Jump to content

[GTW] Szmidtex

Veteran Driver VI
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

About [GTW] Szmidtex

 • Birthday 10/04/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Solec Kujawski
 • Interests
  IIWW, ASG, IT (servers), computer games
 • American Garage Location
  Nevada: Las Vegas
 • EU Garage Location
  Poland: Poznan
 • Known languages
  English, Polski

TruckersMP Information

 • VTC Name
  BWGL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[GTW] Szmidtex's Achievements

12

Reputation

 1. BWGL potwierdza swoją obecność na uroczystości Bo Warto Grać Luźno!!!
 2. Fakt, w ATS gram od czasu do czasu, ale moim zdaniem póki co nie ma sensu wprowadzać tam ograniczenia prędkości, ze względu na małą ilość graczy na tak dużą mapę. Póki nie ma zainteresowania znacznego graniem na multi w ATS, nie ma sensu wprowadzać ograniczeń, to tylko jeszcze bardziej zachęci graczy do Singla z modami niż do multi.
 3. Masz poprawnie wskazane aplikacje? Czy, gdy masz uruchomionego ETS2, jest o tym napisane na truckbook'u?
 4. Jako kierowca bardzo gorąco popieram propozycję, ale jako szef VS'ki muszę zważyć na to, że jest to spore utrudnienie dla VS'ek na konwojach. Po pierwsze utrudnia to wyjazd konwoju z strefy bezkolizyjnej już nie mówiąc o robieniu ss w tych miejscach. Rozwiązanie mogłoby się natomiast przyjąć, gdy zamiast automatycznego "znikania" graczy, damy to w opcji na tabulatorze. Oczywiście zmiana tej opcji nie mogłaby zmuszać graczy do restartu multi.
 5. jestem za wprowadzeniem takiego systemu, mam jednak zastrzeżenie, że ładunki zleceń mają oznaczenia ADR, overweight itd. można na podstawie tego oznaczenia przyznawać pozwolenia do ostrzegawczych.
 6. Świetna propozycja a co do perm banów to jeżeli i tak ma 2 konta na steamie to nie ma znaczenia, czy dasz kilka profilów w TMP bo to konto dostanie bana +1
 7. Ekonomia mam nadzieję, że zostanie SCS ją poprawi. A taka kara to nie kara, bo na coś takiego zawsze obejście się znajdą, ale np. taka blokada prędkości na np pół godziny.. do 80 km/h.
 8. To było do mnie? Mógłbyś mi wskazać mój błąd bo ja chyba jestem ślepy...
 9. W większości przypadków tak, ale życzę tobie abyś bez problemowo wyjechał z serwisu w Duisburgu na EU2 w piątek wieczorem.
 10. Dlatego właśnie tam powinien działać Ghost Mode na 10 - 15 sekund, aby w szczególności dzieci, które wyjeżdżają i nie rozumieją że nie mają pierwszeństwa przejazdu nie szkodziły innym uczestnikom ruchu.
 11. Poszerzenie strefy bezkolizyjne nie poprawi sytuacji w tamtych miejscach, tylko przeniesie wypadki o parę metrów w tą czy w tamtą. Natomiast Ghost Mode jest płynnym przejściem z strefy bezkolizyjne na kolizyjną. Można było dać dłuższego Ghost moda dla osób wyjeżdżających z serwisu/firm. To oni w końcu są przyczyną prawi wszystkich wypadków w tamtych miejscach
 12. Przydatna opcja dla kierowców VS'ek zbierających się na konwój. Wiele osób chce być wcześniej a następnie musi słuchać jak ktoś ma wrzucony wsteczny itd. +1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.