Jump to content
  • 0

Ban


Marceli

Question

Witam ;) Otrzymałem przed chwilą bana na serwerze EU 1 za spamowanie klaksonem? Chyba tak jeśli dobrze zrozumiałem. Od administratora Szermana. Nie mam zamiaru się kłócić, a jedynie proszę administratorów, by bardziej przykładali się jeśli kogoś postanawiają zbanować. Niech chociaż zapoznają się z sytuacją, a nie od razu strzelają banami. Nie mam zamiaru się kłócić, bo w nie w tym droga, ale naprawdę jestem negatywnie zaskoczony działaniem administracji. Kolega Sławek zatrzymał się na środku drogi i zaczął cofać. Klakson jest chyba od informowania nieprawdaż? Trąbiłem może z 10 sekund po czym zostałem zbanowany. Jeśli naprawdę przeszkadza komuś klakson to niech wyciszy grę albo całkowicie usunie go z multiplayer'a. Mam nadzieję, że chociaż jakiś administrator przeczyta tę informację i będzie bardziej zwracał uwagę gdy będzie miał zamiar kogoś zbanować.  ^_^

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Słuchaj koleszko o ile mogę Cię tak nazwać.  :)

Swoje bany możesz sprawdzić pod tym linkiem: http://ets2mp.com/index.php?page=profile&id=1479

 

Co do spamowania klaksonem.

 

 

Trąbiłem może z 10 sekund po czym zostałem zbanowany. 

 

 

W tym momencie przeczytaj to co napisałeś. 10 sekund? Wiesz ile to czasu, wiesz ile to nerwów jak się słucha gdy ktoś trąbi?!

 

Jeśli naprawdę przeszkadza komuś klakson to niech wyciszy grę albo całkowicie usunie go z multiplayer'a.

 

Może ty usuniesz u siebie klakson i nigdy go nie użyjesz, wtedy połowa serwera nie będzie musiała grać bez dźwięku.

Ewentualnie sam usuń MP, będzie o jednego spamera klaksonem mniej (bez obrazy).

 

Co jak co ale w dzisiejszych czasach na MP, użycie klaksonu mija się z celem bo większość graczy nie potrafi go użyć w odpowiedniej sytuacji.

Według mnie ban jest słuszny.  ;)

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Słuchaj koleszko o ile mogę Cię tak nazwać.  :)

Swoje bany możesz sprawdzić pod tym linkiem: http://ets2mp.com/index.php?page=profile&id=1479

 

Co do spamowania klaksonem.

 

 
 

 

 

W tym momencie przeczytaj to co napisałeś. 10 sekund? Wiesz ile to czasu, wiesz ile to nerwów jak się słucha gdy ktoś trąbi?!

 

 

Może ty usuniesz u siebie klakson i nigdy go nie użyjesz, wtedy połowa serwera nie będzie musiała grać bez dźwięku.

Ewentualnie sam usuń MP, będzie o jednego spamera klaksonem mniej (bez obrazy).

 

Co jak co ale w dzisiejszych czasach na MP, użycie klaksonu mija się z celem bo większość graczy nie potrafi go użyć w odpowiedniej sytuacji.

Według mnie ban jest słuszny.  ;)

Powiedz mi co mam zrobić jeśli jakiś sławek postanawia mi cofać z przyczepą na środku drogi? Grzecznie czekać aż mnie uszkodzi? Jeśli nie mogę w takiej sytuacji go używać to naprawdę szkoda słów. Rozumiem gdybym jeździł przez całe miasto i trąbił non-stop, ale żeby zbanować mnie, bo ostrzegam gracza który postanawia cofać na środku drogi? To co napisałem aż mnie rozbawiło, bo jest niedorzeczne. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A może używaj przerw? Jakiś umiar? Oprócz tego że jest nikła szansa że facet mógłby usłyszeć twój klakson, co w przypadku kiedy słuchał muzyki, albo ma ściszoną grę?

A skoro stałeś na środku drogi, nie można było mu napisać międzynarodowego napisu STOP? Akurat chat nie wydaje dźwięków tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A może używaj przerw? Jakiś umiar? Oprócz tego że jest nikła szansa że facet mógłby usłyszeć twój klakson, co w przypadku kiedy słuchał muzyki, albo ma ściszoną grę?

A skoro stałeś na środku drogi, nie można było mu napisać międzynarodowego napisu STOP? Akurat chat nie wydaje dźwięków tym lepiej.

 

 

Dokładnie, lepiej użyć czatu np. "Electro STOP!!"

Jadąc w trasie mniej więcej co 2 osoba jadąca w przeciwnym kierunku trąbi co jest dla mnie niezrozumiałe i bezsensowne.

