Jump to content
  • 0

TruckersMP Kayıt Olma

leonteam1995

Question

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0

/moved to Turkish Discussion.

• Thanks 1

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

• 0

Selamün Aleyküm, @leonteam1995;

Öncelikle, oyunumuz ile alakadar almış olduğunuz bu problem için üzgünüz, lakin bu problemi yaşıyorsunuz çünkü Steam hesabınızı kontrol ettiğim zaman Steam hesabınızın profili gizli, bunu sistemimizin sizin Steam hesabınızı kontrol edebilmesi için (Herkese Açık) yapmanız gerekmektedir, bir Steam profilini nasıl Herkese açık yapabileceğini bilmiyorsanız bunu sizler için aşağıda anlattım :) 

- Profilinizi açın.
- Profil düzenleme kısmına girin.
- Gizlilik ayarlarını açın.

- Profilim: Herkese Açık
- Oyun Detayları: Herkese Açık

Olarak ayarlayın ve Oyun Detayları bölümündeki kutuyu boş bırakın, işaretlemeyin.

Örnek: http://prntscr.com/j7hbhm

• Haha 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

steam profil ayarlarini herkese acik yap sonra dene tekrar duzelir kardesim  eger sorun devam ederse ozelden mesaj atabilirsin  yardimci olurum

• 0
3 minutes ago, leonteam1995 said:

MERHABA KAYIT OLDUM AMA SIMDIDE KURALLARA TAKILDIM ISARETLENMIYOR OKUDUM AMA KABUL ETTIM ISARETLENMIYOR 

Merhaba,

Yeşil fontlu ”Kurallar” yazısının üzerine tıklayarak gelen sayfayı en aşağıya kaydırırsanız “Tik” kutusu aktifleşir. Ancak, bu işlemi yapmadan önce lütfen TruckersMP Kurallarını Türkçe olarak okuyun ve anlayın.

TruckersMP Kurallarını bu bağlantı ile Türkçe olarak okuyabilirsiniz.

Sorununuz çözüldüyse lütfen bize bildirin.

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Trial Support 

• Upvote 1
  • Woah! 1

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhabalar,, 

( Steam' den Profilini düzenle ) de ordan herşeyi Herkese açık yap ondan sonra olucaktır.  Kurallarıda aşşağıya kadar çek okusan iyi olur.

İyi günler :)

• 0

Merhaba;

》Steam Profilinizin Herkese açık olduğundan emin olun.

》 aile paylaşımının kapalı olduğundan emin olun

》Hesabi aile paylaşımıyla degil, Sizin satın almanız gerekiyor. 

》Farkli Tarayıcıdan Deneyin.

Bu konuyu inceleyerek Kurulum Ve üye Olma rehberine baka bilirsiniz.

• 0
On 9/1/2018 at 11:58 PM, leonteam1995 said:

MERHABA KAYIT OLDUM AMA SIMDIDE KURALLARA TAKILDIM ISARETLENMIYOR OKUDUM AMA KABUL ETTIM ISARETLENMIYOR 

Merhaba

Kurallar sayfasinda en aşağıya kadar indiginizden emin olun.

Eğer hala isaretlenmiyorsa baska bir tarayıcıdan kullanarak giriş yapmalısın.

Hala sorunun cozulmediyse: https://support.truckersmp.com 

İyi günler

Don't try to be different. just be good. To be good is different enough.

Saygılarımla              - Best regards       

-Silent Death_53        - Silent Death_53             

TruckersMP

• 0

Bilgisayarınızın 64 bit olup olmadığını kontrol ediniz eğer 64 bit ise steam üzerinden ets2 oyununu çalıştırıdığınızda oynatma çeşitlerini gösterecektir oradan 64 biti seçiniz.

• 0

Merhaba Sevgili, @leonteam1995

TruckersMP Oyunumuz ile ilgili, almış olduğunuz bu problem çözüme kavuştumu? Lütfen oyunumuz ile alakadar almış olduğunuz bu problemin çözüme kavuşup/kavuşmadığını bizlere bilgilendirirseniz seviniriz bu konuya cevap vermeniz için 3 gününüz vardır, 3 gün sonra bu oluşturmuş olduğunuz konu Aktifsizlik gerekçesiyle (İnaktif) konular bölümüne taşınacaktır :)

1

• 0

Merhaba Sevgili, @leonteam1995

Oluşturmuş olduğunuz bu konu Aktif olmadığından inaktif olduğundan (İnaktif Konular) bölümüne taşıyorum, bu konu 5 gün boyunca açık kalacaktır (İnaktif Konular bölümünde), ve bu konu 5 gün sonra İnaktifsizlik gerekçesi ile, (Çözülmemiş konular) bölümüne taşınacaktır

1

• 0

Konu sahibi bize sorun çözüldü veya çözülmediği hakkında bilgilendirmediği için İnaktif Konular dan Çözülemeyen Konular'a Taşıyorum,

//Locked and moved to Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.