Jump to content

Nowa aktualizacja ?


Recommended Posts

Fakt. Crashe są wnerwiające ale nie zapominajmy że to wersja Alpha i zanim gra będzie "perfekcyjna" to wiele wody jeszcze spuścimy z rezerwuaru, trzeba czekać na wydanie R2.  Jeśli chodzi o odległość do pozostałych graczy to według mnie pozytywna zmiana, bo i tak pożytek z niej był mierny.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nikt nie hejtuje to naprawdę kawał dobrej roboty, ale moim ta aktualizacja była nie potrzebna. Przed tą aktualizacją było bardzo dobrze a teraz zamiast cieszyć się z kumplami przebytymi kilometrami to wszystko denerwuję. A co do TAB-u :E też było fantastycznie a teraz... "Urealnia trochę rozgrywkę"jak napisał elotPL...Specjalnie wyłączyłem Wintermoda by jak najmniej lagować i nie przeszkadzać innym tuckerom a teraz przy pięknej letniej pogodzie pada mi śnieg na szybę :E Komentarze tak dobre jak i złe są potrzebne i nie pisze tego po to by kogoś obrazić czy coś. Proszę administrację by jeśli jest to możliwe cofnięto aktualizację. Dziekuje Pozdrawiam :D PS. ale do zsynchronizowana sygnalizacji świetlnej. jestem ZA

Link to comment
Share on other sites

Zadowoleni czy nie to juz inna bajka mi sie zmiany podobają ale nie mogę sobie spokojnie pojeździć ponieważ wywala mi co chwile grę. Alę myślę ze już nad tym pracują. TAB mi sie podoba ponieważ nie zajmuje praktycznie całego ekranu. mógł by być lekko przezroczysty ale plusem jest to że można zobaczyć profile graczy i dzięki temu np łatwo zaprosić do znajomych. Jedyny minus tej aktualizacji to to ze praktycznie nie da się grać z powodu wywalania CRASHA co chwilę.

Link to comment
Share on other sites

Z tym wczytywaniem graczy to różnie u mnie raz wczyta się ładnie a raz dostaje laga :) Z początku nam brakowało tego dystansu na TAB ale już jest spoko . Bardziej mnie denerwuje to że światła w miastach się zacinają na czerwonym i tak możemy stać sobie a i tak się nie zmieni na zielone :) 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem jeśli są problemy z dobrym działaniem tych świateł to najlepszym (i też łatwiejszym) sposobem byłoby całkowite wyłączenie świateł tak aby ludzie nie stali jak cymbały na skrzyżowaniach oraz aby były jakieś jasne zasady ruchu drogowego.

 

Wierzysz w cuda ? Bo Ja nie. To byłaby sieka na ulicach tak jak z korkami np w Europorcie. Wprowadzą zasady ruchu drogowego, a kto będzie je przestrzegał ? Uważam, że najlepiej byłoby naprawić ale to zapewne w następnej aktualizacji. Niestety czekajmy cierpliwie.  :)

76561198036611996.png

Link to comment
Share on other sites

Po co wprowadzać? są znaki powinno wystarczyć, na starym forum kiedyś był report jak gość wjechał na cpn pod prąd , z tego co pamiętam otrzymał bana , więc tylko zgłaszać takich degeneratów i mieć nadzieje że i  im wymierzą sprawiedliwą kare

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że dobrą opcją byłoby wyświetlanie na ekranie logowania (do jednorazowego przeczytania) informacji o zmianach wprowadzonych w patchu. Idąc tym tropem, można by poinformować o fakcie wyłączenia sygnalizacji świetlnej i obowiązujących od tej pory zasadach ruchu drogowego (w tym kar za brak ich przestrzegania). Sprawa dość prosta, poinformowani zostaliby wszyscy i nikt specjalnie nie mógłby stwierdzić, że nagle nie wie za co dostał bana.

 

Na chwilę obecną światła należy dopracować, pod kątem synchronizacji (to po pierwsze) i jakiejś ich optymalizacji (czasu trwania). Ja tam popieram idee jazdy przez parę tygodni z wyłączoną sygnalizacją, nota bene i tak część populacji kompletnie się do niej nie stosuje (mam nadzieję, że z powodu w/w problemów).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.