Jump to content
Incompatible ATS & ETS2 Game Versions ×

G.Karahan

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

About G.Karahan

 • Birthday 10/16/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Türkiye
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Nevada: Carson City
 • EU Garage Location
  Germany: Köln
 • Known languages
  Turkish and English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

G.Karahan's Achievements

0

Reputation

 1. "crash.log" dosyasını buradan gönder, nedenini söyleyeyim. * Muhtemel bir neden oyun dosyalarıyla ilgili * Bir ihtimal senin eklediğin/sildiğin modlar vb.
 2. Oyuna ilk girdiğindeyse, zaman geçiyor demektir, şunu denesene bi; g_force_economy_reset 1 yap kaydet, çık oyundan ve tekrar girip yük teslimatı yap.
 3. 1 haftadır yanıt bekleyen (videolu) şikayetlerim var. Hiçbirine hiçbir işlem yapılmadı. Oyuncuyuda şikayete soğutuyorlar. Bakamayacaklarsa report sistemi niye var? Biz oyuna girerken "yine yük alırken kim çarpacak acaba" diye tedirginlikten mp servere giremez olduk. Gına geldi...
 4. Merhaba @VeraLima Biraz geç olacak fakat sana şu şekilde özetleyebilirim. Öncelikle ikinizinde Tercih Edilen Yük Mesafesi ayarı aynı derecede olmalıdır, örneğin ikinizde son seviyede olması gibi. Aynı yük alınması istenen her oyuncudaki yetenek puanları aynı derecede olmak zorundadır. Aynı yükü almak isteyen her oyuncular aynı şehirde olmak zorundadırlar. Bu yönergeleri uyguladığınızda sorun ortadan kalkıyor. Aynı sorunla defalarca karşılaştık ve %100 olarak bu çözüme ulaştık. Saygılarımla...
 5. @azelfafage, 8x4 şasiler çıkalı ortalama 4 ay oldu. Bu şasiler Volvo, Scania ve Mercedes marka çekicilerde mevcut. Buna ek olarak araç analistik menüsü, 7 adet yeni tip dorse ve çift dorse sistemi hem single, hemde multiplayer sisteme dahil edildi. Heavy Cargo Pack çıkış tarihi ile bu özellikler aynı tarihte getirildi. Diğer çekicilere 8x4 şasi getirilecek mi sorusuna ise yanıt veremiyorum.
 6. @lalomazz, sorunun hala devam ediyor mu? Eğer ediyorsa lütfen belirtiniz.
 7. Basık araç ne kadar tercih edilir, bilemem. Fakat konu tır olduğunda kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kaldı ki realistik olarak %0.
 8. Öncelikle ilgi ve merak giderici tüm yanıtlarınız için teşekkürler. Cevaplardan anladığım kadarıyla kimine göre mümkün, kimine göre değil. Verilen yanıtlar üzerine benim şahsi fikrim önce Bulgaristan veya Yunanistan'ın eklenmesi gerekiyor. Şuan mevcut sınırlara göre tahminim bu şekilde. Bunlardan sonra Türkiye haritası gelebilir ihtimali kaçınılmaz bir umut oluyor. İtalya haritası bu kadar uzun sürüyorsa, Türkiye haritasının sürecini tahmin dáhi edemiyorum. Üstelik oyunun online kitlesinin çoğunluğunu Türk oyuncular oluşturuyor olmasına rağmen bunun gözardı edilmemesi (belkide planlarında mevcut, biz bilmiyoruz) can sıkmıyor değil açıkçası...
 9. Merhaba, Yıllardır ETS2 oynamama rağmen foruma üye olma gereği hiç duymamıştım. Fakat internette warez bilgilerden bıktım. ETS2-MP yani offical olarak Türkiye haritası çalışmaları var mı, yok mu? Bu konuda lütfen kesin bilgisi olmayan yanıt vermesin. Şimdiden teşekkürler.
 10. Ucuz olmayacağı bir kesinat...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.