Jump to content
  • 0

problem World of Trucks


GrabiPL

Question

witam ! mam problem podaczas logowania do world of trucks wystepuje taki komunikat " hasło jest nie prawidłowe lub konto internetowe o podanej nazwie nie istnieje ." dodam ze gram na multi normalnie jezdze z  innymi graczami , ale gdy chce przesylke z rynku zewnetrznego to wyskakuje mi ze mam połonczyć sie z kontem World of Trucks a nie moge sie tam zalogowac dodam ze na  stronke truckersmp  logowałem sie przez steam

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

World of Trucks jest osobną platformą nie związaną w żaden sposób z MP. Czyli informacje że grasz w innymi graczami i że logujesz się do MP poprzez Steam nie mają żadnego znaczenia co do twojego problemu.

Jednak z racji przedstawionej tu treści wolałbym na wszelki wypadek poinformować cię że witryna World of Trucks wymaga zrobienia osobnego konta żeby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OK problem rozwiazany , skapowałem dzieki wam ze truckersmp to nie to samo logowanie co world of trucks a konto tam miałem wystarczyło zresetowac hasło .Dziękuje serdecznie za zainteresowanie problem rozwiazany jeszcze raz dzięki  ;) mozna zamykać

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.