Jump to content

Photo by Kubasuperrrr


Recommended Posts

Kiedy ukochana chce jechać na plażę ale tobie nie chce się chodzić po rozgrzanym piasku :P

iSzXAEa.jpg

 

2xlBsir.jpg

 

Idealne miejsce na szukanie frachtu lub kontemplacje o wszystkim...

 

ZYSvGwB.jpg

 

On 5.10.2017 at 1:02 AM, Kappa :) said:

Ta laska (Kobieta) obok pasuje idealnie do kabiny :P Chciałbym mieć taką laskę :D 

 


Moja! Nie oddam za nic! ;)

 

Edited by kubasuperrrr
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Rozmowa na truck-stopie:

Wnerwiający, zarozumiały, wszystkowiedzący kierowca -
"Nigdy Ci się nie uda przewieźć 40-tonowego spychacza, tą dwuosiówką w low-decku i odstawić go w kamieniołomie, hehehe!"

Ja - "Zakład?"

I w taki sposób, wygrałem po skrzynce piwa, wódki, whisky oraz francuskiego wina B)B)

 

49wMjOQ.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fotorelacja z konwoju z moim najlepszym przyjacielem @[PHT]elot360PL B)

 

Zaczęło się od oczekiwania w GNT w Helsingborgu, aż załadują moją naczepę. Przy okazji podziwialiśmy cuuuudowny zachód słońca ;)

U5Dzkqz.jpg

 

jafAJsW.jpg

 

DsPjezO.jpg

 

Kiedy już mnie załadowali, zaczęliśmy swoją podróż, cel pierwszy ---> Niemcy...

 

Kiedy dotarliśmy do pierwszej przeprawy promowej, okazało się, że Nasz prom został odwołany i musimy poczekać na następny... Postanowiliśmy, że porobimy parę fotek by zabić nudę ;)


OoxgSAr.jpg

0Nlo09d.jpg

 

Kiedy już dotarliśmy do Niemiec, zgodnie stwierdziliśmy z elotem, że teraz gaz w podłogę i ogień na Holandię! :D

 

xNmhksa.jpg

 

 

Za Groningen, tachograf wołał do snu, więc zatrzymaliśmy się na zaporze wodnej Afsluitdijk. Po paru fotkach poszliśmy spać, by ruszyć na nowo wraz ze wschodzącym właśnie słoneczkiem B)

 

rDuRLqb.jpg

 

jSUN06D.jpg

 

E3HkbVl.jpg

 

xGDfGlI.jpg

 

(P.S.Temu posągowi się chyba nie spodobało to Volvo elota, skoro się na nie wypina :troll:)

qavnPh5.jpg

 

 

Zaraz za tamą zaczęliśmy używać mojego drona, którym zrobiliśmy sobie fotkę na tle zabytkowego statku i wschodzącego słońca oraz później by uwiecznić moją podróż w przez Anglię :P

84rZLW3.jpg

UL4HqjR.jpg

 

Niestety, okazało się że jakiś baran wysypał jakieś śmieci na drogę, a że zza górki i zakrętu nie było ich widać, przez co wpadłem w nie z impetem... Skutkowało to tym, że musiałem odwiedzić serwis w Londynie i wymienić cały przód oraz chłodnicę...

CnkH3LG.jpg

 

Kiedy już byliśmy na końcu etapu angielskiego, czyli wjeżdżaliśmy do portu w Plymouth, ustrzelił Nas jakiś spotter ;)


eXB48TM.jpg

 

Potem przypadkiem spotkaliśmy jakiegoś spottera w Francuskim porcie, który zrobił Nam fotkę jak razem wyjeżdżamy z promu oraz jak ścigamy się, kto pierwszy dostanie pieczątkę od celników... :troll:

4OOgeVK.jpg

lWVkyun.jpg

 

Niestety Nasze wojaże skończyły się w środku Francji, kiedy w lesie wyskoczyła Nam sarna... Ja uciekłem na pobocze, przez co urwałem zawieszenie, a elotowi niby nic się nie stało, ominął ją wpadając z impetem w ogromną kałużę... Powiedziałem "niby" bo okazało się, że kiedy wpadliśmy w angielskie śmieci, urwał on w swoim Volvo osłonę silnika, przez co teraz wjeżdżając w kałużę, zalał dużą część elektroniki, przez co ta się zwyczajnie spaliła powodując uszkodzenie komputera pokładowego... Uprzejmi rolnicy ściągnęli Nas na bok, gdzie czekaliśmy na serwis... Okazało się, że elot w przeciwieństwie do mnie miał spore szczęście i wystarczyło wymienić komputer oraz parę kabelków i po kilku godzinach on jechał dalej w trasę, a ja musiałem zostać odholowany do warsztatu.....

PqCgWOb.jpg

oCXiR0h.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.