Ok. Możemy mówić. Mamy problem w rafinerii w Możejkach (Litwa). Dostaliśmy właśnie anonimowy telefon, że szykowany jest zamach terrorystyczny na nasz zakład. To pewnie bujda, jakiś dzieciak lub pijak miał zabawę, a służby szybko go złapią. Jednak musimy się przygotować na najgorsze. Chcemy wywieźć z rafinerii jak najwięcej paliwa, a przywieźć jak najwięcej sprzętu do gaszenia ewentualnych pożarów, czy radzenia sobie z katastrofami. Potrzebne nam wsparcie Q-LOGu i waszych kierowców. Wywieźcie z Możejek tyle oleju napędowego i benzyny, ile się tylko da. A w zamian przywieziecie środki gaśnicze i sprzęt ratowniczy, choć na wszystkich dokumentach spedycyjnych napisane będzie, że są to "NAPOJE", a dla niepoznaki zapakowane będą w chłodnie. Towar już czeka, możemy na Was liczyć? KONWÓJ: LEJ DO PEŁNA Czas startu 29.05.2019r. godzina 19:00 (można zacząć później, po prostu zrobicie mniej ładunków) Koniec:29.05.2019r. godzina 21:00 Ciężarówka: konwojowe Volvo, malowanie firmowe Miejsce startu: Możejki (Litwa), rafineria. Ładuneek do wyboru: benzyna (21 t) lub olej napędowy (25 t) (możliwa jazda z kontenerami, albo z cysternami) Koniec: Kłajpeda, port Polaris Lines Ładunek powrotny z Portu w Kłajpedzie do rafinerii w Możejkach: Napoje (25t) (chłodnia) UWAGA, sprzęt gaśniczy jest delikatny, a produkty naftowe wybuchowe, ładunki NIE MOGĄ BYĆ USZKODZONE powyżej 2%. Można się wczytywać, można zrezygnować z ładunku w połowie trasy i zacząć od nowa, ale ładunek dowieziony z uszkodzeniami ponad 2% powoduje odrzucenie wszystkich ładunków z konwoju dla danej osoby.
 6. Tydzień temu nie było konwoju z Fabułą, bo mieliśmy spontaniczny konwój międzynarodowy. W tym tygodniu wróciliśmy do cotygodniowej normy. Frekwencja nie była najgorsza, a w dodatku poza Q-LOGiem w konwoju uczestniczyli kierowcy Vision Logistics. Łącznie było nas ponad 10 osób. I choć po drodze kilka osób musiało przerwać jazdę, ostatecznie każdy dotarł na metę konwoju. Zdjęcia: Siemka Q-LOG. Nasza farma wybiera się na Międzynarodową Wystawę i Targi Bydła, które odbędą się w Poznaniu. Chcemy się tam bardzo dobrze zaprezentować zabierając nasze najlepsze krowy i byki. Naczepy z nimi już czekają na farmie w Jonkoping. Musicie je zaciągnąć do Poznania. Tylko nie poobijajcie ich - to bardzo delikatne i kosztowne zwierzęta, światowej klasy czempioni w swoich kategoriach. Nie może się im absolutnie nic stać. Nie mogą też płynąć promem - chore zwierzęta to nie jest to, co chcielibyśmy pokazać na targach. Musicie "jechać lądem". KONWÓJ: BYDŁO NA MEDAL Czas startu: 22 maja 2019r., godzina 19:00 Ciężarówka: dowolna, barwy firmowe Serwer: EU 2 Start: Jonkoping, Aria Koniec: Poznań, Stokes Ładunek: Bydło (live_cattle) - 14t UWAGA: Jedziemy tak, by na koniec trasy ładunek miał dokładnie 0% uszkodzeń. Można się wczytywać.
