Jump to content

Fatal Error hatası

Efesgrden07

Recommended Posts

merhaba @efesegirden9;

sanırım mp oynarken alıyorsun bu hatayı.

1. Truckersmpyi denetim masasından kaldır, yereldisk C yi kontrol et. truckersmp adlı klasor kalmıs olabilir. onu da silmelisin. yeniden kur.

-düzelmezse

2. Belgelerimden, Euro Truck Sim2 klasöründeki Config dosyasını sil. oyun kendisi olusturacaktır.

-düzelmezse

3. Yereldisk C, programfiles x64, Steam, Steamapp, Common, Euro Truck Sim2, Bin içerisinde winx64 klasörü olucak onu sil ve steam kütüphaneye geç. ETS2 sağtıkla. özellikler de.

yeni küçük pencere acılacak ve orada oyun dosyalarını doğrula de. sildiklerin olusturacaktır.

3. yazım burada 

Game Crashed - Fatal Error Hatası

Screenshot 2017-02-12 10-18-27.jpg

Çözümü:

Bu hatayı alıyorsanız aşağıda bulunan klavuzu deneyebilirsiniz. Ayrıca .Net Framework (4.6.2)DirectX ve Microsoft Visual C++ 2015 son sürümlerine sahip olup olmadığınızı kontrol ediniz. Klavuzu uyguladığınızdan ve dosya doğrulaması yaptığınızdan emin olunuz. Launcher ya da oyundan aldığınız genel hata ve çökmeler için CCleaneri kullanarak geçici dosyaları ve eski kayıt defteri yollarını kaldırabilirsiniz.

BAD7mj.pngDd4goz.png

saygılarımla

Merhaba ,

Aşağıdaki adımları deneyiniz.

İlk olarak her sorunun çözümü olan yönetici olarak çalıştırınız.Eğer olmaz ise adımları uygulayın.

Adım 1:

Bilgisayarım'a girerek, görünümden gizli öğelere tik atın.

LO5gNz.png

Adım 2:

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını yedek alıp, silin.

Adım 3:

"C:\ProgramData\TruckersMP" klasörünü silin.

o648Mm.png

lb5rgX.png

Adım 4:

"Program ekle veya kaldır'a" girerek, TruckersMP Launcher'ı kaldırın.

JObkmQ.png

Adım 5(son):

Aşağıdaki rehberden yararlanarak, TruckersMP tekrar kurun.

https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/

Merhaba @efesegirden9,

Sana yardım etmek isterim fakat bana daha fazla ayrıntı vermen gerekiyor. Bu hatayı ne yaparken alıyorsunuz? TruckersMP'yi açtığınızda mı, "Launch ETS2"ye tıkladığınızda mı yoksa oyunu oynarken 10-15 dk sonra aniden mi çıkıyor bu hata?

TIRCI

• BlocKing changed the title to Fatal Error hatası

Merhaba @efesegirden9

Sanırım oyun içerisinde bu hatayı alıyorsunuz.

• Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin.
  • Config dosyasıyla oynama yaptıysanız,mümkünse eski haline getirin veya yeni birtanesini edinin. Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg
  • Profil dosyanızla alakalı olabilir,yeni birtane edinin.
  • Eğer bu hatayı kalabalık alanlarda alıyorsanız,gelen güncellemeyle veya bilgisayarınızla alakalıdır.Görüntü ayarlarınızı düşürmeniz yararınıza olacaktır.
  • Desteklenmeyen modlardan sakının.Buraya tıklayarak multiplayerda hangi modların desteklendiğini öğrenebilirsiniz.
  • Başlat tuşuna basıp arama kısmına cmd yazıp aratın.Gelen ekranda sfc / scannow yazıp enterlayın işlemlerin ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.Oyunu singleplayer modunda en az on dakika oynayın sonrasında multiplayer sürümünü açın.
  • Bilgisayarım > Yerel Disk C > Program Data > TruckersMP klasörünü bulun ve çift tıklayarak girin.
  • Açılan pencerede "core_ets2mp.dll" isimli dosyayı silin ve pencereyi kapatın.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.