Niektórzy trąbią bez celu. Tym bardziej byłeś w mieście a w miastach sporo osób trąbi bez celu i admin mógł uznać to za spam.

Może nie zwrócił uwagi na gracza przed Tobą, okey przyznam, że może trochę się pośpieszył.

Patrząc na to z drugiej strony, możesz pisać swoją wersje a tak naprawdę wyglądało to zupełnie inaczej.

 

No ale trąbnąć można, tylko nie przez 10 sekund. :P

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A może używaj przerw? Jakiś umiar? Oprócz tego że jest nikła szansa że facet mógłby usłyszeć twój klakson, co w przypadku kiedy słuchał muzyki, albo ma ściszoną grę?

A skoro stałeś na środku drogi, nie można było mu napisać międzynarodowego napisu STOP? Akurat chat nie wydaje dźwięków tym lepiej.

Sławek zatrzymał się gwałtownie na środku drogi. Zacząłem trąbić. O ile dobrze pamiętam zdążyłem napisać tylko "Sławek!!!", a potem otrzymałem bana i nie udało mi się nic innego napisać.

 

Dokładnie, lepiej użyć czatu np. "Electro STOP!!"

Jadąc w trasie mniej więcej co 2 osoba jadąca w przeciwnym kierunku trąbi co jest dla mnie niezrozumiałe i bezsensowne.

Niektórzy trąbią bez celu. Tym bardziej byłeś w mieście a w miastach sporo osób trąbi bez celu i admin mógł uznać to za spam.

Może nie zwrócił uwagi na gracza przed Tobą, okey przyznam, że może trochę się pośpieszył.

Patrząc na to z drugiej strony, możesz pisać swoją wersje a tak naprawdę wyglądało to zupełnie inaczej.

 

No ale trąbnąć można, tylko nie przez 10 sekund. :P

Po co miałbym kłamać? :D Pośpieszył się i to zbytnio, bo mógł po prostu napisać na czacie. W SZCZEGÓLNOŚCI, ŻE STAŁ NA CHODNIKU OBOK. Co mam innego robić niż trąbić? :D Jechałem 90km/h przez miasto i nagle musiałem się zatrzymać. Nawet nie udało mi się wrzucić wstecznego biegu. :P Ja zawsze trąbię gdy kogoś mijam na autostradzie tak po prostu dla frajdy. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tego nie skomentuje i życzę powodzenia w dalszej jeździe przez miasto z taką prędkością.

Słuchaj to jest gra. ;) I każdy bawi się jak chcę. Jedni lubią bawić się w ślimaki, a drudzy w rakiety. Nie zrozum mnie źle. Nie mam zamiaru nikogo krytykować za to, że wolno jeździ. Po prostu każdemu gra dostarcza frajdę w inny sposób.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A potem się dziwie że jakiś frajer nie patrzy na znaki. Od teraz czekam na takiego który mi powie że znaki drogowe nie są obowiązkowe dla rakiet.

 

A kierowcy jak się mijają trąbią na siebie trąbami bo się pozdrawiają. Tak jakoś wszystkim weszło w nawyk że klakson (Domyślnie na klawiszu N) jest od pozdrawiania, a klakson z kierownicy, czyli ten którego nigdy nie słychać, do opieprzania.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Bardzo rzadko widziałem żeby ktokolwiek patrzał na znaki. Powiem szczerze, że nieraz wylądowałem do góry nogami przez takie osoby.Czasami jak kogoś widzę na skrzyżowaniu zwalniam i go przepuszczam. Chyba, że stoi wtedy cisnę na maksymalnych obrotach, ale to jest gra i nie nazywam kogoś FRAJEREM, bo sobie szybko jedzie przez miasto. Takie sytuację zdarzają się nawet w prawdziwym świecie. Wystarczy się rozejrzeć.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

I wlasnie przez takich co cosna miastem 90 zawsze jest wiekszosc kolizji zwlaszcza w miastach, jakis drobnych stluczek uszkodzen na poziomie 2-3 % szalu idzie dostac bo takiego ani nie zraportujesz. a nawet jak zraportujesz to cwaniak ustawi sie na parkingu grzecznie poczeka sobie i za pare minut to samo. Po za tym Marceli piszesz ze "Bardzo rzadko widziałem żeby ktokolwiek patrzał na znaki." to ze ty tego nie robisz nie znaczy ze inni tego nie robia. Znam wielu graczy ktorzy raja w ta gre stosujac sie do znakow i sie jaraja symulacja tej gry. Pozdrawiam

76561197988010769.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.