Jump to content

Skalowanie Ekonomii


Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Skalowanie ekonomii, głównie kary za nieprzepisową jazdę.

Opis Sugestii: Na tą chwilę za każdy mandat zabiera lekko ponad 350(Euro) za przekroczenie prędkości i jakieś małe sumy za przejechanie na czerwonym i jazdę pod prąd, jeszcze mniejsze za przejazd przez barierki (to akurat opcjonalne), bardzo chciałbym, żeby powstało skalowanie do poziomu doświadczenia lub ilości posiadanej gotówki

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Powód jest bardzo prosty, chodzi o to że moim zdaniem osoby które już dysponują milionami albo nawet ich dziesiątkami, i w większości wszystko mają powykupowane nie mają już co robić z pieniędzmi, dodatkowo duże kary (które się skalują z ilością posiadanych pieniędzy bądź levela) zachęciłyby do częstszego zwalniania przy radarach i przeczekiwania swojego na czerwonym świetle.

Link to post
Share on other sites

Z jednej strony bez sensu patrząc przez pryzmat możliwości czitowania hajsu w dowolnym czasie. Co z tego, że mandat zabrałby np. 50% naszej gotówki skoro chwilę później można by sobie shakować 20x tyle.

Z drugiej strony nierealne, bo tylko w kilku krajach mandaty są wydawane według zarobków, w większości państw to stałe ceny w danych widełkach.

Z trzeciej strony co ma z tym wspólnego MP? To pomysł dla SCS'u. Bo jeżeli MP miałoby wprowadzić ekonomię bez możliwości czitowania hajsu, pomysł byłby niezbyt trafiony chyba.

  • Like 1
  • True Story 2

rtrn263.png

Link to post
Share on other sites

@WooQashCo do pierwszych dwóch argumentów, faktycznie, tak by było, co do czitowania to już kwestia własnego widzimisie, nikt czitować nie musi, może ktoś w ogóle nie chce i chce wyciskać z gry maximum frajdy, trzecia opcja wydaję się być najlepszym że tak powiem konsensusem bo ekonomia (o ile uniemożliwiłaby czitowanie) jest chyba tutaj najbardziej trafna, a z tego co wyczytywałem, będzie dopiero po zakończeniu wsparcia dla ETS2 przez SCS

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
×
×
  • Create New...