Jump to content

Proje Güncellemesi: Save Editing (Kayıt Dosyası Düzenleme)


Next7

Recommended Posts

  • Translation Manager

Herkese Merhaba,

 

Bazen TruckersMP projesinde büyük değişiklikler yapılması gerekir. Bazı durumlarda, Ben Project Manager olarak projede önemli değişiklikler yapmak için (Project Coordinator(ler) ile beraber) adım atmam gerekiyor. Topluluk görüşlerini ele aldıktan sonra, önceki bir değişikliğin geri alınması gerekiyorsa bunu da yapmamız gerekmektedir.

 

Bugüne kadar, gerçekten bu adımı atmak zorunda değildik ve geçmişte bunu yapmak zorunda kaldığımızda topluluğa açıklanmamıştı.

 

Bununla beraber, save editing(kayıt dosyası düzenleme) ile ilgili tüm değişiklikleri inceledikten sonra, bir şeyi tekrardan değiştirmemiz gerektiğini size bildirmek istiyoruz. Save editing ile ilgili mevcut kurallar hakkında çok sayıda olumsuz görüşler olduğunu ve toplumu çok kısıtladığımızı gördük. Bu nedenle kuralların save editing ile ilgili olan kısımlarını tekrardan çalıştık ve sadece 1 kurala kadar azalttık. Bu değişiklik, Game Management ve Upper Staff (üst kadro) üyeleri ile yaptığımız sesli bir toplantıdan sonra kabul edildi. Bu değişiklik ayrıca, personellerimizin sorun yaratmayan şeylerle zaman harcamasından kaçınması için de yapılmaktadır. Bu, onların sürüş kurallarına bağlı olan ihlallere daha fazla odaklanmalarını sağlamaktadır. Bu ayrıca, birçok oyuncunun kurallar nedeniyle sahip olduğu kafa karışıklığını da azaltmıştır. 

 

Artık diğer kullanıcılara zarar vermediğiniz sürece, save editing yapmanıza izin verilmektedir. Şimdi, yeni save editing kurallarını alıntılayacağım:

 

§3 Save Editing (Kayıt Dosyası Düzenleme)

 

Aşırı gecikmelere (lag) veya oyun çökmesine (crash) sebep olan save editing’e izin verilmemektedir. Aşırı gecikme, miktar olarak aşırı fazla konmadıkça, yinelenen parçalardan dolayı meydana gelmez. Eğer save editing ile güvenli bir şekilde kontrol edemeyeceğiniz uzun dorse kombinasyonu oluşturursanız, pervasız sürüş / engelleme sebepleriyle yasaklanmak sizin sorumluluğunuzdadır ve bu durumda belirli bir modun kaldırılması önerilir.

 

Umarım bu, save editing ile ilgilenen birçoğunuzu mutlu edecektir. Maalesef, herkesi memnun edemeyiz ve save editing’e karşı olan insanlar bu değişiklikten memnun olmayabilir. Bu insanlar için de iyi haberlerimiz var. Uzak gelecekte (maalesef bunun ne zaman olacağına dair bir bilgi veremem), altyapımızın işleyişine göre, bazı belirli sunucularda insanların save editing yapılmış kamyonlar ile sürmeleri imkansız olacaktır. 

 

Buna ek olarak, başka kural güncellemeleri de vardır. Bunları web sitemizde bulunan kurallar sayfasını ziyaret ederek bulabilirsiniz.

 

--> Konuyu ana sayfada görüntüle

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • HaulieCry 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Aşırı Parlatmanın Ban Sebebi  Haline Getirilmesi Benim Gibi Kötü Bilgisayarları Olanlar İçin İyi Olmuş :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.