Jump to content

0.1.1 r2 Alpha


Recommended Posts

Moim zdaniem powinna być dla każdej wersji blokada DLC. Tzn, że każda wersja miała by jakąś swoją listę jakie DLC wspiera i w przypadku, gdy znajdzie inne to po prostu je pominie i nie pozwoli na ich użycie dzięki temu pozbędziemy się takich ceregieli z wywalaniem ludzi przez nowe DLC, które SCS wydaje.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Patch prawdopodobnie zostanie wydany dzisiaj. Miejcie do siebie pretensje nie do mnie o wywalanie przez dlc. Gdyby nikt dlc nie używał nowych, które nie są wspierane by nic nie wywalało :-) A jeśli przekaz nie dotrze to wam wyłączymy dlc i ch**a będziecie mieli.

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A jeśli przekaz nie dotrze to wam wyłączymy dlc i ch**a będziecie mieli.

Wyrażenie i słownictwo godne dla zespołu ETS2MP.

Ale tak czy siak - popieram, wyj*bcie wszystkie DLC.

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Ale jak już wywalicie to dajcie możliwość używania tylko Polskich malowań z DLC a jak ktoś będzie chciał inne to za opłatą hue hue :P

A teraz na serio, i zrozumiale.. czy w najbliższej poprawce naprawicie Synchronizacje świateł? Bo już denerwuje to... miałem dzisiaj 2 wypadki z powodu tych je***ch świateł :angry: A potem wyzwiska od noobów, retardów i innych cudaków o których istnieniu nie wiedziałem.

4003715597.png

Z dnia 22 grudnia 2014 roku

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.