Jump to content

Pomocy! Problem z ETS2 MP


Manti

Recommended Posts

Dzien dobry badz dobry wieczor,mam pewnien problem z launcherem Trucker MP,gdy chce odpalic ową aplikacje,nie odpowiada,nic sie nie dzieje;dopiero wtedy gdy zaczne spamowac LPM wyskakuje mi bład:Launcher.exe-Błąd aplikacji
w aplikacji wystąpił wyjątek nieznany wyjątek programowy.

Instalacje aplikacji przeprowadzilem poprawnie,chcialbym dodac ze mimo tego ze zaznaczylem rownież uruchamianie ADMINISTRATOREM 
PROSZE Pomóżcie mi 
Licze na was!

28117596_2021082578133271_239930297_n.png

Link to comment
Share on other sites

Zdefragmentowałem,tylko ze nie wiem o co chodzi z tą pamięcią,z przeglądarki?Jak tak to juz to zrobilem i problem nadal mnie dreczy.Wytłumaczysz po kolei co mam zrobic?Sadze ze tak bylo by najlepiej bo nie jestem jakims geniuszem komputerowym :(.W dodatku znalazlem coś w ETS 2 nwm moze o to chodzi? Na dole screen
Prosze pomoż 

 

Przechwytywanie.PNG

Link to comment
Share on other sites

Jestem za powyższą propozycją. Reinstalacja Launcher'a TruckersMP mogłaby pomóc. Lub jest to błąd wynikający z wprowadzonej aktualizacji na MP. Sam kilkukrotnie miałem problem wejść do gry po aktualizacji. Wyskakiwało okno podobne to tego, które zamieściłeś. Lecz po następnej wszystko wróciło do normy. Możesz poczekać do kolejnej aktualizacji, wtedy błąd powinien zniknąć. Ale nie mam 100% pewności.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.