Jump to content
  • 0

Zawieszanie gry w porcie przy jeździe do UK oraz po anulowaniu zlecenia w trasie


zjac

Question

  • Wersja modyfikacji: najnowsza
  • Używany kontroler: klawiatura
  • Informacje o błędzie: Zawieszanie gry w porcie przy jeździe do UK oraz po anulowaniu zlecenia w trasie - kompletna zwiecha gry
  • Jak odtworzyć błąd: dowolna przeprawa promem do UK oraz w dowolnym momencie spróbować anulować zlecenie ( klawisz F7 i potwierdzenie ENTER )
Link to comment
Share on other sites

19 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
8 hours ago, RaneMoro said:

Jest to wina save. Załóż oddzielny save do gry na multiplayerze, podczas gry na multiplayerze. (Trochę dziwnie to bzrmi).

Popróbuje jutro i dam znać

 

3 hours ago, Plotaaa said:

Masz dobry sprzęt? Bo mój kolega zlecenia wziąć nie może, bo mu przy każdym przypadku zlaguje.

Super sprzętu nie mam, ale dla mnie wystarczy - we wszystkie nowo wydane gry mam 35-40 fps  na średnich

 

8 hours ago, Bandero said:

Nie jestem pewny czy to błąd multi. Spróbuj sprzedać ciezarowki i kierowców, ale sprawdź czy na innym profilu będzie działać.

A co da sprzedaż ciężarówek i kierowców ? Przecież to profilu nie zmieni.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Oczywiście ze zmieni, jak masz ich sporo to zwyczajnie zaczyna lagowac przy wszelkiego rodzaju Save-ach lub właśnie podróży między portami. Myślisz że czym się różni nowy Save od takiego na którym jeździsz np od pół roku? Tylko i wyłącznie śmieciami w kodzie, nowe ciezarowki, nowi pracownicy. Każda jedna ciężarówka która kupujesz zajmuje kilkanaście linijek kodu z Save, jeżeli masz słabszy komputer to powoduje to lagi, możesz zostawić kompa podczas takiego transportu między portami i poczekać z 1h i pewnie po jakimś czasie Cię przeniesie :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0

^ tak jak kolega napisał wyżej. Nawet porównaj szybki zapis nowego profilu a profilu w którym masz dużo kierowców ciężarówek i garaży. W tym drugim będzie to trwało o wiele dłużej. Na ten problem pomaga też odinstalowanie sterów karty graficznej usunięcie pobranie na nowo i zainstalowanie. Oczywiście zostaje też czekanie aż multi ruszy ale niektórym trwa to od kilku minut do nawet godziny czasu

Link to comment
Share on other sites

  • 0
5 hours ago, Bandero said:

Oczywiście ze zmieni, jak masz ich sporo to zwyczajnie zaczyna lagowac przy wszelkiego rodzaju Save-ach lub właśnie podróży między portami. Myślisz że czym się różni nowy Save od takiego na którym jeździsz np od pół roku? Tylko i wyłącznie śmieciami w kodzie, nowe ciezarowki, nowi pracownicy. Każda jedna ciężarówka która kupujesz zajmuje kilkanaście linijek kodu z Save, jeżeli masz słabszy komputer to powoduje to lagi, możesz zostawić kompa podczas takiego transportu między portami i poczekać z 1h i pewnie po jakimś czasie Cię przeniesie :)

Mam 4 sav-y. Z reguły robię tak, że po 2-3 ładunkach robię zapis na nowym pliku. Po jakimś czasie ( nie wiem, 5-6 gier ) zapisy są kasowane stare. 

 

Kombinowałem z Sav-em, nic nie daje zwiechy. Zrobiłem nowy profil, na czystym ETS ( skasowałem wszystkie profile i save ) i jest to samo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tylko w multi i to dziwne, że teraz. Wróciłem do multi po chyba półrocznej przerwie i takie cuda. Wcześniej nie miałem z multi najmniejszego problemu ( system i sprzęt ten sam co wcześniej )

Edited by KOZIK PL
nie cytujemy poprzedniego postu używamy ^
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Załóż nowy profil w grze. Najlepiej posiadać dwa osobne profile do MP i SP .

Czasami te zapisy się gryzą i mogą przestać działać, również duża ilość modów spowalnia grę i może powodować jej zawieszanie się czy crashe.

Odinstaluj całkowicie nakładkę MP i zainstaluj ją ponownie, sprawdź również swoje sterowniki do karty graficznej oraz wersję directx. 

Może trzeba je również zaktualizować :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
54 minutes ago, unn4r said:

Załóż nowy profil w grze. Najlepiej posiadać dwa osobne profile do MP i SP .

Czasami te zapisy się gryzą i mogą przestać działać, również duża ilość modów spowalnia grę i może powodować jej zawieszanie się czy crashe.

Odinstaluj całkowicie nakładkę MP i zainstaluj ją ponownie, sprawdź również swoje sterowniki do karty graficznej oraz wersję directx. 

Może trzeba je również zaktualizować :)

 

Wygląda na to, że trzeba mieć dwa profile.

 

Mody nie mają wpływu, bo te same mody miałem jak zaczynałem grać w MP - nagle teraz zaczęły mieć wpływ ?

Odinstalowałem nakładkę MP z pół roku temu, ost. zainstalowałem i po tym zauważyłem ten błąd.

 

Directx jest OK, co do sterowników nie rozumiem jaki ma to mieć wpływ: skoro na tej wersji co jest teraz wcześniej MP działało ( PS nie zawsze najnowsze sterowniki są najlepsze: po zmianie sterowników na najnowsze straciłem płynność w Fallout 4, stara gra FM2012 przestała działać wogóle i inne kfiatki )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

O co Ci chodzi ? Napisałem tylko, że mody te same były pół roku temu i nie było tych błędów.

Czytasz ze zrozumieniem ? A modów mam raptem 1 ...

 

Zrobiłem wszystko co tu było pisane:

- reinstalacja MP

- nowe profile

- oddzielne save

 

Nic to nie zmienia - nadal zwis w porcie i po porzuceniu ładunku.

Edited by zjac
nie cuytujemy postu powyżej tylko używamy ^ - ulżył przytyk ?
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, KOZIK PL said:

Czekałeś zostawiłeś aż multi samo ruszy?

Nie ruszy - kompletny zwis.

 

1 hour ago, Majster said:

Wczoraj kolega Boguś taki sam miał problem przeinstalował steam ets oraz zrobił nowy save game i wyłączył synchronizację w ustawieniach gry i działa mu elegancko juz :)

Wszystko to robiłem, oprócz synchronizacji - mówisz o synchronizacji poziomej w grafice ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki !

Pomogło wyłącznie synchro ze Steam Cloud. ( synchronizację pionową mam zawsze wyłączoną w każdej grze )

Edited by Bandero
Używaj "^" jak mówisz o poście powyżej. Nie cytatu.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.