Jump to content

bluesbass adlı admin

Anka35

Recommended Posts

Bu  bluesbass  isimli admin kimse beni küfürden banladı. Kanıt yok ve küfür yok. Duisburg'da yanına almış 3-5 çocuk boş boş yalakalık yaptırıyor. Ben de böyle şeylere gerek olmadığını söyledim fakat nedense kullanıdığım tabirleri kaldıramadı ve beni banladı. Gereğinin yapılmasını bekliyorum feedback olarak yüksek mercilere de mail atıcam böyle gereksiz ego tatmini için adam banlayan adminleri defetsinler.

Edited by LIGHTOFGOD
Topic inactive.Locked and Archived.

22 hours ago, Anka35 said:

ikisini de yaptım kanıtı olsa ssle beraber banlardı ama kanıtı yok malesef gerekli şeylerin yapılacağını ümit ediyorum.

Haha çok komiksin valla :) perma yemediğine şükret yine insaflı davranmış admin :)  Profilini eklenmiş resim :)

@Anka35 Bundan sonra dikkatli olmanı tavsiye ederim bi sonraki ban 1 ay olacak sonra 3 ay sonrasında da perma. 

Edited by {Suleyman.53}

On 08.03.2017 at 10:07 AM, Anka35 said:

Bu  bluesbass  isimli admin kimse beni küfürden banladı. Kanıt yok ve küfür yok. Duisburg'da yanına almış 3-5 çocuk boş boş yalakalık yaptırıyor. Ben de böyle şeylere gerek olmadığını söyledim fakat nedense kullanıdığım tabirleri kaldıramadı ve beni banladı. Gereğinin yapılmasını bekliyorum feedback olarak yüksek mercilere de mail atıcam böyle gereksiz ego tatmini için adam banlayan adminleri defetsinler.

Kanıt eklenmiş küfür ettiğini biliyorsun bide admini şikayet edicem diye konu açıyorsun :) 

Bluesbass çalışkan bir admindir. Oyundaki trolleri gerektiği kadar banlayarak bence oyuna güzel bir disiplin getiriyor..  :) 

2 hours ago, GrandLion said:

Geçmiş olsun diyeceğim de cezadan ders almamışsınız :D

Merhabalar ; 

İnsanlar ne yaparsa kendisine yaparlar.. Ders almış almamış kimseyi ilgilendirmez.. :) 

On 08.03.2017 at 9:07 PM, Anka35 said:

KARDEŞİM HİÇ BİR ADMİN SS SİZ VİDEOSUZ BAN ATMAZ 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.