Jump to content
Sign in to follow this  
TadomeKaariZ

Proxy?

Recommended Posts

Zmieniałeś jakieś ustawienia sieciowe lub instalowałeś oprogramowanie? Jeśli nie to powinno samo zniknąć za jakiś czas. Raz tak miałem i samo się naprawiło po niedługim czasie.

mialem przed chwila to samo .. ale wzialem graj OFFLINE i normalnie mnie połączylo z serwerem :D Spróbuj moze cie też połaczy ;) 

Jedynnie co to nie mam zlecen z WoTu , ale na serwerze normlanie jestem i moge brac z rynku przesylek. Także mozliwe ze to bardziej cos z WoTem niz tutaj z truckersmp

Na anglojęzycznym forum wyczytałem, że World of Trucks ma teraz przerwę techniczną. Kliknij kontynuuj w trybie offline i będziesz mógł normalnie grać lecz nie będziesz mieć możliwości korzystania z WoT.

Prawdopodobnie w momencie gdy rozpocząłeś rozgrywkę serwery WoT-a nie działały.

Mogły być przeprowadzane tak jak wspomniał @kojonek2 jakieś prace techniczne.

Jeśli zdarzają się takie sytuacje, wystarczy kliknąć na przycisk "Kontynuuj w trybie offline" i grać bez tego fajnego elementu naszego ulubionego symulatora ciężarówek.

Mam nadzieję, że problem został rozwiązany.

Aczkolwiek - jeśli tak się jednak nie stało, zalecam skontaktować się z http://forum.scssoft.com , gdyż tylko tam dostaniesz pomoc od WebDev-ów WoTa.

Tutaj na forum moda do gry nie jesteśmy w stanie pomagać w sprawach związanych z grą samą w sobie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this