Jump to content
  • 0

Kilka pytań dotyczących Firmy itp.


Wojo222

Question

Witam. Chciałbym spytać Was parę rzeczy:

 

- Jak założyć własną Firmę na ETS 2 MP + jak kupić i dać moim kierowcom w tej Firmie ciężarówkę (bo widziałem, że niektóre firmy kupują i przydzielają pracownikom ciężarówki), chodzi tu o Firmie, w której jeżdżą prawdziwi gracze, 

- Czy da się przekazać jakiemuś graczowi pieniądze? Jak tak to jak?,

- Czy jeśli stworzyłbym Firmę, to mógłbym ustalać ile gracze dostawaliby za zlecenia?,

- Czy posiadanie własnej Firmy w ETS 2 MP niesie za sobą duże korzyści? Chodzi mi o to, czy gracze pracujący w mojej Firmie zarabialiby dla mnie dużo pieniędzy? Bo w wirtualnej firmie (tzn. w trybie Jednego Gracza) kierowcy wraz z zdobywaniem doświadczenia zarabiają coraz więcej, czy w Firmie ETS 2 MP też działa taki system?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i za pomoc. :)

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Temat, który wraca jak mantra: Wypłata dla pracowników mojej firmy, Firma - pomocy, Jak założyć własną wirtualną spedycję na multiplayer i wiele więcej po wpisaniu odpowiedniej frazy w dziale Pomoc/Rozwiązane.

 

Nie da się ani przelewać pieniędzy, ani zatrudniać, ani nawet jej stworzyć za pomocą ETS2MP ani ETS2. Każda Firma ma własny sposób na "bycie". Są tylko i wyłącznie dodatki, które potrafią "rozkręcić" VS'ke, ale nie ma złotego sposobu na założenie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.