Jump to content

rozszerzenie stref bezkolizyjnych przy spedycjach i warsztatach


Recommended Posts

Nazwa Sugestii

: Rozszerzenie stref bezkolizyjnych na przy spedycjach i warsztatach

Opis Sugestii

:Z uwagi na dantejskie sceny na E2 przy wyjazdach ze spedycji oraz warsztatów proponuje rozszerzenie strefy bezkolizyjnej na drogę (i chodniki) przed dana spedycją czy warsztatem mniej więcej o długość trucka ze standardowa naczepą po obu stronach wjazdu. Umożliwi to wyjazd i wjazd na spedycje i warsztaty  z obu kierunków  a do tego scouty przestana rozbijać się na wyjeździe na każdym trucku.

Przykładowe obrazki

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

Zapraszam na Europa 2 przy 3.500 graczy to każdy zrozumie dlaczego. Ograniczy to ilość ramowań i sytuacji gdy wzięliśmy ładunek w spedycji  i wyjeżdżamy a kolega ze wschodu lub grający na kalkulatorze z realnym pingiem "czystapincet" dla którego to my nawet do miasta nie wjechaliśmy będzie akurat próbował wjechać. Nie przejmując się niczym. 

:

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, KsiazeHarry said:

Ograniczy to ilość ramowań i sytuacji gdy wzięliśmy ładunek w spedycji  i wyjeżdżamy a kolega ze wschodu lub grający na kalkulatorze z realnym pingiem "czystapincet" dla którego to my nawet do miasta nie wjechaliśmy będzie akurat próbował wjechać. Nie przejmując się niczym. 

Nowa, większa NCZ daje więcej możliwości do realizacji swoich pomysłów trollom i "kolegom ze wschodu", a także stwarza możliwość do zradzania się nowych.

Tak na dobrą sprawę to lepiej unikać zatłoczonych miejsc, z dużym prawdobodobieństwem zramowania, niż pchać się w nie bez sensu tylko dlatego że inni tam są.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za opinie. Nie znalazłem że było więc przepraszam. Wydawało się sensowne bo nie zawsze możemy uniknąć  tłoku szczególnie jak ktoś zramuje w okolicy zatłoczonego miasta i F7 teleportuje w sam środek piekła. ...A może opcja wyboru miasta do którego chcemy się teleportować /holować? Ale to temat na inna sugestia.

Link to comment
Share on other sites

Witam @KsiazeHarry 

Na ogólnym forum było to sugerowane wiele razy, za każdym razem odrzucane. W moim odczuciu nie pomogłoby to wiele, patrząc na haos przy wyjazdach z warsztatów np. w Calais czy Rotterdamie. Jeśli nawet teren bramy byłby bezkolizyjny, cały haos przeniósłby się dalej. 

I tak jak powiedział @H&V I elot360PL bez ładunku możesz przenosić się do wykupionych garazów. 

PS. W godzinach szczytu nie polecam pchać się do miast owianych zła sława, szkoda nerwów ;)

Pozdrawiam , życzę miłej gry.

Daniellus_PL

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.