Jump to content

[PHT]elot360PL

Veteran Driver IV
 • Content Count

  2699
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1454 National Driver

About [PHT]elot360PL

 • Rank
  21t Glass Panels
 • Birthday 07/06/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bytom (Poland)
 • Virtual Trucking Company
  ProMods
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

16232 profile views
 1. [PHT]elot360PL

  Powiększony obszar kolizji w warsztacie

  Ja się w ogóle dziwię że ta sugestia nie została od razu odrzucona. Tak jakby inne tematy w dziale Odrzucone nie miały żadnego znaczenia.
 2. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zupełnie na odwrót. Wraz z udostępnieniem Ravena do sprzedaży został on odświeżony o nową zawartość (Durnostojki, nowe malowanie, świecący emblemat z tyłu, nowe barwione felgi)
 3. [PHT]elot360PL

  Gra w losowych momentach sama się ładuje!

  Masz przestarzałą kartę graficzną która przestała być stabilna z ETSem. Zalecam wymianę na coś trochę nowszego.
 4. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tempo nie ma tutaj znaczenia, już wiele razy tak miałem że przeleciałem jakieś miejsce na mapie wielokrotnie i dopiero za 15 razem zauważyłem że jakieś dwie tabliczki są trochę za daleko od słupa i zdaniem innych by po prostu lewitowały. Tego że każdy jest człowiekiem nie obejdziesz w żaden sposób.
 5. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  To i tak nie ma większego znaczenia, taki MandelSoft czy Sven pracują jako map makerzy w SCSie, a po godzinach jeden śmiga z ProModsem a drugi z Tregionem. SCS ma po prostu swój plan i realizuje go w założonym tempie.
 6. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Bo zapewne jest to niemiecka tekstura. https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?p=1065843&sid=30194f7422c4b393f2234b0cb317480a#p1065843
 7. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  To są Czechy.
 8. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Sardynia jest włoską wyspą...
 9. [PHT]elot360PL

  [ETS2] Lista Dilerów Ciężarówek

  Aktualizacja listy o miasta z DLC Beyond the Baltic Sea
 10. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  To ja przypomnę że "Dobra zmiana" usunęła już 4 tematy o TruckersMP i nie zrobiła nic a nic z twoimi niepotrzebnymi postami na które skarżą się inni czynnie biorący udział uczestnicy tego wątku.
 11. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Na Skandynawii przecież tego nie ma. Opcja pokazywania prędkości w sign templatesach doszła dopiero wraz z wejściem Francji.
 12. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Oczywiście że się da, tylko nie ma komu robić. Mało kto pamięta że swego czasu był ktoś kto chciał usprawnić światła pilota, szkoda że nigdy nie zostało to publicznie wydane (Chyba nawet znam kogoś kogoś kto załalał się na wersję beta) Przy obecnych zapędach TMP teamu może sobie kiedyś i o tym przypomną.
 13. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Sęk w tym że znam trochę Arka, miałem nawet przyjemność porozmawiać z nim parę razy przez TSa. Były lekkie problemy zrozumieniu jego podejścia do temu ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć iż jest to człowiek inteligentny. Tym bardziej nie rozumiem czemu od lat poprzez swoje posty pokazuje coś zupełnie odwrotnego (Oczywiście nie zawsze, miewa swoje dobre chwile, zresztą jak każdy), tego po dziś dzień nie rozwikłałem.
 14. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Arek, czy ty w ogóle wszedłeś w ten link? Czy tylko zobaczyłeś "O, ETS" i bezmyślnie skopiowałeś tutaj? Na poprzednich i na tej stronie posypała się masa linków z bloga SCSu, z forum SCSu, z pozostałych pewnych źródeł. W zamian serwujesz nam link do portalu Interia który nie wnosi zupełnie nic do dyskusji, do tematu, do czegok... A nie chwila, poznałem kolejny poziom beznadziejności niektórych internetowych pismaków, za to akurat podziękuje. Doceniam to że starasz się linkować newsy i w ogóle, ale błagam cię. Jeśli masz coś robić byle jak to lepiej w ogóle tego nie rób. Zwłaszcza jeśli masz zamiar linkować taki chłam. Jeszcze to stwierdzenie że 6 lat to dojrzały wiek. Ciekawe kiedy kolejna aktualizacja do League of Legends. Czym by był chłam bez literówek? Skoro autor artykułu nawet nie potrafi przepisać tytułu gry, mimo tego że ma je podane w filmikach które sam wstawił na dole artykułu. Pozwolę wam sobie to zostawić do własnej interpretacji. Realistyczny symulator i przeciwnicy w jednym zdaniu. W artykule o symulatorze ciężarówki. Czy autor opisuje długo wyczekiwany dodatek z imigrantami w Calais? A powiedzieć coś dokładniej że to chodzi tylko o malowania? A po co. Czy autorowi nie chciało się już wklepać tego stwierdzenia do translatora? Wydaje mi się że skoro chciało mu się tłumaczyć to co można znaleźć na pierwszej stronie bloga SCSu to mógł się postarać i nie zostawiać takich krzaczków. Do tego bardzo profesjonalne używanie słowa przyczepa, wszyscy wiedzą jakie tam winno być słowo, ale to przecież szczegół. Co prawda moi rozmówcy którym tą żenadę pokazałem wskazali jeszcze jakieś nieścisłości, ja jednak pozostanę przy tym co już wymieniłem. Niech to będzie przestroga dla każdego newsmana tego forum. Patrzcie co tu udostępniacie. Żeby to chociaż było jakoś zabawne, publikowanie czegoś takiego tutaj to jest obraza dla użytkowników tego forum. Zasługujemy na czytanie o wiele lepszym artykułów, zwłaszcza że sam producent gry non stop je publikuje.
×