Jump to content

Öncelikle S.A

Recommended Posts

Merhaba @Minnet<>Eylemem 

Öncelikle aleykumselam :) , Tabiki suç değil takımın ana dili ingilizce ve bu takıma girmek için şart . gerekli yardımları yapmak için bu dil bilinmesi istenir :) 

Saygılarımla

Kamer

• Like 1

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

Merhaba @Minnet<>Eylemem;

TMP Ekibi'ne girebilmek için belirli kriterler mevcut. Support (Destek) Ekibi kriterleri;

• En az 17 yaşında olmalısınız.
  • Topluluğumuzda aktif olmalısınız.
  • Yeterli bir düzeyde ingilizceye sahip olmalısınız.
  • Forum ve oyun kurallarını anlamalı ve saygı duymalısınız.
  • Bir olumsuzluk esnasında,sakin kalmalı ve kibar olmalısınız.
  • Bilgi sahibi değilseniz,sorular sorabilir ve kendinizi bilgilendirebilirsiniz.
  • Takım halinde çalışabilmeli ve gerektiğinde tartışmalara katılabilmelisiniz.
  • Birçok topluluk üyesi ile iletişim halinde olacağınızdan bazı temel sosyal becerileriniz olmalıdır.
  • Kendinizi topluluğun diğer üyelerine yardım etmeye adamış olmalısınız.
  • TruckersMP forumun da en az 3 aydır kayıtlı olmalısınız.
  • Yardım bölümünde aktif olmalısınız.
  • Takıma alım için açılan başvuru tarihinden itibaren son 6 ay içerisinden aktif (süresi dolmuş) yasağınız bulunmamalıdır.
  • Önceki destek/teknik deneyimi önerilmektedir.
  • TruckersMP forumun da en az 100 tane mesajınız olmalıdır.

Ayrıca güncel Support (Destek) ekibinde Türk bulunmaktadır;
TeNL58.png

Size bir kaç rehber ile yardımcı olabilirim;
Ayrıca ekibe katılmak için şansınızı denemek istiyorsanız;
Saygılarımla,
TUNANKA RESMİ PROFİLİ

Daha yeni düzelti 2 diyordu yanlış bilgiyi düzeltmek için söylemiştim bunda abartılacak bir şey yok 

Öncelikle ben sizden daha tecrübeliyim, tecrübesizim die kavga etmeyin lütfen. 

Burdan güncell olarak ekipteki kişileri takip ede bilirsiniz. 

@Minnet<>Eylemem

Sizin sorunuza gelirsek;

İngilizce ana dil olarak kabul edilmistir. İngilizceniz nekadar iyi olursa okadar  yetkililerle iyi gecinirsiniz. Bu ekipte herşey ingilizce konuşuluyor bildiğim kadariyla.

ne yani adımı söylemek için illa My name is Minnet mi demem lazım direk adım Minnet  olmuyor mu dünyanın ortak dili İngilizce  onun için mi İngilizce şart :D 

destek ekibi için tüm şartlar var  ingilizce biraz zayıf gerçi biraz öğrendik kurs işine gelince yazın başlıyacam

Merhaba,

deneme desteği,destek ekibinden sayılıyor.

Bilgiyi gerekli kişilere sorup,gerekli cevabı aldım ve bunuda sizlerle  paylaşmak istiyorum.

Support takımında bulunan tüm kişiler(Full supporter ve Trial supporter) takım üyesidirler ve Support takımının birer parçası konumdalar. Full supporter ve Trial supporter üyelerin yapabildikleri arasında farklılıklar mevcut ve yetkileri arasında bazı farklılıklar bulunuyor ancak bu takımın birer üyesi oldukları gerçeğini değiştirmiyor.

Başvurunu reddederken de gerekli sebepleri zaten belirttim.

Takıma girmek istiyorsanız iyi derecede İngilizce bilmek zorundasınız aksi takdirde takımdaki diğer kişilerle nasıl anlaşmayı bekliyorsunuz? Takımda ve toplulukta her milletten insan bulunuyor ve tüm iletişim İngilizce olarak dönüyor.

Forumda belirli ölçüde aktiviteniz olmasını bekliyoruz çünkü takıma girdikten kısa süre sonra bir anda hiç iş yapmamaya başlayıp başlamayacağınızı anlamak için bir kriter. Ayrıca forumdaki hal, hareket ve tutumunuz sonucunda takıma girmeniz halinde neler yapabileceğinize dair fikir oluşturuyor. 

• Like 3
  • Upvote 1
  • True Story 3
  • Woah! 1

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

Çeviri programlarına güvenmemenizi tavsiye ederim. Çok saçma sapan çeviri yapıyorlar. Ve bir metin yazdığınız da veya konuşurken yazılan cümle de çeviri programı kullanılıp kullanılmadığı son derece belli oluyor.Ekibe nasıl girileceği hakkında bilgiler arkadaşlarım tarafından verilmiş. Umarım sorularına cevap almışsındır. Anlayışın için teşekkür ederim. İyi forumlar:wub:

Edited by [AyYildiz]Suleyman{24}

Çeviri kullansan bile bazı kelimelerin,aynı anlama gelen birçok ingilizce karşılığı var. Yani çıkan kelimeyi kendiniz düzenlemeniz gerekiyor.

11 hours ago, [AyYildiz]Suleyman{24} said:

Çeviri programlarına güvenmemenizi tavsiye ederim. Çok saçma sapan çeviri yapıyorlar. Ve bir metin yazdığınız da veya konuşurken yazılan cümle de çeviri programı kullanılıp kullanılmadığı son derece belli oluyor.Ekibe nasıl girileceği hakkında bilgiler arkadaşlarım tarafından verilmiş. Umarım sorularına cevap almışsındır. Anlayışın için teşekkür ederim. İyi forumlar:wub:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.