Jump to content

Pad / Kierownica


damian23415

Recommended Posts

Według mnie lepiej sie spisuje. Nie wiem czy jestes przyzwyczajony do grania na padzie bo jednak masz tylko gałke do skrecania lecz moim zdaniem i w moim odczuciu jest wygodniej i lepiej. Oczywiscie na początku moze być tobie trudno przyzwyczaic sie do gałek. Jezeli masz jakis budżet okolice 350 zł lub wiecej to poleciłbym bardziej isc w kierownice niz tego pada.

 

Link to comment
Share on other sites

Kierownica według mnie to kierownica, nawet taka ze 180st. Pad może być wygodny jak nie lubisz grać przed biurkiem, a np. leżąc w łóżku czy na kanapie - wtedy jak najbardziej. Ale jak siedzisz za biurkiem w czasie gry to lepsza jest jednak kierownica, która (dobrze skofigurowana) jest precyzyjniejsza od pada.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Grałem na tym i na tym.

Najpierw był pad, nie powiem, wygodnie, bo mogę usiąść jak chcę, a po skonfigurowaniu wszystkiego jeździ się naprawdę wygodnie (do klawiatury nie ma porównania). Skręcanie jest płynne, gaz, hamulec, biegi itp. masz pod ręką, mówiąc krótko, jest w porządku.

Ale jednak jak symulator to symulator z kierownicą jest według mnie więcej zabawy i jakoś przyjemniej się czuję, chociaż nie zawsze jest wygodniej.

 

Kierownica > Pad > ... > ... > Klawiatura

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.