Jump to content

Truckersmp Şifre Değisimi

-VOYVODA-

Recommended Posts

Selamlar , hayırlı günler cümleten :) ben geçenlerde support aracılıgı ile e posta degisimi yapmis idim . Bana verilen yeni sifre akılda kalan bir sifre degildi . Ssakl2od tarzi birsey , Onu degistirmek icin truckermp.com dan degistirmem yeterlimidir ? . Not ( daha once degistirdigim halde sistem yeni sifremi kabul etmemisti yani siteden değişti ama server ekraninda kabul etmemisti) tekrar supportluk bir durum olur mu ? Yoksa ben mi beceremiyorum ? 

İVECO'S

Türkçe karakter kullanmaman gerekiyor, türkçe karakterlermi kullandın acaba, yeni şifrende? :P  

Türkçe karakter kullandıysan eğer abi, bu yüzden yeni şifren oyunda kabul olmamış olabilir (Tabi ben böyle düşünüyorum) ingiliz karakterli bir şifre kurmayı denersen belki bu sorunun çözüme kavuşabilir ^

09325kirmizibasliklikiz gibi :D 

• Upvote 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

abi ayarlara giriyorsun oradan account setting e giriyorsun. en başa eski şuanda kullandıgın sifreni girerek değişikliklerin onaylanması için gerekiyor. oradan e posta adresini de değiştirebiliyorsun, onun altından da şifreni. bunun onaylanması için dediğim gibi üste şuan kullanmakta oldugun şifrenle onay vermen gerekiyor :)

türkçe karakter kullanmanın her hangi bir sorun oluşturacagını düşünmüyorum

• Upvote 1

• 2 weeks later...

Tekrardan ilk önce TMP sayfasından 'Şifremi Unuttum' yapıp, gelen doğrulama kodu ile tmp sayfasının şifresini değiştirseniz, ekstra olarak steam şifreniz ile aynı şifre yapsanız bir sıkıntı yaşamazsınız diye tahmin ediyorum. Kendimden örnek vermek gerekirse, steam farklı şifre - tmp sayfası farklı şifre olduğu zaman bende de kabul etmiyor :)

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.