Jump to content

Poszukujemy osobę do prowadzenia polskiej audycji radiowej w EuroTruckRadiu


I<3VODKA

Recommended Posts

Witam,

 

Kilka dni temu, jeden z użytkowników zaproponował stworzenie polskiego odpowiednika EuroTruckRadio.com.

Niestety, ponieważ opłaty licencyjne w Polsce są bardzo wysokie, udało nam się wynegocjować polską audycję w EuroTruckRadiu. Na początek będzie to 2h tygodniowo, w niedziele po poludniu. 

Jeżeli polskie audycje będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, możliwe jest stworzenie polskiego odpowiednika EuroTruckRadio.com przez założycieli EuroTruckRadio własnie. Ponieważ opłaty licencyjne są w UK znikome, zaproponowali oni wziąć je na siebie, oczywiscie polska społecznosć będzie mogła ich wesprzeć w opłatach licencyjnych i serwerowych poprzez DOTACJE.

 

Aktualnie, do prowadzenia audycji, potrzebujemy jednej osoby, dlatego też prosimy wszystkie poważne osoby do złożenia swojej kandydatury. 

 

Nasze wymagania

- Minimum 16 lat

- Po mutacji głosowej

- Kultura osobista (bez przeklinania, obrażania...)

- Dobry mikrofon

- Dobre połączenie z internetem (wysoki upload, niskie straty)

- Umiejętnosć korzystania z programow do streamowania audycji radiowych (Sam Broadcaster, VirtualDJ lub inne)

- J. angielski obowiązkowy na poziomie komunikatywnym

 

Kandydaturę możesz zgłosić tutaj https://docs.google.com/forms/d/1BjewY-9CRtnIR34eCh55xbwjDJA36cnBFMGxkLnPLqI/viewform?usp=send_form

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Co do samego radia.

Jakie to tam gatunki muzyczne planujecie grać? Czy niezależnie od prezentera, bądź prezenter gra to co mu 'wpadnie pod rękę'.

Spróbowałbym swoich sił, ale niestety nie wychodzi mi mixowanie na myszce ^^, a przecież nie będę patatajni ludziom puszczał :D.

I również problem w VDJ, który trochę cicho nagrywa mój mikrofon :D.

Spróbuję może sił jak odzyskam dysk z muzą :C...

Czy Rick piszę, że chce dać szanse polskiej społeczności i pozwoli Nam stworzyć radio, co będzie dużym 'postępem' dla polskiego community? :D

Fajna interpretacja BRO.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Wexu... Radio istnieje już dosyć długo (chyba od października). Muzyka (patrząc od strony słuchacza) jest u każdego inna np. DJ Punk puszcza mocniejsze kawałki coś w stylu Rocka (nie jestem w 100% pewien, nie siedzę w tego rodzaju muzyce dużo) np. Robjas puszcza przede wszystkim dzisiejszą muzykę dance,pop. Co zagwarantuje nam polski DJ??? Odpowiedź poznamy wkrótce. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

@Patryk K. PL - nie słucham ETS2MP Radio z własnych powodów (nie każdy musi je znać), a to, że tam grają co chcą, to wiem bo na początku coś tam udało się wysłuchać.

Te pytanie bardziej kieruję w stronę polskiego radia, ponieważ zastanawiam się, czy będzie tak samo prowadzone ;).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Może zamiast chwalić się czego słuchacie lub bez czego się nudzicie zaczęlibyście pisać coś na temat ulepszenia Polskiej audycji?

Fakt że rodzai muzyki jest jest tyle, ale równie dobrze można by było puścić RMF Maxxx tyle że w miejscu na przerwy między utworami rozmawiali by panowie ze świata ETS2MP (Już słyszę te komunikaty, że tu grasuje ten, w EP są korki, no wiecie.)

Link to comment
Share on other sites

Z checia bym sprobowal ale niestety nie mam za bardzo czasu bo w weekendy mam zawsze sporo pracy.

 

Jednak jak by powstalo takie polskie radyjko grajace caly tydzien to mozna cos pomyslec i moglbym sie zglosic :)

 

Jesli chodzi o programy to Sam Broadcaster nie bardzo znam ale szybko bym ogarnal a muzyke miksuje w Traktor DJ.

 

Mikro mam, 16 lat juz skonczylem dawno temu :) glos mam troche nie wyjsciowy ale moze ujdzie :P Internet 120MB Download i okolo 10-20 Upload. Angielski jakis tam znam ( 10 lat mieszkam w Anglii )

 

Jak ma ktos ochote posluchac to powiedzmy ze to moja probka dzwieku ale bez mojego glosu :)

 

  • Upvote 1

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.