 7. Po dłuższej przerwie związanej z moim wyjazdem, wracamy do naszych Konwoi z Fabułą. Dziś miał miejsce pierwszy z nich i frekwencja była bardzo dobra - udział brało 11 osób, a na mecie pojawiło się 8 ciężarówek (potem dojechała jeszcze jedna spóźniona). Ponieważ na każdej lawecie było 6 suvów Volvo, wspólnie dostarczyliśmy ich 54. Dzięki temu nasz polski SOP będzie miał czym się rozbijać bezpiecznie ;-) Zdjęcia: Opis konwoju: Hejka Q-LOG, tu Volvo. Służba Ochrony Państwa (dawny BOR) nie miała ostatnio szczęścia. Miało miejsce kilka "zdarzeń drogowych". Musimy uzupełnić ich flotę, by mogli znowu śmigać po kraju z ważnymi personami. Przywieźcie im do Warszawy nasze nowe SUVy Volvo, prosto z naszej fabryki w Goteborgu. To dobre auta, nie straszne im żadne Seicento. Wioząc te auta nie zatrzymujcie się po drodze na żadne postoje - nie chcemy by ktokolwiek miał okazje grzebać przy tych wozach albo chociażby ich dotknąć zanim dojadą do Warszawy. SOP i inne służby mają na tym punkcie świra. Z tego samego powodu nie wolno Wam też płynąć promem - przez te kilka godzin na promie jakiś terrorysta miałby za dużo czasu by nafaszerować auto trotylem. Tankować i zrobić postój wolno Wam tylko na jednej stacji, w połowie drogi, w Esbejrgu. Stacja będzie obstawiona przez SOP po cywilu, nawet ich nie zobaczycie. Oni zapewnią, że autom nic się nie stanie. I nie rozwalcie tych aut - auta co prawda będą jeszcze przebudowywane w Polsce i dostosowywane do potrzeb SOP, ale nie chcemy mieć dodatkowej roboty z blacharką i lakierem. I jeszcze jedno, jedziecie oczywiście ciężarówkami Volvo. Nie będziemy wspierać konkurencji. W końcu jesteście NASZYM podwykonawcą. KONWÓJ PEŁEN PRESTIŻU Start: 8 maja 2019r. , godzina 19:00. Ciężarówka: Volvo, malowanie firmowe, Ładunek: Luksusowe SUVy (volvo_cars) - 10 ton. Start: Goteborg, Volvo (volvo-fac) Meta: Warszawa, Triameri UWAGA: MAX uszkodzenia ładunku - 10%. Tym razem jedziemy non stop. Po drodze TYLKO będzie jeden postój, na tankowanie, w Esbejrgu (tak, wiem, trzeba zjechac z trasy). TYLKO tam można iść na AFK, będzie na to równo 10 minut. Jak ktoś zostanie w tyle, zramują go i musi się wczytać, albo zostanie wywalony z gry - goni konwój na własną rękę (spoko, zwolnimy). Ale NIE zatrzymujemy się nigdzie na poboczu.
 8. roweroraffi

  CV G4lik - 4 lata

  Zachęcam do rozważenia Quality Logistics. Jesteśmy jedną ze starszych wciąż działających VSek, w dodatku bardzo aktywną, zwykle wysoko w rankingach na Truckbooku, a jak wejdziesz na nasz TS to niemal zawsze kogoś na nim spotkasz (nie tak jak w innych firmach). Jest fajna i pomocna ekipa oraz dość wyluzowany zarząd. Niewielki limit kilometrów (20000 miesiecznie), są częste konwoje (zwykle minimum 2 tygodniowo) obowiązkowe i nieobowiązkowe, w tym unikalne "konwoje z fabułą" naszego pomysłu. Sporo współpracujemy z innymi firmami, także międzynarodowo. Mamy dość elastyczne podejście do osób pracujących, uczących się, wyjeżdżających w trasy itp., najważniejsze jest by informować zarząd o planowanej nieobecności. Nie wymagamy dodatków mapowych (aczkolwiek są bardzo mile widziane, bo uprzyjemniają grę). Nie ma obowiązkowej ciężarówki narzuconej z góry (w tygodniu jeździsz czym chcesz, na konwojach obecnie jeździmy nowym Volvo). Jeździmy na multi w ETS, ale nie ma problemu byś sam grał na singlu, a do ATSa to nawet znajdziesz kilku kompanów ;-) Malujemy trucki na ładny, nie żarówiasty zielony kolor, którego nie będziesz się musiał wstydzić. Wymagamy wieku 14+. Nie interesują nas osoby grające raz w tygodniu lub rzadziej, szukamy aktywnych, co z chęcią będą jeździć w ETS i bywać na naszym firmowym TS. Więcej info znajdziesz tutaj, w tym opisy i zdjęcia z ostatnich konwoi:
 9. Na pewno soft od dostawcy sprzętu będzie mniej klatkożerny, bo będzie lepiej zoptymalizowany pod konkretny sprzęt niż to co napisał M$ do wszystkich sprzętów. Dużą różnice robią też ustawienia. A zwłaszcza format wyjściowy pliku - ile klatek na sekundę, jaka rozdzielczość, jaki format wyjściowy itp. Grzebiąc w tym można jeszcze sporo klatek "oszczędzić". Przy czym narzędzie windowsowe chyba nie ma za dużych opcji do wyboru, natomiast te od dostawców sprzętu i te "zewnętrzne" - owszem, mają sporo opcji. Tyle teorii, bo mam za słaby komp by testować to w praktyce. Może za rok zmienię grafikę, to sobie poszaleję z nagrywaniem ;)
 10. roweroraffi

  CV - Kejter 5+ lat.

