Jump to content

Kik za spam szybki zapisz


tomek206pl1

Recommended Posts

Nazwa Sugestii Kik za span szybki zapisz

  • Opis Sugestii Jak sama mówi za siebie proponuje aby gdy gracz używa szybki zapisz więcej niż 3 na jakiś czas to niech zostanie kik (nie wiem czy dobrze to napisałem )
    :
  • Przykładowe obrazki Nie mam
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
  • Ponieważ gdy byłem w pewnej firmie czasami robiliśmy sobie głupie żarty np. gdy ktoś jechał za tobą  to ty włączałeś ctrl+esc to wtedy wraca do pulpitu a osoba za tobą uderza cię a ty nie ponosić straty i drugi prawie tak samo tylko się klikało ciągle szybo zapisz ciebie cofało i gracz za tobą cię uderzał więc powinno się automatyczne wyrzucanie gracza z serwera
Edited by tomek206pl1
Link to comment
Share on other sites

nie chodzi mi o samo ładowanie szybkiego zapisu a po prostu że gdy gracz jest blisko ciebie to ty np. klikasz 100 razy szybki zapisz aby w twój tył najechał on będzie miał np. 100 % uszkodzeń a ty 0. Czyli gdy gra poczuje że nadużywasz szybkiego zapisu to automatycznie cię  wywala. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi

Edited by tomek206pl1
Link to comment
Share on other sites

następny nie chodzi mi o samo ładowanie szybkiego zapisu a po prostu że gdy gracz jest blisko ciebie to ty np. klikasz 100 razy szybki zapisz aby w twój tył najechał on będzie miał np. 100 % uszkodzeń a ty 0. Czyli gdy gra poczuje że nadużywasz szybkiego zapisu to automatycznie cię  wywala. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi. Rotex rozumiem że według ciebie aby zapisać grę trzeba 100 razy kliknąć szybki zapisz a jak dobrze ja wiem wystarczy raz kliknąć szybki zapisz aby zapisało grę więc nie pisze że długo się   ładuje bo to wkurzające

Link to comment
Share on other sites

Jak jeździć nie umiesz to później powstają takie durne sugestie wlatujesz w  innych i pozdrów kolegów jak lubią tak robić, już lepiej by było ograniczyć liczbę kogutów na ciężarówce do 2.

 

Edited by bartek1989_89
  • Upvote 1

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł ponieważ każdy ma rozum i każdy powinien zachować odstęp od przejazdu poprzedzającego poniekąd tak jak w realu, ty wjedziesz w kogoś to ty ponosisz odpowiedzialność nie on bo nie zachowałeś bezpiecznej odległości. Wszyscy wiemy jakie jest MP i jakie ma plusy i minusy w tym wypadku jest to wina gracza ale poniekąd to nadaje smaczku tej grze bo gdyby wszyscy mieli wszystko na tiptop to po 1 admini nie mieli by co robić, 2 nie używali byśmy hamulca bo nikomu by nic nie lagowało ani nic. Ta sugestia jest bez sensu, zachować odstęp a wszystko będzie dobrze :) 

 

image,HjXJ5We1ds.png

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.