Jump to content
  • 0

problem z logowaniem się do mp


eurotransporteu1

Question

witam wszystkich. Postanowiłem pograć sobie w ten nasz kochany mp no więc zakupiłem orginalną grę po przez sklep steam. po zainstalowaniu gry gra ukazała się w bibliotekach steam więc zalogowałem się na ich stronie  po czym zrobiłem profil na publiczny i zajerestrowałem się na stronie ets2mp. pobrałem moda był zpaczowany więc wypakowałem go i zainstalowałem bez problemów po czym włączyłem go bo porostu chciałem sobie pograć i jak zawsze nie działa po wpisaniu poprawnego adresu e-mail i hasła cały czas daje error i tak samo jest gdy zmieniłem na nick z forum ets2 i oczywiście jest to samo. podam link do filmiku z wyjaśnieniem problemu.

http://youtu.be/UCp_FqGPwMc

 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przy jakości 480p nic nie widać właściwie, ale zaciekawiła mnie jedna rzecz, mianowicie przed przejściem w 1:33 gdzie miałeś wpisany pełny e-mail, nagle po przejściu ten e-mail jest skrócony (niestety nie widzę jak bardzo). Tutaj leży problem, bo adres e-mail musi w tym okienku być pełny.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

założyłem nową pocztę oraz oraz nawet nowe konta w steam i na ich stronie też i zweryfikowałem adres e-mail oraz dałem profil na publiczny i zarejestrowałem się jeszcze raz na stronie ets 2 i po zalogowaniu sie pobrałem moda wypakowałem go zainstalowałem i wpisuje całą nazwę e-mail i hasło i nic wciąż to samo. nie mam już sił do tego. może jakąś konferencje byśmy przeprowadzili na skejpie.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.