Jump to content
  • 0

Wersja dobra, a piszę, że zła...- Problem.


DosantoS

Question

Witam. 

 

Mam problem z Multiplayer`em, mianowicie gdy chcę wejść do Multiplayer`a, to wyskakuję mi okno z napisem :

 

An Invalid version of mod has been detected. The latest release is 0.1.3 R3 from 2015-01-24 20:12:31.

After closing this dialog, you will be redirected to the download site.

 

Gra nie chcę się przez to uruchomić.

Mam aktualną wersję Multiplayera, wersja ETS2 to : 1.15.01s

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

 

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ja tak kiedyś miałem, moim jedynym lekarstwem na to było że jak chciałem zagrać w MP to ciągle instalowałem go na nowo z zaznaczonym krzyżykiem przy automatycznym uruchomieniu. Po wyłączeniu mogłem tylko powtórzyć proces.

 

Nie zbyt dobrze pamiętam jak to się naprawiło, ale dopóki jeden z naszych forumowych herosów ci nie pomoże, możesz spróbować tego...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Miałem ten sam problem jakiś czas temu.

Musiałem odinstalować cały Steam.

Po ponownym zainstalowaniu Steama i ETSa, wszystko wróciło do normy.

Powodem było to, że skakałem z wersji na wersje mimo tego, że inna wersja jeszcze była w fazie pobierania się ale mimo to, podczas pobierania zmieniłem na jeszcze inną co doprowadziło do komplikacji.

Ty pewnie też zmieniłeś wersje, zanim ta, którą wcześniej wybrałeś się jeszcze nie pobrała.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.