Jump to content

F7 ve diğer geçiş animasyonlarında donma sorunu

Valiente

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,bilgisayarıma virüs girmesi sonucu tüm save dosyamı kaybettim ve bende hazır bir save dosyasından oynamaya karar verdim.Ancak indirdiğim save dosyasında f7 çekince oyun donuyor.save dosyası epey dolu idi,228 tane çalışan vardı,bunu 200 e çektim yine olmadı.başka save dosyası deneyeyim dedim ondan da sonuç alamadım onda hiç işçi ve tır yoktu.steamden oyunun önbelleğinin bütünlüğünü doğruladım sonuç alamadım,internette yazan birçok şeyi denedim yine olmadı.ne yapayım bilmiyorum,zaten herşeyim silinmişken bir de böyle birşey olması beni epey sinirlendirmiş durumda.şimdi de oyunu sildim yavaş yavaş iniyor,birde öyle deneyeceğim.yardımlarınızı lütfen esirgemeyin,teşekkür ederim.

not:mod vs birşey kullanmıyorum.direksiyonum logitech dfgt.

Merhaba @Ahed_Jericho

Save dosyanızdaki bütün işçileri kovun ve araçlarınızı satın. Daha sonra Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silin oyuna öyle girmeyi deneyin. Bilgisayarınzın özellikleri de önemli bazen ekran takılabiliyor maalesef.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

bilgisayarım oyunu orta-üst seviye ayarlarda 25-40 fps arası oynatabilecek düzeyde,dediğim gibi formattan sonra böyle oldu.ayrıca oyunu silip tekrar yükledim fakat sonuç hala değişmiş değil.

hiç işçi ya da aracın olmadığı bir save dosyası daha var onda da durum aynı.

az önce mp yi ve config.cfg dosyasını sildim ve mp yi geri yükledim maalesef sonuç hala aynı.

bu arada farklı bir save dosyası denedim bu esnada yine donuyor,bunun çözümü yok herhalde.

Ekran kartınız GeForce ise oyun optimizasyonunu ayarlayın hazır save dosyaları yerine kendiniz yeni bir save dosyası oluşturun sorun devam ederse tekrar format atmanızı öneririm. @Ahed_Jericho

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

2 hours ago, TurkishMan said:

Ekran kartınız GeForce ise oyun optimizasyonunu ayarlayın hazır save dosyaları yerine kendiniz yeni bir save dosyası oluşturun sorun devam ederse tekrar format atmanızı öneririm. @Ahed_Jericho

ekran kartım amd radeon 7660g+7670m dual graphics 1 gb 128 bit

işlemci ise amd a10 4600m APU 3.20 ghz

bu sorun sadece mp de oluyor,sp de herhangi bir sıkıntı yok...

1 hour ago, HapengCat said:

Yeni Profil Oluşturup Dene Derim Bendede Oluyordu Aynı Sorun  Ve De Profilinde Çok Fazla Şöför Ve Tır Bulundurma Derim.
İyi Oyunlar

dediğim gibi bir sürü save dosyası indirip denedim hepsinde aynı sonucu verdi,mp de bir sıkıntı var sanırım.kendimde açtım durum yine aynı.teşekkürler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.