Jump to content

[GTW] Carandir[PL]

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About [GTW] Carandir[PL]

 • Birthday 07/10/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Preferred Trucks
  DAF
  Volvo
 • EU Garage Location
  Poland: Katowice
 • Known languages
  Polish

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

1541 profile views

[GTW] Carandir[PL]'s Achievements

 • One Month Later
 • One Year On
 • Old Timer

Recent Badges

0

Reputation

 1. Temat do zamknięcia. Dziękuję wszystkim.
 2. Nick w grze: Carandir[PL] Wiek: 29 Miejsce zamieszkania: Chorzów Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/carandir/ Staż w grze: na steamie 400h, w ciągu 4 lat około z przerwami Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: Konrad, absolwent Hydroklimatologii oraz miłośnik burz. Niepoprawny pesymista, który ma problemy z zaufaniem do ludzi. Trance maniak, lubiący odprężyć się po całym dniu w grze mając w tle muzykę trance. Inne: Wracam po awarii sprzętu i odzyskaniu zhakowanego konta steam. W tygodniu praca na 2 zmiany i odkładanie paru groszy na przeprowadzkę za 2-3 lata. Szukam firmy w której mogę koleżeńsko rywalizować w przejechanych kilometrach, z racji pracy dwu zmianowej i średnio 1-2 soboty pracujące nie zawsze będę mógł się stawić na konwój, ale będę się starać. W przyszłym roku planuję kupno kierownicy.
 3. Nick w grze: Carandir Wiek: 28 Miejsce zamieszkania: Chorzów Sterowanie: Klawiatrua SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/carandir/ Staż w grze: 335h (wg steam) Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: Trance maniak, lubiący odprężyć się po całym dniu w grze mając w tle muzykę trance. Inne: Prócz ETS gram również w jedno MMORPG więc czasami mogę się nie zalogować przez 1-2 dni z rzędu jak mamy jakieś rajdy, ale później nadrobię kilometry :) Posiadam na obecną chwilę wszystkie DLC rozszerzające mapę, oraz ATS z również wszystkimi rozszerzeniami ale nie wiem czy w tym roku zakupię Oregon bo kasa odłożona na rozszerzenie krajów Bałtyckich w ETS.
 4. Nick w grze: Carandir Wiek: 27 Miejsce zamieszkania: Chorzów Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/carandir/ Staż w grze: Od początku wyjścia ETS2, najpierw na piracie potem kupno oryginału po usłyszeniu o multiplayerze. Na steamie ugrane 275h. Miałem dużo przerw. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Konrad, absolwent Hydroklimatologii oraz miłośnik burz. Niepoprawny pesymista, który ma problemy z zaufaniem do ludzi. Inne: Nie jestem jednym z "maniaków" którzy siedzą w grze 24/7, zazwyczaj wchodzę na 2-3h bo jeszcze gram w PUBG. Szukam firmy aby mieć z kim jeździć, bo samemu to nudzi się bardzo szybko i odechciewa się grać. Posiadam chwilowo dodatek Going To East oraz Skandynawię, w przyszłości planuję kupno Włoch i Francji (w tej kolejności prawdopodobnie z 2-3 miesięczną przerwą między kupnami).
 5. Nick w grze: Kiritsugu Wiek: 25 Miejsce zamieszkania: Chorzów (póki nie znajdę roboty w innej części kraju) Sterowanie: klawiatura (wkrótce kierownica) SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/trancedriver Staż w grze: Multi od roku z przerwami Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: 25latek obecnie na bezrobociu, szukający (a raczej starający się o) prace po skończonych studiach. Tak więc w dysponuję w miare dużą ilością czasu. Inne: Składałem podanie do Blue-Trans, jednak zostałem olany, a tak przynajmniej to wnioskuję po tygodniu braku jakiejkolwiek odpowiedzi na moje podanie na ich forum mimo że przez pół roku od grudnia byłem ich kierowcą z nickiem TranceDriver. Wracam po dłuższej przerwie spowodowanej obroną pracy magisterskiej (i jej napisania). Szukam firmy która szanuje swoich ludzi i rozumie że czasami nie da się non stop siedzieć w grze.
 6. Tak, robie zwykły zapis i z niego włączam gre
 7. Witam, mógłby ktoś napisać mi łopatologicznie jak zwiększyć czas dostarczenia na 60/300/600h? Działą mi tylko jak robię betoniarkę za pomocą modu, jednak jak chce zwykłą naczepę na konwój przygotować to nawet przez zabranie jej na singlu i przelogowanie na MP nic nie daje.
 8. Właśnie u mnie się to też pojawiło... i po moim uczestnictwie w konwoju :/
 9. Nick w grze: Trance Driver [PL] Wiek: 24 Miejsce zamieszkania: Chorzów Sterowanie: klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/trancedriver/ Staż w grze: rok (coś koło tego) Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie, chyba, przynajmniej nic mi nie wiadomo Przedstaw się: Konrad, student ostatniego roku geografii na specjalizacji hydroklimatolog. W wolnych chwilach ćwiczę kalinistykę. Gram również w LoL'a ale chyba przestanę bo za dużo tam płaczących i psujących grę dzieci (tak to już jest w przetłumaczonych grach mmo). Jak tylko zrobi się cieplej to wrócę do długich tras rowerowych. Inne: Do dużych konwojów się nie nadaję, słaby komputer powoduję u mnie duże lagi, więc szukam coś gdzie mogę z 2-3 osobami jeździć. Pod koniec roku zaopatrzę się w silniejszą maszynę i kierownicę, wtedy to mogę dołączać do dużych konwojów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.