Jump to content
  • 0

Ban problem


DivRoK

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
4 minutes ago, DivRoK said:

Witam mam problem z banem w ets 2 mp ban minął dzisiaj o 15:26 i nadal go mam co mam zrobić? Screen jak to wygląda https://imgur.com/a/ulGEP 

Witaj @DivRoK ban minie ci o 17:26 . Na stronie jest podany UTC czas a w Polsce mamy UTC +2 czyli do czasu podanego na stronie musisz dodać 2h 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1
1 minute ago, DivRoK said:

Dzięki @BoSsik2. To teraz będę uważał na bana.

Proszę bardzo :) 

Jesteś zadowolony z odpowiedzi czy coś jeszcze na ten temat chcesz wiedzieć ? 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 0
12 minutes ago, DivRoK said:

Dziękuje za pomoc a wiesz może @BoSsik2 ile jest max banów w grze? 

Po 6 banie dostajesz perma , możesz się starać o unbana perma lecz będzie to trudne 

 

1-3 bans decyduje admin 

4 ban - miesac

5 ban - 3 miesiące 

6 ban - perm

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wszystko już wiem ale jedna rzecz mnie zastanawia czy dozwolone jest wyprzedzanie na serwerze EU #2 czy nie można wyprzedzać bo za wyprzedzanie przeważnie bana dostawałem ale to nie moja wina że kogoś laguje i jedzie wolno ;/

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 minutes ago, DivRoK said:

Wszystko już wiem ale jedna rzecz mnie zastanawia czy dozwolone jest wyprzedzanie na serwerze EU #2 czy nie można wyprzedzać bo za wyprzedzanie przeważnie bana dostawałem ale to nie moja wina że kogoś laguje i jedzie wolno ;/

Jest dozwolone lecz zgodnie z zasadami jakie panują w prawdziwym życiu na drogach , tzn podwójna ciągła zakaz itp a dodatkowo : Wyprzedzanie na obszarach o bardzo niskiej ilości FPS'ów, w miejscach o dużym natężeniu ruchu (takich jak Europort lub droga pomiędzy Duisburg-Calais) bądź wyprzedzanie, którego wynikiem jest doprowadzenie do wypadku lub kolizji jest zabronione. Obowiązuje to również na drogach jednopasmowych, gdzie występuje duże natężenie ruchu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 minute ago, DivRoK said:

Teraz już wiem wszystko rozwiałeś moje wątpliwości już ;) Jeszcze raz dziękuje za pomoc bardzo mi pomogłeś :3 Temat myślę że można śmiało usunąć/zamknąć :)

Nie ma sprawy :) 

 

//Zamykam i daje do rozwiązanych 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.