Jump to content
  • 0

Crash ETS 2 MP przy próbie nagrywania.


PawcioV6

Question

Witam z racji pewnych sytuacji oraz braku dowodów postanowiłem nagrywać, a teraz problem jest w tym, że jak chce zacząć nagrywać programem FRAPS. Program ten jest z oficjalnej strony producenta z wykupioną licencją. Wyskakuje mi crash https://imgur.com/a/vryR6. Nie wiem czym to jest spowodowane. Jak chce pograć "normalnie" to wszystko działa.

Specyfikacja:

-Intel Quad Q8200 4x2,50 Ghz (po oc)

-Nvidia Asus GT 9600 512mb 

-4Gb ram DDR2 

-Dysk SSD ADATA SU800 128GB oraz zwykły HHD Samsung 320GB na gry itp.

-W10 x64 pro

Fps trzyma się na poziomie;

-Autostrada 70 fps

-Miasto 40 fps

-Landówka około z 20-60 fps

edit dodam że gram na średnich 

Link to comment
Share on other sites

21 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Sprawdź, czy masz wszystko aktualne (DirectX, .NET Framework itd.).

Wrzuć również (nie tutaj, tylko np. na pastebin.com ) plik crash.log.txt oraz game.log.txt z folderu ETS2MP, który znajdziesz w Dokumentach.


Fraps lubi mocno obciążać system, dlatego też nie wiem, czy to jest w 100pro najlepszy program do nagrywania.

Zwróć również uwagę na to, że grafa może lekko nie wyrabiać, szczególnie że może tworzyć tzw. "wąskie gardło".

Link to comment
Share on other sites

  • 0
11 hours ago, arusf2011 [PL/EN] said:

Sprawdź, czy masz wszystko aktualne (DirectX, .NET Framework itd.).

Mam 

 

11 hours ago, arusf2011 [PL/EN] said:

Wrzuć również (nie tutaj, tylko np. na pastebin.com ) plik crash.log.txt oraz game.log.txt z folderu ETS2MP, który znajdziesz w Dokumentach.

https://pastebin.com/8yeFe2kg

11 hours ago, arusf2011 [PL/EN] said:

 

Fraps lubi mocno obciążać system, dlatego też nie wiem, czy to jest w 100pro najlepszy program do nagrywania.

Fraps prawda obciąża komputer, ale dostajemy w zamian wideo dobrej jakości.

11 hours ago, arusf2011 [PL/EN] said:

Zwróć również uwagę na to, że grafa może lekko nie wyrabiać, szczególnie że może tworzyć tzw. "wąskie gardło".

"Gdy podczas gry użycie procesora wynosi 100%, a grafiki powiedzmy ze 60%, tzn. że procek nie nadąża. Jeśli natomiast obciążenie grafiki jest 100%, a procesor np. te 60%, to jest dobrze. Pierwsze zawsze wszystko procek przetwarza i to co idzie do grafiki, to tam idzie później; tylko jeśli procesor nie wyrabia, a grafika wyraźnie szybsza, to się nudzi po prostu i czeka na więcej danych, które by mogła przetworzyć. " Źródło http://forum.pclab.pl/topic/768761-Jak-sprawdzić-czy-procesor-ogranicza-moją-kartę-graficzną/

Chyba, że Cię tutaj źle zrozumiałem.

 

Edit; W programie MSI Afterburner na wykazach mam użycie procesta 1,2 oraz 4 rdzienia procesora po 100%, a natomiast na rdzeniu 3 85% max. Gpu max 98% +/- 4% (nie ma programu dokładnego)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To w takim razie oznacza, że MP może "nie lubić" Frapsa.

Powiem tak - pierwszy raz dowiadujemy się, że istnieje w tym miejscu problemu.

W logach game.log.txt widzę, że wszystko było okej.

Nie było żadnej informacji o errorze.

Wysłałeś loga ze czwartku, prawdopodobnie używając innego oprogramowania do nagrywania.

Zależało mi na logu ze środy.

Ale już pomijając to - zalecam póki co korzystać z Action!

Na daną chwilę polecam zweryfikować pliki lokalne.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 minutes ago, [PP]PawcioV6 said:

Dopiero teraz dotarło jaki jom jestem upośledzony xDDD

Problem dalej występuje ;p

 

Użyj Frapsa i nie wyłączaj gry.

Po wywaleniu gry, prześlij jeszcze last_crash.log z Dokumenty/ETS2MP oraz game.log.txt z Dokumenty/Euro Truck Simulator 2 .

Jaką masz kompilację systemu operacyjnego? 1703 czy 1709?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.