Jump to content

Mapa pod szybkim klawiszem


pikustbg

Recommended Posts

O ile wiem to deweloperzy wypowiadali sie już na ten temat. Bardzo dużo pracy trzeba by było włożyć w wyciągnięcie mapy z ETS2 i jej wyrenderowanie ponowne. Chociaż myślę, że dużo łatwiejze byłoby wprowadzenie mapy z ets2map.com... pytanie po co, skoro mamy ets2map, którą bez problemu można trzymać na drugim monitorze czy smartfonie/tablecie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

O ile wiem to deweloperzy wypowiadali sie już na ten temat. Bardzo dużo pracy trzeba by było włożyć w wyciągnięcie mapy z ETS2 i jej wyrenderowanie ponowne. Chociaż myślę, że dużo łatwiejze byłoby wprowadzenie mapy z ets2map.com... pytanie po co, skoro mamy ets2map, którą bez problemu można trzymać na drugim monitorze czy smartfonie/tablecie.

tak mwl4 pisał/powiedział kiedyś qdzieś, że taką mapkę musieliby przepisać od nowa, a jak to ujął - "na takie wodotryski nie mamy czasu na chwile obecną" (coś mniej więcej takieqo napisał/powiedział).

forum.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.