Jump to content

servise çağırınca kitlenmesi

necip1616

Recommended Posts

Merhaba necip1616 ; 

- Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin

- Belgelerim / Euro Truck Simulator 2 / Confing.cfg  dosyasını silin ve oyuna tekrardan girin.

- Oyun yöneticisi olarak çalıştırmayı deneyiniz.

- Steamden dosyaları doğrulayınız.

- Profil "Save" dosyanızı değiştiriniz. 

11 hours ago, necip1616 said:

arkadaşlar ben ets 2 multiplayerda f7 basınca gemiye binmeye calışınca ekran kararıyo bidaha gelmiyo bunun neden oldugunu bilen var mı acaba

- Bu sorun bilgisayarınızdan kaynaklanan sistemsel bir sorun olabilir,
- Veya profil dosyanızın " Görüntü " ayarlarından kaynaklanıyor olabilir,
- Bu sorunu bilgisayara format attıktan sonra bende yaşıyordum, " Oyun Ön Bütünlüğü Doğrulaması " ve " Yeni Save " Oluşturarak bu sorunu çözmüştüm.
> Otel'de şöförümü uyuttuğumda donuyordu,
> Tamirciye gittiğimde donuyordu,
> Işınlanırken vs donuyordu.

Steam'da, " Oyun Ön Bütünlüğü Doğrulaması " yaparmısın ilk adım olarak?

• Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön Bütünlüğünü Doğrulama " KAPAT'a " basın, oyununuz bir güncelleme alacak, hasaralı dosyalar düzeltilecek ve tekrar inecek.
  • Bir sorun oluşmadan, daha önce hali hazırda duran save dosyanı bu işlemleri yapmadan önce yedeklemeni öneririm.

@necip1616 Bunu deneyebilirsin Necip. Bazen de bilgisayar sistemi oyunun minumum sistem gereksinimlerine yakın olunca yükleme ekranı da o kadar geç dolar sabırsız biri isen o ara klavyenden yada fareden bir tuşa barsan oyun kitlenebilir belki bundan da oluyor olabilir.

20 hours ago, ByLegenD said:

Kitleniyordan  Kastın Siyah Ekranda Kalıyorsa 10 dakika bekle düzeliyor

Peki diyelimki 10 dakika bekledik tekrar oyuna birdaha girdiğimizde  aynı sorunla karşılaşıyormuyuz ? 

20 minutes ago, UYGAROZTEMUR said:

Peki diyelimki 10 dakika bekledik tekrar oyuna birdaha girdiğimizde  aynı sorunla karşılaşıyormuyuz ? 

Karşılaşmazsın ama diyelim bi müddet o profile girmedin mp de 1 hafta gibi yine yapar ama beklersen düzelir. Nedeni şu mp de zaman sürekli aktif olduğundan ilerliyor sen geçmiş tarihtaki bir save ile girerken savenin saatini mp nin saatiyle senkronizasyon etmesi bazen uzun sürebiliyor. Amasürekli oynayan biriysen o save ile karşılaşmazsın o sorunla. karşılaşırsan tekrar bekle düzelir

4 minutes ago, {Suleyman.53} said:

Karşılaşmazsın ama diyelim bi müddet o profile girmedin mp de 1 hafta gibi yine yapar ama beklersen düzelir. Nedeni şu mp de zaman sürekli aktif olduğundan ilerliyor sen geçmiş tarihtaki bir save ile girerken savenin saatini mp nin saatiyle senkronizasyon etmesi bazen uzun sürebiliyor. Amasürekli oynayan biriysen o save ile karşılaşmazsın o sorunla. karşılaşırsan tekrar bekle düzelir

Anlatımın için teşekkür ederim :) 

2 hours ago, GrandLion said:

Save dosyandaki gereksik tırları silersen yardımı olacaktır.

Yanlış bilgi vermeyelim o bazı durumlarda işe yarıyor.. 

On 14.03.2017 at 1:13 PM, ByLegenD said:

Kitleniyordan  Kastın Siyah Ekranda Kalıyorsa 10 dakika bekle düzeliyor

Sorunun çözümü bu 10 dakika bekledikten sonra düzeliyor.. 

On 16.03.2017 at 6:59 AM, UYGAROZTEMUR said:

Yanlış bilgi vermeyelim o bazı durumlarda işe yarıyor.. 

Sorunun çözümü bu 10 dakika bekledikten sonra düzeliyor.. 

Doğru ve yanlışı neye göre ayırt ediyorsun bilmiyorum da bu saldırgan tutumunu bırakmanı tavsiye ediyorum. Bu bana karşın yazmış olduğun kaçıncı post? Koskoca forum herkes işine baksın :)

• Upvote 1

41 minutes ago, GrandLion said:

Doğru ve yanlışı neye göre ayırt ediyorsun bilmiyorum da bu saldırgan tutumunu bırakmanı tavsiye ediyorum. Bu bana karşın yazmış olduğun kaçıncı post? Koskoca forum herkes işine baksın :)

Bende senin alaycı ve artis konuşmalarını beğenmiyorum.. Burda insanlara yardım edip çıkıyorum sen beni ilgilendirmessin yani "Çokta fifi" postlarımı raporlarsan silebilirler.

Post report rehberi ; 

P0kjnb.png

Just now, UYGAROZTEMUR said:

Bende senin alaycı ve artis konuşmalarını beğenmiyorum.. Burda insanlara yardım edip çıkıyorum sen beni ilgilendirmessin yani "Çokta fifi" postlarımı raporlarsan silebilirler.

Post report rehberi ; 

P0kjnb.png

Sana terbiye ve doğru davranışı ben öğretecek değilim. Sevip sevmemek bir histir, sizinki bi nevi nefret. Uzatmaya gerek yok iyi forumlar! Hepimize yetecek kadar var, herkes kendi işine baksın ve forum kurallarına uysun yeter.

• 2 weeks later...

Sorunun nedeni şirkette işe aldığınız sürücüler. Yani şirkete çalışan almazsanız böyle bir sıkıntı olmuyor diye biliyorum. Oyun para akışını hesaplarken çok yüksek miktarda para transferi olduğu için onu beklemek zorunda kalıyorsunuz. 1 kere bekleyin,daha beklemezsiniz.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.