Jump to content

[PHT]elot360PL

Veteran Driver IV
 • Content Count

  2679
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1438 National Driver

About [PHT]elot360PL

 • Rank
  21t Glass Panels
 • Birthday 07/06/1999

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bytom (Poland)
 • Virtual Trucking Company
  Polish Hard Truckers
 • Preferred Trucks
  Volvo
 • American Garage Location
  Not set
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

15487 profile views
 1. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Po prostu linie kolejowe są teraz jako drogi (Nie jako buildingi jak całe życie wcześniej temu), mogą się na nich pojawiać konkretne pojazdy AI, w tym wypadku pociągi. A skoro są to drogi to po prostu komuś zapomniało się odhaczyć opcji "Show in UI map". Tyle w tym filozofii.
 2. Bardzo ładnie napisane. Ogólnie rzecz ujmując rzesza osób którym słowo jakość nie mówi nic napędziły regulamin do takiego stanu w którym jest obecnie. Co prawda nadal się zdarzają osoby które mają gdzieś regulamin i jedyne co potrafią od siebie dać to link do "grupki na fejsie" z napisem zapraszamy (Jakoś tak to wygląda), ale kiedyś to wyglądało dużo gorzej. Regulamin w obecnej formie zaczął spełniać swoją role, dyscyplina której brakowało w dziale VS została ustawiona na odpowiednim poziomie, jeszcze niech "moderatorzy" zaczną rozliczać innych użytkowników z regulamin działu Szukam firmy to już byłoby bosko. Po zmianie władzy Polski dział zaczął "doganiać" międzynarodowy. System najlepszej odpowiedzi, moderacja w dziale Pomoc, rozszerzenie działów w Błędach, Archiwum a w szczególności w Pomocy. No i warto dodać że jeszcze nie tak dawno temu nie było w Sugestiach podziału na nowe i otwarte, kiedyś przeciętny Kowalski mógł napisać sugestię i lud mógł ją skomentować zanim przyszedł "moderator" któremu się nie podobała i zamknął bez logicznego słowa wytłumaczenia. Mówiąc trywialnie, kiedyś było lepiej.
 3. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  @Miko [PL] Tym linkiem myślę że wyczerpałem temat.
 4. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nowy wygląd salonu jest już prawie 4 lata. Naprawdę dopiero teraz zaczęliście tęsknić za starym?
 5. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Dosyc subtelna różnica. To były opony Goodyears i Continent, z wiadomych przyczyn nie mogły być markowe. Może to "wyglądało", ale powodowało ograniczenie w liczbie dostępnych pojazdów w takim salonie. Teraz nie ma ograniczonej ilości miejsc w salonie, tak samo wreszcie gdy dodajesz nową ciężarówkę to może mieć ona osoby slot i nie musi nadpisywać innego trucka. Coś za coś.
 6. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Przeczytaj wyżej ile już czekamy, potem pisz mądrości o długości oczekiwania.
 7. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nawet nie tej tylko europejskiego protoplasty obecnego produktu. Czyli tak z 10 lat już będzie.
 8. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Zasada jest prosta. Akceptowane są tylko pozytywne opinie, te negatywne są traktowane "Z urzędu" jako rozpoczęcie kłótni i nie są akceptowane "Bo kłócić to się możecie na PW". Jeśli chcesz jakiejkolwiek równości, sprawiedliwości czy po prostu zwykłego obiektywnego podejścia do sprawy to musisz wynaleźć wehikuł czasu i się cofnąć tak z 3 lata wstecz.
 9. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=235&t=257285 A mówiąc prościej to najwidoczniej twoja karta graficzna przestaje ciągnąć starego poczciwego ETSa.
 10. [PHT]elot360PL

  TruckersMP - Dyskusja

  Groźba że po raz trzeci zamkniesz wątek o tej samej tematyce za to że osoby udzielające się w nim poruszają temat zawarty z tytule? Widzę że nie tylko administratorzy nie wiedzą od czego są, moderacja także nie ma pojęcia od czego tu jest (Że też musiałem się ulitować skoro na słuszne komentarze Trybcia nie zwracaliście uwagi). Już nie wspomnę o osobie która zaakceptowała ponownie twoją kandydaturę kiedy najpierw przeciwstawiłeś się zespołowi w ramach protestu (I razem ze wszystkimi głosiłeś przeciw reszcie teamu ciekawe rzeczy) a po wszystkim gdy protest "ucichł" grzecznie z podkulonym ogonem wróciłeś na stołek. Lojalność względem większości swoich kolegów po fachu lvl pro.
 11. [PHT]elot360PL

  TruckersMP - Dyskusja

  Lud chce, lud dostanie. W tym wątku rozmawiamy o sprawach związanych z TruckersMP (Czyli np o edycji save). Nie dziękujcie.
 12. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Nie trzeba, świetnie dajesz radę sobie samemu. Wystarczy cię po prostu zacytować. Argumentów szukać na próżno. Może z autopsji to wziąłeś, nie wiem. Czemu w takim razie nie sprzedasz swoich, niektórych nawet całkiem wartościowych, skinów z, nomen omen, CS GO? Posiadanie tych wszystkich pstrokatych wzorków cię nie nudzi?
 13. [PHT]elot360PL

  ETS2 & ATS - Dyskusja

  Tylko nie każ mi tego robić trzeci raz tylko po to by jedyna słuszna moderacja temat zamknęła.
×