Jump to content

Usuńcie Skody z MP!!!


Guest

Recommended Posts

Czemu usunąć?

1. Trollują

2. Za Szybko jeżdzą

3. Słabe Hamulce

4. Przedskazają w Konwojach Firmowych (przykład : dzisiaj nas jechało sobie w konwoju 5 osób a do końca pojechała 1 osoba w 0% a resta po 100% ,bo dwie skody po 100km z trollowali nas ]

5. Nie Potrzebne wogóle te skody dla użytku graczy oprócz pilotów

Najlepiej aby tych skód wogóle nie było

 

                                                                                                                                                                                                                                                           /Optima - Trans

Link to comment
Share on other sites

Boże, jak tak czytam co napisałeś to się za głowę chwyciłem... nie jestem pewny czy trollujesz czy o co chodzi. Generalnie skody na pewno póki co nie zostaną usunięte, i nikt wam nie mówi ze macie jeździć w konwoju na eu2. Każdy wie ze konwoj to średnia prędkość ok. 80/90 km/h to po co się pchać na eu2... Zapraszam na serwer gdzie nie ma scouta.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, KOZIK PL said:

zapraszam na EU1 i rozwiąże się Twój problem. Tam nie ma skod oraz masz ograniczoną prędkość na serwerze

Czekałem na takie posty :D zapraszamy wszystkich na eu 1, nawet troli 

  • Upvote 1

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie odpowiedzi typu "to idź na EU1" są nie na miejscu.

W ATS są miejsca gdzie można legalnie jechać 130km/h tak jak w Ameryce. I co teraz? Ktoś ma iść na EU1 aby go ograniczało do 110km/h? 

Skody dać tylko Administracji i po problemie. Sam nagrywam cały czas jak gram i w ciągu jednego dnia 8 osób dostało bana. No ale gra na tym nie polega przecież. Rozwiązanie jakieś musi być...

Link to comment
Share on other sites

^ Jak nie na miejscu? Autor tego tematu, zarzuca, że "Skody" są niepotrzebne, więc koledzy proponują jazdę na EU1, gdzie prędkość jest ograniczona i nie ma osobówek. Zauważ, jak wygląda mapa w ATS(proste, długie odcinki) a jak w ETS. Niektórzy i przy 110 km/h nie potrafią opanować zestawu, a jak ktoś chce szaleć, to musi liczyć się z trollami na EU2, którzy zapierdzielają tak samo, jak Ci, którym 110 km/h jest mało.

  • Upvote 3
ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie scout jest rzecza dziwna i niepotrzebna. Dlaczego? Poniewaz ogarnieci ludzie potrafili pilotowac ciezarowka i wychodzilo im to dobrze. Niestety gdy taki scout wpadnie w rece dzieciaczka ktory mysli ze to nowy NFS to zaczynaja sie problemy... Zapewne po wyjsciu tych dziwadel spora czesc reportow jest na graczy w tych ustrojstwach i admini maja pelne rece roboty a niektorzy gracze piane w pyskach...zarezerwowane policyjne malowania scouta dla adminow ktorzy de facto nie graja a lataja nad miastem...wiec komu to narzedzie jest potrzebne i do czego ? Trolle potrafia zrobic z tego "pozytek". Odsylanie graczy na inny serwer gdzie na ma scoutow to sobie darujcie bo jesli ktos wchodzi do mp to po to by grac z ludzmi a nie tam gdzie nie ma troli w scoutach. Co to za fun mijac jedna ciezarowke raz na 15 min na eu#1. Niech scouty beda w calosci tylko dla adminow i bedzie spokoj bo gracza potrzebne sa do niczego :)

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Szymon035 said:

Wg mnie odpowiedzi typu "to idź na EU1" są nie na miejscu.

W ATS są miejsca gdzie można legalnie jechać 130km/h tak jak w Ameryce. I co teraz? Ktoś ma iść na EU1 aby go ograniczało do 110km/h? 

Skody dać tylko Administracji i po problemie. Sam nagrywam cały czas jak gram i w ciągu jednego dnia 8 osób dostało bana. No ale gra na tym nie polega przecież. Rozwiązanie jakieś musi być...

Według mnie ciężarówka która jedzie ponad 110 km\h robi większe niebezpieczeństwo moim zdaniem skody już są bezpieczniejsze niż na początku kiedy wprowadzili . Moim zdanie powinno się dawać bana na dłużej za wypadek skodą ale to wtedy kiedy ktoś zapierdzielał 200 żeby nie było że ktoś jechał 90 i wjechał niechcący w ciężarówkę i od razu ban na miesiąc. Moim zdaniem skody powinny zostać bo czasem nudzi mi się już jazda ciężarówką i chce mi się czym innym pojeździć .

Link to comment
Share on other sites

Śmiesznie....Autor tego tekstu nie ma czym zabłysnąć , pyknie temat na forum który jest prawie codziennie wałkowany i tak każdy ma z tego "polewkę"

 

" 5. Nie Potrzebne wogóle te skody dla użytku graczy oprócz pilotów"

 

Wszystko w temacie >>>>>>> I problem rozwiązany CLICK !!!

  • Upvote 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, piotrekjojo said:

 Moim zdaniem skody powinny zostać bo czasem nudzi mi się już jazda ciężarówką i chce mi się czym innym pojeździć .

Kup sobie nfsa czy colina albo innego dirta czy chocby gta 4 by sobie moc pojezdzic zwyklym autem a z gry o ciezarowkach nie parodii :)

Link to comment
Share on other sites

Nie musi kupować nfsa niektórzy jeżdża normalnie i ja sam też lubię czasami się nią przejechać nie miejcie pretensji do wszystkich niektórzy jeżdżą normalnie nie którzy źle... i najlepiej niech usuną...Ciężarówkami też jeżdżą trolle po 200 km/h....A autor nić się już nie wypowiada ?? A tam pisze o konwojach to na Eu1 cieżarówka nie jedzie wiecej niż 80-90 w Ets.....

76561198146772159.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Trybcio86 said:

Tylko ze jezdzenie bez celu w gre mija sie z celem wchodzenia do mp i smierdzisz mi trolem w tej sytuacji:) 

No to muszę Cię grubo zmartwić twój nos się przeliczył :) Bo nim nie jestem jeżdze pomału i ostrożnie tak jak są ograniczenia niekotrzy jezdza po 200 km/h.... Nie oceniajcie ludzi których nie znacie i z którymi  nigdy nie  jechaliście....

76561198146772159.png

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie Skout rzecz dobra, tylko, że dzieci nimi jeżdżące są już denerwujące. Nieraz potrzebowałem szybkiego przelotu z miasta do miasta, bez szybkiej podróży (która się często buguje i wyrzuca grę), żeby konwój nie musiał na mnie czekać pół godziny. Wiadomo, że przez nie admini mają więcej roboty, ale przecież możemy (jako normalni gracze) im również pomóc - raport oraz nagranie zdarzenia i wrzucenie go na serwis YT, nie jest przecież trudną rzeczą, a troll na pewno zostanie ukarany.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.