Jump to content
  • 0

Haksız Yediğim Banı Nasıl Kanıtlarım ?

Guest

Question

Merhaba simdi yükümü aldım yola çıktım giderken hata mesajı ile karşılaştım oyunu simge durumuna küçülttü o sırada bu kişiye vurmuşum geri döndüğümde fark etmemişim sonra 3 aylık ban direk geliyor.Simdi bunu nasıl kanıtlayabilirim asağıdakı video bakarsanız tırım hızlanmıyor ve hiçbir yere manevra yapmıyor yani açık açık belli o anda boşta olduğu admine söyledim fakat illada ceza cekeceksin diyor 2 itiraz hakkım kaldı ne yapmam lazım 

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Maalesef, bu Video'da Hata Mesajı aldığınız görünmediği için kanıtlayamazsınız. Bu Video'yu "Ban Appeal" kanalı üzerinden Yönetici ile görüşmeniz sizin için daha Faydalı olur. Ve ek olarak, yasağınızı burada dile getirmeniz Sizi bir sonuca ulaştırmayacak ve hatta, olumsuz etkileyecektir. Lütfen, aşağıda bırakacağım Rehberlere göz atın:

Şayet gerçekten ispat durumu yeterli bir Video olduğunu düşünüyorsanız ve Oyun Yöneticisi bunu kabul etmiyorsa, durumu Üst Yönetime Geri Bildirim yolu ile anlatın. Eğer nasıl Geri Bildirim oluşturacağınızı bilmiyorsanız lütfen bu Rehber'i inceleyin:

Saygılarımla.

• Confused 1

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0
20 minutes ago, BerkaYYY said:

O zaman linkten yardım alarak banınıza itiraz edin ve o anki sorununuzu anlatın, şansınızı deneyin.

(Yükümü aldım yola çıkarken o anda bir hata mesajı ile karşılaşıyorum.Ve oyun simge durumuna geliyor.Hata mesajını kapatmaya çalışırken  tır yetkim dışımda yola atlıyor ve kişiye çarpıyorum.Tekrardan dikkatli report videosuna bakarsanız tır hızlanmıyor ve sağ sola manevra yapmıyor kısaca tepkisiz ve müdahalem yok.Yani kasıtlı bir yola atlama veya çarpma yok )  gibi itiraz olurmu ?

• 0

Oyun içerisinde bazen tuşlar takılı kalabiliyor. Çok kez sağ yada sola, hız tuşum takılı kaldı. Düzeltmek içinde Alt + Tab yapıp geri oyuna dönüş yaptığımızda sorun çözülüyordu. Ayrıca oyun içerisinde bazen Alt + Z veya Steam arayüzüne bağlanıp herhangi bir linke tıklayınca (TruckersMP profil, Steam profil) klavyedeki tuş kombinasyonu bozuluyor. Y tuşu Esc tuşu vs. oluyor.

• 0
12 hours ago, BerkaYYY said:

Ona ben karar veremiyorum maalesef ama dediğim gibi bir şansınızı deneyin.

Sa tekrardan rahatsız ediyorum ama admine  söyle bir yazı hazırladım (Duisburg - Calais arası yolculuk etmek için Düsseldorf şehrinden herhangi bir yük alıyorum.Yolculuk için hazırlıklarımı bitirip yola çıkıyorum.Çıktığım anda karşıma bir hata mesajı geliyor ve oyun simge durumuna geliyor hata mesajını kapatıp oyuna dönmeye uğraşırken tır yetkim ve müdahalem dışımda karşı şeride geçip kişiye vuruyor ve geri döndüğümde ise tırımın ters şerit de olduğunu görüyorum ve hızlı bir şekilde tırımı doğru yola sokuyorum kazadan sonra geldiğim için arkadaşı fark etmiyorum. Report videosunu tekrardan incelemenizi istiyorum tırım hız kazanmıyor ve sağ sola herhangi bir manevra yapmıyor yani tırım üstünde herhangi bir şekilde yetkim ve iradem yok kısaca kullanıcıya karşı yetkim ile çarpma teşebbüsüm ve zarar verme amacım yok) Fakat söyle bir cevab aldım (Diğer oyuncuları görmezden geldin, haritanızı o anda kontrol etmelisin. Bu sefer unbanını vermeyeceğim, hatayı ödeyeceksin)Fakat yukarda oyunun simge durumuna geldiğini ve oyunla herhangi bir şekilde yetkim ve müdahalem olmadığını söylemiştim ve üstüne 17 hazirana kadarda kapattı itirazı napmam lazım

