Jump to content

Szczere przeprosiny dla wszystkich od Madary


Madara21

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie z tej strony Madara da innych Mysterio. Pisze do was te przeprosiny ponieważ zrobiłem dużo złego i bardzo tego teraz żałuję. Chciałbym na poczatku serdecznie przeprosić całą firmę Dakar Logistic w której będac na okresie próbnym mój kolega zaczoł ich wyzywac , chciałbym za to szczerze przeprosić i poinformować ich że się zmieniłem i już nie popełniam tych błędów. Przepraszam także te firmy w których byłem za wyzywanie i trolowanie. Z całego serca przepraszam wszystkich których uraziłem. Przepraszam także prezesa firmy PolscyUłani a dokładnie Radeckiego. Przepraszam go że go wyzywałem i gorziłem jego vsce tak samo jak to zrobiłem w dakar logistic. Wiem że nie mam nic na swoje usprawiedliwienie ale myśle że z czasem mi przebaczycie moje winy i że bede mógł ponownie starać się o posadę w znanych vskach. Z mojej strony chciałbym dodac ze teraz tego wszystkiego żałuje , każdy mój błąd chciałbym po przez te przeprosiny naprawić albo chociarz zacząć naprawiać  Piszac te przeprosiny tutaj chciałbym rozpocząc tym krokiem od budowania mojej reputacji. Wiem że bedzie to trudne ponieważ nie ma na to słów aby zrekompensować te wszystkie złe uczynki jakie skierowałem wobec wszystkich vsek w jakich byłem. Wiem ze są tez tutaj ludzie którzy mają o mnie dobre zdanie i szanuje każde zdanie jakie o mnie tutaj piszą. Na zakączenie chciałbym dodać że z czasem lub niektórzy po tych przeprosinach mi wybaczą i pozwolą mi jeżdzić w swoich barwach. Naprawdę szczerze żałuje tego wszystkiego co zrobiłem. Nie mam tego jak okazać więc postanowiłem to napisać. Więc zwracam się do wszystkich z prożba aby pod tym postem napisali czy mi wybaczają czy nie. Jak nie to niech napisza jak mogę naprawić te swoje złe uczynki jakie skierowałem wboec tej osoby lub vski. Jestem gotów zrobić wszystko aby naprawić swoje błedy i móc ponownie jeżdzić w vskach.

Pozdrawiam wszystkich i licze na szczere wypowiedzi.

Z wyrazami szacunku.

Mysterio dawniej Madara

hqdefault.jpg3182496.jpgprzepraszam+kot+wybacz2Y8o.gif

 

jtSiywi.png

Link to comment
Share on other sites

Drogi Mysterio... Słowa w Twoim przypadku to nic. Nie dawno potrafiłeś przepraszać za swojego kolegę, a następnego dnia już osobiście wyzywać każdego po kolei, straszyć itd itp... A więc nie uwierzę dopóki nie zobaczę.. Chociaż nie wiem czy wystarczy Ci cierpliwości na odbudowanie swojej reputacji...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Generalnie to fajnie że ktoś umie przyznać się do błędu i przeprosić. Zastanawia mnie tylko ile w tym prawdy a na ile próbujesz wyjść z twarzą po tym jak poszło parę postów na Twój temat. Mam nadzieję że trochę poważniej podejdziesz do firm i przestaniesz wyzywać innych. Czas pokaże :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cóż powiedzieć. Powyższy kolega starał się dostać do naszej firmy, jednakże właśnie dzięki temu tematowi zostało one odrzucone. Dzięki Bogu że mamy taki temat i jesteśmy ostrzegani o pewnych osobach chociaż i tak jestem zdania że przydałaby się jeszcze czarna lista takich ludzi. Szkoda też że mi się nie przyznałeś na rozmowie że twój stary nick to Madara. Byłeś z nami jak był Vectrix więc inaczej by się też gadało no ale wolałeś to zataić. Właśnie takimi akcjami psujesz sobie opinie i nikgy jej nie poprawisz. Jednakże widzę że obudziłeś się, jak to się mówi " Z ręką w nocniku ". Przez swoje zachowanie oraz opinie nie chce cię żadna większa oraz szanująca się firma. Jesteś pod ścianą bo chcesz jezdzic a nie masz gdzie. I tu można powiedzieć że : trzeba było o tym pomyśleć wcześniej za nim "trolowałeś" inne firmy czy też ich pracowników.

 

Może zasługujesz na kolejną szansę ale myślę że będzie to bardzo ciężko zrobić. Musisz wykazać się ogromną determinacją oraz chęcią naprawienia swojego wizerunku. Może ci się uda i dołączysz do jakiejś większej spedycji ale to są miesiące pracy nad swoją osobą. Jak masz silną wole to dasz radę. Jeśli nie to myślę że czas zakończyć przygodę z serią gier o ciężarówkach i dać sobie spokój. Mimo to życzę ci jak najlepiej. Staraj się jakoś ludziom/spedycjom pomagać, wykazywać się w grze aktywnością oraz nienaganną jazdą a przedewszystkim uszanuj osobę która cię przyjmie do swojej firmy. Małymi kroczkami może ci się udać.

 

POWODZENIA.

  • Upvote 2

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Co tu wiele gadać:D

Madara to stan umysłu niczym Rosja , wie o tym każda VS .

