Jump to content
  • 0

Problem z Dealerem


Vexoo

Question

Witam

Mam problem, otóż chcę kupić ciężarówkę, wchodzę do Dealerów Ciężarówek i gdy klikam na "Odwiedź wybranego dealera" gra nagle się zawiesza, mogę ją tylko wyłączyć przez Menedżer zadań.

Próbowałem na innym profilu, lecz bezskutecznie. Zrobiłem reinstall i tak samo. Usunąłem cały folder ETS2 w dokumentach jak i inne związane foldery z grą, lecz problem dalej występuje.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Rozumiem, że dzieje się to na Multi, czy problem jest też ze spaniem, promem, pomocą drogową i szybką podróżą?

Jeśli tak to:
1) Musisz poczekać aż gra przetworzy czas od ostatniego czasu zapisanego do aktualnego czasu serwera. Ponieważ czas na serwerze nadal płynie, a zapisany nie, podczas prób teleportacji gra synchronizuje czas z serwerowym, a im dłuższy czas tym więcej informacji musi przetworzyć gra (kredyty, chociaż ich pewien nie jestem, kierowcy, zlecenia te których nie wziąłeś też). Pomocne może być zwolnienie kierowców.
2) Wyłączyć steam cloud trzeba, chociaż cały czas wątpię w to, że to jest rozwiązanie.

3) Ewentualnie można sprawdzić spójność plików gry. 


Nie wiem skąd się utarło przekonanie, że reinstall to jest pierwsza rzeczą którą trzeba zrobić i jest lekarstwem na wszelkie problemy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziwne po 2 resetach komputera wszystko prawie wróciło do normy, teraz tylko wystarczy poczekać kilkanaście sekund, wcześniej po paru minutach nic się nie działo. 

Problem rozwiązany, Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.