13 hours ago, AdaBey said:

Merhaba,

Maalesef, bu Video'da Hata Mesajı aldığınız görünmediği için kanıtlayamazsınız. Bu Video'yu "Ban Appeal" kanalı üzerinden Yönetici ile görüşmeniz sizin için daha Faydalı olur. Ve ek olarak, yasağınızı burada dile getirmeniz Sizi bir sonuca ulaştırmayacak ve hatta, olumsuz etkileyecektir. Lütfen, aşağıda bırakacağım Rehberlere göz atın:

Şayet gerçekten ispat durumu yeterli bir Video olduğunu düşünüyorsanız ve Oyun Yöneticisi bunu kabul etmiyorsa, durumu Üst Yönetime Geri Bildirim yolu ile anlatın. Eğer nasıl Geri Bildirim oluşturacağınızı bilmiyorsanız lütfen bu Rehber'i inceleyin:

Saygılarımla.

Sa tekrardan rahatsız ediyorum ama admine  söyle bir yazı hazırladım (Duisburg - Calais arası yolculuk etmek için Düsseldorf şehrinden herhangi bir yük alıyorum.Yolculuk için hazırlıklarımı bitirip yola çıkıyorum.Çıktığım anda karşıma bir hata mesajı geliyor ve oyun simge durumuna geliyor hata mesajını kapatıp oyuna dönmeye uğraşırken tır yetkim ve müdahalem dışımda karşı şeride geçip kişiye vuruyor ve geri döndüğümde ise tırımın ters şerit de olduğunu görüyorum ve hızlı bir şekilde tırımı doğru yola sokuyorum kazadan sonra geldiğim için arkadaşı fark etmiyorum. Report videosunu tekrardan incelemenizi istiyorum tırım hız kazanmıyor ve sağ sola herhangi bir manevra yapmıyor yani tırım üstünde herhangi bir şekilde yetkim ve iradem yok kısaca kullanıcıya karşı yetkim ile çarpma teşebbüsüm ve zarar verme amacım yok) Fakat söyle bir cevab aldım (Diğer oyuncuları görmezden geldin, haritanızı o anda kontrol etmelisin. Bu sefer unbanını vermeyeceğim, hatayı ödeyeceksin)Fakat yukarda oyunun simge durumuna geldiğini ve oyunla herhangi bir şekilde yetkim ve müdahalem olmadığını söylemiştim ve üstüne 17 hazirana kadarda kapattı itirazı napmam lazım

• 0
17 minutes ago, 10urrrr said:

Merhaba,

Oyun Moderatörü size gerekli cevabı vermiş, ne yazık ki bu aşamadan sonra İtirazınızı kapattıysa cevap veremezsiniz. Eğer ki, hala bu kararın yanlış olduğunu düşünüyorsanız, durumu "Upper Staff"'a aktarmak için bir Geri Bildirim hazırlamalısınız. Eğer nasıl Geri Bildirim oluşturacağınızı bilmiyorsanız, bu Rehber size yardımcı olacaktır.

İlgili Rehber:

Saygılarımla.

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

• 0
2 minutes ago, AdaBey said:

Merhaba,

Oyun Yöneticisi size gerekli cevabı vermiş, ne yazık ki bu aşamadan sonra İtirazınızı kapattıysa cevap veremezsiniz. Eğer ki, hala bu kararın yanlış olduğunu düşünüyorsanız, durumu "Upper Staff"'a aktarmak için bir Geri Bildirim hazırlamalısınız. Eğer nasıl Geri Bildirim oluşturacağınızı bilmiyorsanız, bu Rehber size yardımcı olacaktır.

İlgili Rehber:

Saygılarımla.

Teşekkürler 17 Haziranda tekrardan bir mesaj atacağım eğer halen daha kaldırmıyorsa üst yetkillere bildiriceğim teşekkürler

• 0
Just now, 10urrrr said:

Teşekkürler 17 Haziranda tekrardan bir mesaj atacağım eğer halen daha kaldırmıyorsa üst yetkillere bildiriceğim teşekkürler

Rica ederim, umarım yardımcı olmuşumdur. Sormak istediğiniz başka bir şey varsa elimden geldiğince yardımcı olurum-uz. 

Saygılarımla, 

AdaBey

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.