Jump to content

Fotorelacje ze szlaku - Trasy WooQash'a


WooQash

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzisiaj wrzucam taki miszmasz z kilku dni. Jakoś tak się nazbierało tego i owego, a wypadałoby w końcu coś wrzucić ;)

 

Na początek "policyjne czuwanie" nad firmową ekipą ;) (4 marca)

 

Spoiler

uBOqrVz.png

 

FL3QId9.png

 

d8XKgBB.png

 

MrRVVcv.png

 

AK7IOia.png

 

-----

Mercedes MP4 z naczepą aerodynamiczną w deszczowej scenerii (5 marca)

 

Spoiler

8EYaqnH.png

 

e3aBrJf.png

 

UNACyU1.png

 

-----

 

Ten sam mesiek z ładunkiem znanym Wam z filmiku powyżej dotyczącego "Kwintesencji parkowania" (5 marca)

 

Spoiler

sqWQ9gi.png

 

Z81HKwE.png

 

tinVDK2.png

 

-----

 

Inne ujęcia z konwoju firmowego Rajd marką Volvo (5 marca)

 

Spoiler

ZnDyBAm.png

 

bZY1xGG.png

 

MckPGcN.png

 

V7Uk0xm.png

 

0xkKpMD.png

 

Fs8yVOK.png

 

SS2zYOb.png

 

3purDYe.png

 

s1eSSGd.png

 

-----

 

No i ostatnie kilka zdjęć z testowania Scanii RJL o której ciut głośniej się zrobiło na grupach społecznościowych na Facebook'u z racji dziwnych problemów z niemożliwością jej znalezienia w czeluściach internetu. W końcu sam ją pobrałem, chyba z pół godziny zestrajałem, no i trochę pośmigałem. R230-ka (sic!) w nawiązaniu bardziej do Scanii 5-tej generacji miała trudne zadanie wytargać kilka ładunków powyżej 20 ton ;P Było ciekawie, ale nie przekona się ten, co nie spróbuje. (19 marca)

 

Spoiler

LkgdxHc.png

 

HKOstrR.png

 

3U6ERk9.png

 

8kcujNi.png

 

6UglNAo.png

 

sZf1nWw.png

 

mW8BFxx.png

 

 

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@polskihitman daję namiary na biurko: https://www.bodzio.pl/produkt/biurko-100-cm-orzech-1355

Szczerze? Wygląda na wytrzymałe i fajnie, ale gibie się na lewo i prawo. Jeżeli nie masz czegoś po bokach aby je "zablokować" to wolnostojące wcześniej czy później się przewróci (moje już się lekko odkleja, a mam szafę dość stabilną po lewej stronie. Jeżeli nie zablokować to może skręcić jakimiś kątownikami (nie wiem, nie znam się za bardzo). Ogólnie jest faktycznie fajne i mocne walenie pięścią czy głową (sic!) nie powoduje żadnego uszczerbku na biurku (bardziej na ręce czy głowie xd), tylko te gibanie się strasznie wkurza.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, WooQash said:

@polskihitman daję namiary na biurko: https://www.bodzio.pl/produkt/biurko-100-cm-orzech-1355

Szczerze? Wygląda na wytrzymałe i fajnie, ale gibie się na lewo i prawo. Jeżeli nie masz czegoś po bokach aby je "zablokować" to wolnostojące wcześniej czy później się przewróci (moje już się lekko odkleja, a mam szafę dość stabilną po lewej stronie. Jeżeli nie zablokować to może skręcić jakimiś kątownikami (nie wiem, nie znam się za bardzo). Ogólnie jest faktycznie fajne i mocne walenie pięścią czy głową (sic!) nie powoduje żadnego uszczerbku na biurku (bardziej na ręce czy głowie xd), tylko te gibanie się strasznie wkurza.

Fajne długie mi by takie pasowało ogarnę sobie je dzięki za link. A te kątowniki to mi się raczej przydadzą :P

 

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.2614c96a8c3dd97b6cfa878735a4ed18.jpg

22 hours ago, WooQash said:

@polskihitman daję namiary na biurko: https://www.bodzio.pl/produkt/biurko-100-cm-orzech-1355

Szczerze? Wygląda na wytrzymałe i fajnie, ale gibie się na lewo i prawo. Jeżeli nie masz czegoś po bokach aby je "zablokować" to wolnostojące wcześniej czy później się przewróci (moje już się lekko odkleja, a mam szafę dość stabilną po lewej stronie. Jeżeli nie zablokować to może skręcić jakimiś kątownikami (nie wiem, nie znam się za bardzo). Ogólnie jest faktycznie fajne i mocne walenie pięścią czy głową (sic!) nie powoduje żadnego uszczerbku na biurku (bardziej na ręce czy głowie xd), tylko te gibanie się strasznie wkurza.

Ahaaaa ja myślałem że to jedno takie a to dwa są biurka, czy to biurko i szafka ? 

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.