  Zachęcam do rozważenia Quality Logistics. Jesteśmy jedną ze starszych wciąż działających VSek, w dodatku bardzo aktywną, zwykle wysoko w rankingach na Truckbooku (w marcu pierwsi wśród firm jeżdżących do 100km/h), a jak wejdziesz na nasz TS to niemal zawsze kogoś na nim spotkasz (nie tak jak w innych firmach). Jest fajna i pomocna ekipa oraz dość wyluzowany zarząd. Niewielki limit kilometrów (20000 miesięcznie), są częste konwoje (np. choć w kwietniu będzie ich mniej niż zwykle) obowiązkowe i nieobowiązkowe, w tym unikalne "konwoje z fabułą" naszego pomysłu. Sporo współpracujemy z innymi firmami, także międzynarodowo. Mamy dość elastyczne podejście do osób pracujących, uczących się, wyjeżdżających w trasy itp., najważniejsze jest by informować zarząd o planowanej nieobecności. Nie wymagamy dodatków mapowych (aczkolwiek są bardzo mile widziane, bo uprzyjemniają grę). Nie ma obowiązkowej ciężarówki narzuconej z góry (w tygodniu jeździsz czym chcesz, na konwojach masz 5 z 7 marek do wyboru). Jeździmy na multi w ETS, ale nie ma problemu byś sam grał na singlu, a do ATSa to nawet znajdziesz kilku kompanów ;-) Malujemy trucki na ładny, nie żarówiasty zielony kolor, którego nie będziesz się musiał wstydzić. Wymagamy wieku 14+, czyli trochę młodsze niż szukasz, ale nie mamy w firmie dzieciarni i bajzlu. Nie interesują nas osoby grające raz w tygodniu lub rzadziej, szukamy aktywnych, co z chęcią będą jeździć w ETS i często bywać na naszym firmowym TS. Więcej info znajdziesz tutaj, w tym opisy i zdjęcia z ostatnich konwoi:
 11. Kolejny "Konwój z Fabułą" za nami. Tym razem Q-LOG zmagał się z ambitną trasą pomiędzy Parmą, a kamieniołomem w Liviorno. W dodatku jechaliśmy tam z gabarytami. Do dostarczenia było ich 25, ale z racji na dość niską frekwencję (było nas 5, a w trakcie jazdy odpadły dwie osoby, więc ostatecznie zostało nas tylko 3) ostatecznie udało się dowieźć tylko 17 ładunków szpul kabla. Tym razem nie ma też wiele zdjęć, za to za kilka dni będzie nagranie wideo - to pierwszy nasz konwój z Fabułą, na którym testowaliśmy nagrywanie wideo i transmisję live. OPIS KONWOJU: Q-LOGu ratujcie! Podpisaliśmy umowę z jakimiś gamoniami. Mieli dostarczyć szpule kabla przemysłowego do kamieniołomu Marmo Spa w Carrarze (Liviorno). Wzięli zaliczkę, wsiedli do tych swoich ciężaróweczek, przywieźli towar do Parmy i... na widok tamtejszych serpentyn narobili w gacie. Amatorzy! Zwyczajnie uciekli z płaczem, a towar zostawili w TE Logistica. Teraz nie odbierają telefonów i udają, że ich nie ma. Już ja im narobię reklamy - poczekajcie! Ale najpierw musze rozwiązać problem - ten kabel wciąż trzeba dowieźć na miejsce, by kamieniołom mógł sprawnie pracować. Przejmijcie kontrakt o nich. Kasa będzie konkretna, bo leszcze dostały tylko niewielką zaliczkę, a o reszcie