[PHT]elot360PL

Veteran Driver III
 • Content count

  2659
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1428 King of the Road

About [PHT]elot360PL

 • Rank
  Mudatrucker
 • Birthday 07/06/1999

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Bytom (Poland)
 • Virtual Trucking Company Polish Hard Truckers
 • Preferred Trucks Volvo
 • American Garage Location Not set
 • EU Garage Location Poland: Katowice
 • Known languages Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

13130 profile views
 1. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dwie sprawy. O których terenach mówisz i, najważniejsze, o którym zespole PR mówisz bo to co jest teraz to jest praktycznie nowy zespół (Poza dwiema osobami) To wiele tłumaczy, przepraszam. Wymagać od SCSu by zrobił coś pięknego w rejonach które w realu są co najmniej nudne? (Nigdy na Bałkanach nie byłem więc sugeruje się między innymi twoją opinią) Co najmniej można ubolewać nad tym czemu zabrali się za tamtejsze tereny a nie np za Bałkany które w realu wyglądają miejscami całkiem widowiskowo.
 2. ETS2 & ATS - Dyskusja

  I na tej podstawie stwierdzasz że najnowsze DLC Mapowe może być brzydsze od nawet Going East? No daj spokój.
 3. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Bo w większości robiły je osoby spoza ProMods, przecież to wszystko jest autorstwa zespołu Project Balkans. Spójrz na całą Polskę (Pomijając tereny przebudowane po odłączeniu się teamu PR), gdybyś nie wiedział że ona cała jest autorstwa Poland Rebulding to też byś mówił że ProMods nie popisał się przy przebudowie Polski?
 4. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Port dostępnym razem z DLC Skandynawia? No nie wiem. Europoort jest złym przykładem gdyż on był oryginalnie w grze.
 5. WOT

  Wyróżnione bo jakiś tam zespół o którym jak widać nie wszyscy mają pojęcia (Już pomijam że ciężko znaleźć w sieci jak wybierają gdzie i kiedy więc o to nie mogę mieć pretensji) wybiera jakieś tam zdjęcia które im się podobają i powinny zostać pokazane szerszemu gronu naszej społeczności. Ot cała filozofia której można się w moim mniemaniu domyśleć z polskiego tłumaczenia jeśli się nie jest rekinem języka angielskiego.
 6. WOT

  Jak sama nazwa wskazuje jest to wybór edytorów, myślę że więcej nie trzeba ci tłumaczyć.
 7. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Jeśli cię to pocieszy to ameryki nie odkryłeś bo ja na to wpadłem już jakiś czas temu. Swoją drogą jak chcesz się poczuć jak pranie w pralce to sobie podłącz do wózka naczepę, polecam. Bo nikt nie wrzucał. Widok mnie bawiącego się w pranie jest jako prywatny film na kanale twórcy tego wózka, na moim dysku i w pamięci chyba jeden czy dwóch osób do których szybko na Steamie napisałem żeby zobaczyli jak się kręcę :>
 8. Zdarzenia losowe, fabularne

  Ludzie już teraz narzekają że administratorów nie ma gdy są potrzebni, że nic nie robią i tak dalej. Jak tu od nich wymagać własnej inicjatywy w postaci nie zaplanowanych zwężeń, zamknięć, cokolwiek? W końcu do takich rzeczy potrzebne są osoby uprawnione których nie zgłosisz za "bezmyślne blokowanie drogi". I tu jest pies pogrzebany.
 9. Screeny elota

  "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego"
 10. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Normalnie, edycja save.
 11. Szukam Firmy na SP

  Szukasz firmy singlowej na forum Multiplayer? Chybiony pomysł.
 12. Przyciszenie scout'ów

  Od tego jest już inny temat w dziale sugestie.
 13. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Poza tymi domyślnymi z samą modyfikacją multiplayer, nie. I notka do wszystkich "świeżaków" w świecie MP którzy będą chcieli koledze przedstawić nieco inny ogląd na to. Modyfikacja to plik który dodaje całkiem nową zawartość jak np Skoda która jest na multiplayer. Nie zrobisz Skody z plików i innych rzeczy z domyślnych rzeczy zawartych domyślnie w grze. A to wszystko co wy nazywacie modami to jest właśnie edycja zapisu gry na podstawie której można stworzyć rzeczy które są efektem ubocznym takiej a nie innej struktury plików. Więc proszę ewentualnie nie mącić koledze w głowie że działają.
 14. Euro Truck Race - 3 Edycja

  Zgodnie z informacją jaką otrzymałem telefonicznie od organizatora impreza jest odwołana z powodu nieprzewidzianej dłuższej wizyty w szpitalu (Spadł mu silnik na nogę). Organizator chciał przekazać że przeprasza za niedogodności.
 15. ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dokładnie te same jak przy każdej innej. Definicję z podwoziem (chassis) Definicje z kołami (t_wheel) Dodatkowo masz też definicje z malowaniem lub też jakimś dodatkowym akcesorium (Np samochody do lawety, drewno do naczepy z drewnem czy węgiel do naczepy otwartej). Definicja żółtej wywrotki wygląda tak: trailer : trailer.gooseneck.cargo40 { accessories[]: .gooseneck.cargo40.tchassis accessories[]: .gooseneck.cargo40.trwheel0 accessories[]: .gooseneck.cargo40.trwheel1 accessories[]: .gooseneck.cargo40.trwheel2 accessories[]: .gooseneck.cargo40.cargo } vehicle_accessory: .gooseneck.cargo40.tchassis { data_path: "/def/vehicle/trailer/opentop/chassis.sii" } vehicle_wheel_accessory: .gooseneck.cargo40.trwheel0 { offset: 0 data_path: "/def/vehicle/t_wheel/single.sii" } vehicle_wheel_accessory: .gooseneck.cargo40.trwheel1 { offset: 2 data_path: "/def/vehicle/t_wheel/single.sii" } vehicle_wheel_accessory: .gooseneck.cargo40.trwheel2 { offset: 4 data_path: "/def/vehicle/t_wheel/single.sii" } vehicle_accessory: .gooseneck.cargo40.cargo { data_path: "/def/vehicle/trailer/opentop/coal.sii" } Jeśli wiesz cokolwiek o edycji save to tyle ci starczy. Jeśli nic z tego nie rozumiesz to nic nie grzeb i poproś kolegę.