Krótko opisując jego mościa ,można zacząć chyba od samego radia , już tam szybko poznali się na Nim, następnie znane VS Mp minionej i obecnej dekady .

Zmiana nicku na Masterio jak widać uśpiło nie których czujność aż do ostatnich tygodni.

W moim odczuciu Madara zawsze będzie Madarą , człowieka robiącego z siebie ... , no właśnie, ciężko określić danego osobnika , nasuwa się dosłownie tysiące skojarzeń , ale to nie miejsce na to.

 

Pozdrawiam i życzę Ci w imieniu BTS robienie z siebie  klauna w innej grze ,Tu to już nawet dzieci Cie przejrzały .

Szerokości

  • Upvote 4

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

słowo przepraszam to dużo. Ale z Twojej strony ciężko mi uwierzyć że jej ono szczere. Raczej jest tylko po to aby uśpić kolejny raz wszystko uspokoić i żeby znowu ktoś się ponownie nabrał i Cie przyjął. Jak dla mnie brak słów jeśli chodzi o Twoje zachowanie i Twój wiek. Poprostu brak kultury nie totalny brak kultury i chamstwo. Ja Ci też wybaczę te głupie teksty w moją stronę. Ale ja nie chcę żebyśmy się spotkali w jakiejkolwiek vs

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jako założyciel i członek Polskich Ułanów nie mogę się wypowiadać za wszystkich z mej grupy mogę tylko wypowiedzieć się w swym imieniu. Otóż wybacz Mystrio czy jak tak na prawdę się zwiesz, że ja osobiście nie zamierzam Tobie wybaczyć a dlaczego? otóż sprawa jest prosta. Każdy może łatwo napisać słowo przepraszam i myśli, że jest w porządku. Otóż nie, sam wiesz, że pisałeś na naszym klanowym forum otóż takie właśnie przeprosiny. Raz grupa Tobie wybaczyła i znów robiłeś co robiłeś. O czym to świadczy? Nie jestem od tego aby kogos specjalnie oczerniać w oczach innych. Lecz w momencie gdy ktoś się mnie pyta na czyjść temat to odpowiadam. Sam nie jestem idealny ale sorry.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Normalnie jak blondynka się zachował a take przeprosiny to do dziewczyny bo i tak wiem że się nie zmienisz. Znam cię i wiem co ty potrafisz kłamać obrażać i nwm co jeszcze więc jako kierowca z jednej byłej firmy wiem że to twoje gadanie to s***** w banie. Dziękuje za uwagę życzę miłego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Nie no bez żartów... Jak to jest szczere to ja jestem baletnicą... Około 7 dni temu jechałeś po nas jak po szm*tach, a teraz wielce przepraszasz?! Dla mnie twoje sztuczne przeprosiny są tyle samo warte co śnieg, który stopniał zeszłej zimy... Nie wiem czy ci ten twój Biskup czy kto tam "rekrutuje" Cię do tego zakonu kazał ci to napisać, ale czlowiek nie zmienia się tak z dnia na dzień i daje sobie rękę uciąć, że musisz mieć jakieś poważne korzyści z napisania tego posta.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Madara vel Mysterio nigdy nie będzie szczery wobec innych ludzi, dlatego nie wierzę, że chce przeprosić za to co nawyczyniał. U nas w BTSie też przepraszał za swoje zachowanie, ale po chwili zaczął robić swoje. Wiem jak wygląda Twoje udawane współczucie, więc daruj sobie to przedstawienie.

Moglibyśmy dać Ci szansę jako ta społeczność TruckersMP, gdyby nie to, że w większości VS'ek robiłeś wszystko na jedną śpiewkę, robiąc z tego swojego rodzaju rozrywkę. Jesteś po prostu dla nas niewiarygodny. 

Mógłbym więcej napisać o Tobie, ale inni mnie już wyręczyli w tym.

 

Moja rada dla Ciebie to:

Spoiler

USUŃ KONTO!

 

Blue-Trans Spedition ...i gra gitara!

ZAPRASZAMY DO FIRMY ==> (Wizytówka firmy na stronie TruckersMP) -> (Forum firmowe - rekrutacja)

Link to comment
Share on other sites

Moderator powinien zareagować i usunąć  zmienić ten post.Tyle pisania słów by zakleić mordy innym i przy okazji "odzyskać garstkę honoru" Wątpie ,że ten gracz się zmieni booo już dawno w innych vskach robił z siebie dziwoląga , bez przeprosin i szerzenie dalszego  większego chamstwa na poziomie entym.Dawno juz nie widzialem takiego cyrku na kiju.Ja wujek Sasha proponuję Ci ,abyś wyłączył komputer i wyrzucił wifirifiwifi za okno.Wiadomo ze i tak sie nie zmienisz ,ano  księdzem czy drugim Jezusem nigdy nie zostaniesz.Życzę powodzenia dla Ciebie i dla twojej  niżowej kulturalnej społeczności w jakiej się obracasz.Wiesz najpierw sie mysli co sie wygaduje ,a potem się trzyma planu.Gdybys byl kobietą [daj Pan Miłosierny ,że nie jesteś ,choć pośród twoich CV to nic nie wiadomo] dawno juz bys mial bobasa bo nie pomyslales a "daleś".Pozdrawiam.....

  • Upvote 3

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.