Jump to content
  • 0

nie moze polaczyc z serwerem


fh1216

Question

gdy wchodze w multi i wybieram serwer (na EU1 pisze ze jest ponad 400 osob) wybieram go wszystko sie laduje normalnie a gdy klikne jazda i zaczyna mnie laczyc z serwerem to na tym koniec . pisze tylko to : connecting to Europe 1 serwer....     i tyle. z serwerem nie polaczy mnie .ale nic nie pisze ze problem z internetem na czerwono itp tylko po tym laczeniu juz nic nie pisze a przeciez na serwerze jest roche osob .... u mnie pisze w gornym rogu OFFLINE . dzieje sie tak tylko na EU1 . czy wina lezy z mojej strony czy moze cos robia na serwrze ??

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ale ja tez mam ten sam problem od rana;D jest ponad 400 osob konto aktywne bo przeciez codziennie jezdzilem;D A dzis Conecting i tyle OFFLINE tjw. u kolegi. Inne servery działaja bez problemowo tylko EU1 tak ma.

                                                                                          4xFQgpK.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.