Jump to content
  • 0
Monkeys1

zamanında getirsem de gecikme diyor

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Sen Multiplayer'dan çıktığında zaman ilerliyor, tekrar başka bir gün oyuna girdiğinde üstünden baya bir zaman geçmiş oluyor.
Bunu çözebilmen için oyuna her girdiğinde bir dinlenme tesisinde uyuman, F7 ile servise gitmen veya bir garaja sahipsen garaja hızlı seyahat ile ışınlanıp ekonomiyi sıfırlaman gerekiyor. Çekicin yoksada tek seferlik işten kısa mesafe iş alıp benzin istasyonunda uyuyup, işi teslim edebilirsin. Bir sonraki tek seferlik işte ekonomiyi sıfırladığın için gecikme cezası vermeyecek. (Yalnız bu döngüyü sürekli böyle devam ettireceksin)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Merhaba @Monkeys1 üstte bazı çözümler söylenmiş eğer bu çözümlere rağmen olmadıysa ilk olarak Singleplayer'ın saati, Multiplayer ile ile aynı değildir. Bu yüzden tır olmadan " Tek Seferlik İş Alırsanız " bu sorunu yaşarsınız. Yapmanız gereken singleplay ye girip kendi Tırınızı alana kadar Tmp ye geçmeyin ve en fazla 3-4 yük götürmeniz gerekir.Daha sonra Tmpye girip birdaha deneyin.Olumlu veya olumsuz geri dönüş yaparsanız sevinirim.Umarım yardımı olur...

 

Saygılarımla...

Drexy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...