kasy za tak wykonaną usłogę mogą zapomnieć. Do dostarczenia jest 25 szpul kabla przemysłowego. Nie trzeba jechać daleko - jedyny kłopot to to, że trasa jest kręta, więc to robota tylko dla orłów. W dodatku pewnie będziecie musieli obrócić kilka razy, aby wszystkie szpule znalazły się w kamieniołomie. Aha - nie możecie pokonać trasy jadąc naokoło autostradami - nie mamy zgody na taki przewóz, a nie chcemy narażać się władzom. Musicie dostarczyć te szpule jadąc tą wąską i krętą landówką. I macie na to tylko jeden wieczór - na tyle mamy zgodę na transport gabarytów. Podołacie zadaniu? KONWÓJ: ŚLIMAKI NA SERPENTYNACH Czas startu: 3.04.2019 godzina 19:00 (można się spóźnić) Ciężarówka: Volvo, Merc, MAN lub Scania, 6x4 lub 8x4, malowanie firmowe. Obowiązkowo 'koguty' na dachu! Start: Parma, TE Logistica Koniec: Marmo Spa Carrara (Liviorno) Ładunek: szpula cabla przemysłowego (cable_reel) - 34t. UWAGA: Konwój kończy się DOPIERO gdy 25 szpuli kabla (lub więcej) trafi do kamieniołomu. Jak będzie nas dużo, każdemu wyjdzie po 2-3 trasy. Jak będzie nas mało - każdy będzie musiał wykonać więcej kursów. Nie trzeba jechać razem, można się podzielić na grupy (jest to nawet wskazane, by jeden manewrujący na serpentynach nie zablokował całej ekipy). Piloci mogą (nie muszą) jechać w Skodach.
 12. roweroraffi

  Niewłaściwa tekstura znaku drogowego

  Błąd: Niewłaściwa tekstura znaku drogowego. Valmiera, skrzyżowanie najbliżej spedycji Lateds AS (patrz screen) Wersja modyfikacji: (nieistotne) Używany kontroler: (nieistotne) Informacje o błędzie: Znak pokazuje skrzyżowanie z możliwością jazdy na wprost. Tymczasem skrzyżowanie ma kształt litery "T" i można na nim jedynie skręcić w prawo lub lewo. Jak odtworzyć błąd: Pojechać na w.w. skrzyżowanie ;-) Screenshoty/filmy:
 13. W marcu 2013 roku firma Quality Logistics była najbardziej aktywną polską VSką na Trackbooks. Zwykle jesteśmy wysoko w tym rankingu, ale tym razem nasi kierowcy przejechali łącznie 826 588km wyprzedzając o niemal 75000 km dość częstego lidera tej klasyfikacji - firmę Panda Spedition (której przy okazji gratulujemy świetnego wyniku i drugiego miejsca). Gratulujemy też naszemu najbardziej aktywnemu obecnie kierowcy: DokGreyowi. Był trzecim najbardziej aktywnym kierowcą z Polski (po Anna1978 i Piotrek29 - przy okazji gratulujemy) i 117 najbardziej aktywnym kierowcą na Trackbook jeżeli liczyć cały świat. Przejechał łącznie 154 537 km. Dodam, że nasi kierowcy załapali się też na miejsce 4, 41, 44 i 52 polskiego rankingu TB. W pierwszej setce była również nasza jedyna Koleżanka z firmy - Ewelina. Zajęła 91 miejsce wśród najbardziej aktywnych graczy z Polski. EDIT: Oczywiście mówimy o statystykach REALISTYCZNYCH, do 100km/h. Bo w wyścigu i rajdowaniu po ETS2MP nasza spedycja nie uczestniczy ;-)
×