Jump to content

CV elot360 1.5 roku


elot360PL

Recommended Posts

  • Nick w grze: elot360 

Wiek: 16 lat (Rocznik 99, mam problemy z właściwym określeniem)

Miejsce zamieszkania: Bytom (Śląskie)

Sterowanie: Klawiatura

SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198043847654

Staż w grze: 1.5 roku (Tak około, nie pamiętam dokładnie)

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie

Przedstaw się: Witam. Na imię mam Eryk. Mieszkasz w Bytomiu. Od wielu lat interesuje się grami wyścigowymi, więc pojazdy nie są mi obce. Lubie także strzelanki (Battlefield 3 [Zrobiłem sobie przerwę, powód, dałem grać innym graczom :P), CS 1.6, itp). Z symulatorami mam do czynienia też nie od wczoraj. Symulatory, jeżeli dobrze pamiętam, rozpoczęły się głównie od zakupu płyty z zestawem 4 gier SCS, czyli ETS, GTS, UKTS i Bus Driver. Szkoda że nie mam stacji dysków, ale płytę nadal mam ;) W między czasie od niedawna raz po raz gram także w ATS (Advanced Tram Simulator), bo Komunikacja miejska też jest moimi zainteresowaniami. Grywam jeszcze w World of Tanks, Sim City (Znowu zacząłem w to grać, zobaczymy czy na długo), i kiedyś w micecrafta. Dla odreagowania grywam też w Garry's Moda, czy Left 4 Dead 2. W skrócie, jestem nałogowym graczem. Od razu mówię że nie miałem styczności z WoW-em, LoL-em i innymi takimi rzeczami, i nie mam zamiaru z nimi zaczynać. Jakoś mnie to nie kręci. Jeżeli chodzi o ETS 2, jestem pośrednim kierowcą. Znam się na przepisach drogowych, umiem je wykorzystywać, przewiduje, znam mapę nie najgorzej, ale raz po raz lubię się bawić w szybkich i wściekłych ;) Chociaż jestem odludkiem, to jeżeli chodzi o integracje nie jest chyba ze mną aż tak źle. Mym problemem jest to że jakoś mam opory przed gadaniem z innymi na TS. Póki co jeszcze resztki moich słuchawek z mikrofonem wyzionęły ducha, więc póki co, czekam na mini zastrzyk gotówki ;). Z oczu VS, byłem członkiem trzech (Właściwie dwóch) spedycji. Pierwszą była firma Vectra Logistick (Która została rozwiązana przez ignorancje pracowników, i ja do nich nie należałem), druga to Omega Transport, gdzie z powodu nieporozumienia, zostałem wywalony na bruk. Pewnie niektórzy z was coś będą kojarzyli (Szpiegu, pozdrawiam cię ;) ). Trzecią była firma Venom Logistic (Gorąco polecam, spoko ludzie, fajna poważna firma). Sam się zwolniłem, po tygodniu :D.

Inne: Czasem wpadam na dobre pomysły, i oprócz wspólnej jazdy mógłbym coś wnieść do jakiekolwiek firmy (No chyba że to prestiżowa firma, to co więcej można było by wnieść :P)

To tyle jeśli chodzi o mnie

 

Szerokości!

 

EDIT: Dodane poprawki do życiorysu. W końcu coś się zmieniło ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Trochę nie fajnie by poczytać o waszej firmie muszę założyć tam konto. Można by link do tematu z waszą firmą jeżeli takowy posiadacie?

Przepraszam jeśli Cię obrażę,ale masz tupet,olewasz firmy które kulturalnie zapraszają Cię do firmy,a Ty ''strzelasz fochy''.

Jesteś wszechmogącym ,który wie co jest lepsze od siebie samego?

Taka mała dygresja.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Być może mam tupet, albo po prostu czasem nie umiem się zachować wtedy kiedy powinienem, to fakt. Ale to głównie że mam zrypany światopogląd.

Co do tego, chciałem sprawdzić, ale żeby coś o tej firmie się dowiedzieć musiałbym założyć na ich forum konto... No ale skoro tak... No dobra spróbuje. Czego nie robi się dla innych :P

Link to comment
Share on other sites

elot360PL,Jesteś w miarę okrzesanym gościem(to jest pochwała) ,znajdziesz swoją firmę i to w niedługim czasie,ale po prostu bądź sobą ,nie zaśmiecaj forum ilością postów,nie na tym rzecz polega.

Bądź życzliwy dla innych forumowiczów,a za razem asertywny w relacjach pracodawca-pracownik.

Pokaż swoje pozytywne strony,krótko i rzeczowo.

Oczywiście masz prawo do swojego zdania,ale czasami chyba nie panujesz nad swoimi emocjami,(czytając niektóre Twoje posty).

Życzę Ci, abyś jak najszybciej znalazł się w gronie ''najlepszych'' :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.